Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane bye


Hrabia M

Rekomendowane odpowiedzi

Heh xd , no pora juz na mnie , odchodze na inna siec , lecz jej nie podam  , odchodze , nie dlatego , ze zadnej rangi nie mam , bo nie chce , odchodze z powodu:

 

- brak wdziecznosci

- brak ogarnietej  administracji jak i uzytkownikow ( nie mowie o h@ , ani o m@)

- brak kultury osobistej w moim kierunku

 

 

o to osoby ktore pozegnam:

 

1. RumcajJumper moj ty kutasiku   - byles i jestes i pozostaniesz zajebistym rudym i ogarnietym kolega , pomagalem ci finansowo a ty wyngradzales czesciowo , bo w wiekszosci nic nie chcialem za pomoc i fajnie sie z toba pisalo :)

 

2. `izcoN ty moj zlodzieju rang -  hmmm... moze i jestes ogarniety , ale nie rudym kolega moim ;) , fajnie sie z toba na sb pisalo , a szczegolnosci jak kiedys zabrales mi range UBTeam z JOO ;)

 

3. Chesterfield pro ziom -  jestes jeden z ogarniety adminow z jakim mialem doczynienia , umiesz pogadac , mily jestes , chetnie pomagasz i te nasze przeklenstwa na u@ bezcenne

 

4. Nati. <3 pro ziom  -  jestes jedna z ogarnietych osob jakie spotkalem , chetnie pomagasz ,fajnie sie z toba pisze , robisz zaaaaajebiste avatary i  sygnatury i inne co sie wiaze z grafika

 

5.  Banned  moj rozrabiaka  -  jestes spoko gosciem , da sie z toba pogadac , gdyby nie ta sytuacja z rollz to bysmy sie nie klocili , ale tez chetny do pomocy , mily i ogarniety

 

6. Kozaczeq moj nyga - jestes jeden z ogarnietych adminow i spoko ziomow z jakim mialem doczynienia , chetnie broniles mnie , pomagales,  pogadalismy (szczegolnie u@ <3)

 

7.  Sztynwy Fred obronca  - jestes spoko ziom , broniles mnie chociaz niewiem czemu , ogarniety ,mily ,dobrze sie z toba pisalo

 

8. Paula ;* mmm sex analny w cs - jestes spoko laska, mily , ogarniety ,spoko sie z toba pisalo , nie spotkalem jeszcze tak ogarnietej osoby i spokojniej

 

9.  Czekolada Milka my girfrends -  jestes spoko laska, mily , ogarniety ,spoko sie z toba pisalo , nie spotkalem jeszcze tak ogarnietej osoby i spokojniej

 

10. Gofferowa :** wysle za toba listy goncze ! -  estes spoko laska, mily , ogarniety ,spoko sie z toba pisalo , nie spotkalem jeszcze tak ogarnietej osoby i spokojniej i wysle za toba lsity goncze ! :D

 

11.  Exorc1sm my nyga - jestes jedna z ogarnietych adminow z jakim mialem doczynienia , ogarniety , mily , chetny do pomocy , chetnie sie z toba psialo (szczegolnie na u@ :D)

 

12.  Shef my nyga  - jestes spokojnym i ogarnietym czlekiem xd , milo sie z toba pisalo , gdyby nie ta skarga i te cale zamieszanie bylo by zajebiscie

 

13. Play czlek xd - jestes spokojnym i ogarnietym czlekiem , milo sie pisalo , ale gdyby nie ta syutacja z Shefem ,bylo by super

 

14. Thor my nyga - ogarniety i mily , fajnie sie pisalo , ale gdyby nie ta sytuacja z banem bylo by super , ale jak bys odczekal slusznie 30 min na ktore zasluzyles nie bylo by wojny

 

 

 

jak o kims nie wspomnialem to albo podpadl mi albo zapomnialem ;)

 

PROSZE NA GG NIE SPAMOWAC TAKIMI JAK : "wroc co ty odwalasz !" , " nie odchodz , bedzie smutno" ITP TO I TAK NIE WROCE , BYLO MINELO

 

 

bye bye my nyga i rudzielce <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PROSZE NA GG NIE SPAMOWAC TAKIMI JAK : "wroc co ty odwalasz !" , " nie odchodz , bedzie smutno" ITP TO I TAK NIE WROCE , BYLO MINELO"

O to się nie bój ahahaha ^^

 

narka

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Szkoda że przy następnym problemie zamiast go rozwiązać wolisz iść dalej... No ale jak coś pisz gg :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nara mordo. (Dobra ide spamować mu na GG) :D

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu pro ziom? :D

Ech. Mam nadzieję, że wrócisz.. fajnie się z Tobą pisało ;) cześć, trzymaj się i powodzenia na nowej sieci

bo jestes ziomalica <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

22178788237813265097.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie