Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Moderator do skutu by TimeOut!


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

<p style="text-align:center;"><strong><span style="color:#00ff00;"><span>1.Imi</span><span>ę: </span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>Łukasz<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>2.Data</span><span> urodzenia</span><span>: </span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>16 lat<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>3.Nick</span><span> na forum</span><span>:</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>TimeOutServer<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>4.Co</span><span> </span><span>Ci</span><span>ę</span><span> sk</span><span>ł</span><span>oni</span><span>ł</span><span>o </span><span>do</span><span> napisania podania</span><span>:</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>Skłoniło mnie do napisania podania to że jest dwójka moderatorów. Ostatnio spotykałem się z łamaniem regulaminu i mniejszą aktywnością modków. Również skłoniło mnie to że brakuje rąk do pomocy. Zyskałem ostatnimi czasami chęć , wolny czas i pomóc w rozwoju sieci.<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>5.Czym</span><span> si</span><span>ę</span><span> obecnie zajmujesz </span><span>-</span><span> uczysz si</span><span>ę,</span><span> studiujesz</span><span>,</span><span> pracujesz </span><span>?:</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>Uczę się.<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>6.Czy</span><span> posiadasz konta na forum innych sieci serwer</span><span>ó</span><span>w </span><span>?:</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>Posiadam.<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>7.Czy</span><span> dosta</span><span>ł</span><span>e</span><span>ś(</span><span>a</span><span>ś)</span><span> kiedy</span><span>ś</span><span> bana w jakiejkolwiek z sieci serwer</span><span>ó</span><span>w lub bana na forach </span><span>?</span><span> </span><span>(</span><span>je</span><span>ś</span><span>li tak prosz</span><span>ę</span><span> wyja</span><span>ś</span><span>ni</span><span>ć</span><span> okoliczno</span><span>ś</span><span>ci</span><span>): </span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>Ostatnio nie dostałem bana na żadnym forum o tematyce CS.<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>8.Dlaczego</span><span> akurat ty powiniene</span><span>ś</span><span> zosta</span><span>ć</span><span> moderatorem</span><span>?</span><span> </span><span>(</span><span>d</span><span>ł</span><span>u</span><span>ż</span><span>sza odpowiedz mile widziana</span><span>):</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>Powinienem zostać moderatorem ,ponieważ.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>-Brakuje moderatorów.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>-Mam już w tym doświadczenie bo pełniłem ową funkcję.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>-Czas i chęci.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>-Pomoc użytkowniką.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>-Utrzymywanie porządku na forum oraz warnowanie łamiących regulamin Naszego forum.<br />

<span style="color:#00ff00;"><span>9.Jakim</span><span> cz</span><span>ł</span><span>owiekiem musi </span><span>by</span><span>ć</span><span> przysz</span><span>ł</span><span>y prezydent</span><span>,</span><span> aby mia</span><span>ł</span><span> szans</span><span>ę</span><span> zmieni</span><span>ć</span><span> </span><span>ż</span><span>ycie zwyk</span><span>ł</span><span>ych</span><span>,</span><span> </span><span>"szarych"</span><span> </span><span>Polak</span><span>ó</span><span>w na lepsze</span><span>?</span><span> </span><span>(</span><span>Wymagana</span><span> d</span><span>ł</span><span>uga wypowied</span><span>ź):</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong><span><span style="color:#ffffe0;">Powinien ustanowić płacę minimalną by "szary polak" mógł wyżyć z miesiąca na miesiąć.<br />

Powinien być patriotą.</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong><span><span style="color:#ffffe0;">Godnie Nas reprezentować po za granicami.</span></span></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong><span><span style="color:#ffffe0;">Ograniczyć wyrzucanie pieniędzy w błoto.</span></span></strong><br />

 </p>

<p style="text-align:center;"> </p>

<p style="text-align:center;"><span style="color:#00ff00;"><strong><span>10.Linki</span><span> </span><span>do</span><span> </span><span>25</span><span> reklam oddzielone </span><span>"enterem"</span><span>:</span></strong></span></p>

<p style="text-align:center;"><strong>1. <a data-ipb="nomediaparse" href="">http://pochylnia.pl/topic/104350-prezentacjacsowiczepl-zapraszaj%C4%85-gor%C4%85co/</strong></span></p></a></strong><br/>

/>  <></p>

<p style="text-align:center;"><strong>2. <a data-ipb="nomediaparse" href="">http://holyshit.pl/index.php?showtopic=79258&amp;st=0&amp;p=335763">http://holyshit.pl/index.php?showtopic=79258&amp;st=0&amp;p=335763</a></strong></span></p></a><br/>

/>  <></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>3. <a data-ipb="nomediaparse" href="">http://cs-wysypisko.pl/showthread.php/74429-Prezentacja-CSowicze-pl-Zapraszaj%B1-Gor%B1co?p=270095#post270095</strong></span></p></a></strong><br/>

/>  <></p>

<p style="text-align:center;"><strong>4. <a data-ipb="nomediaparse" href="/">http://fairgame-cs.p...raszają-gorąco/</a></strong><br/>

 </p>

<p style="text-align:center;"><strong>5. <a class="bbc_url" href="http://cs-podhale.pl/showthread.php?tid=7360"title="Zewnętrzny odnośnik">http://cs-podhale.pl/showthread.php?tid=7360</a></strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>6. http://cs-nabani.pl/index.php/topic/8244-prezentacjacsowiczepl-zapraszaj%C4%85-gor%C4%85co/</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>7.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>8.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>9.</strong></p>

<p style="text-align:center;"><strong>10.</strong></p>

<p style="text-align:center;"> </p>

<p style="text-align:center;"><strong>Reklamy dorobię do jutra.!!</strong></p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego podania nawet Ci się reklam nie chciało zrobić.. Ogromny minus.

Leń.

Też uważam, że mało aktywny jesteś.

Moderatorów nie brakuje, trójka na forum wystarczy, a w dodatku jest trzech czerwonych.

 

- Nazwa tematu: [Moderator] NICK <--- Brak..

 

Daję Ci na nie głównie z powodu reklam. Leń jesteś okropny, nawet Ci się tego zrobić nie chce..

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie. Podobno masz czas i chęci, a paru reklam nie potrafisz zrobić. Chyba korona z głowy nie spadłaby Tobie gdybyś je wykonał. Moderatorów, moim zdaniem nie brakuje, wręcz przeciwnie.. dziwię się, że rekrutacja jest otwarta :)

 

Zyskałeś również chęć w rozwoju sieci? Chodzi Ci tutaj o zamykanie tematów? Bo chyba nie w reklamowaniu jej ;)

 

- reklamy

-/+ wiek

- wystarczającą ilość moderatorów

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie:
 
Pierwsze podanie *KLIKNIJ*W działach UB jako UBTeam Twoja aktywność spadła minimalnie
Często kłócisz się z użytkownikami jak i nawet z rangami wyższymi czego powinieneś unikać startując na takie posady.
 
Są też plusy ale ich nie wymieniam gdyż i tak to nie przeciąża moich 3 negatywnych argumentów.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny jestem na Nie, ponieważ od 1 podania nie chciało ci się robić 10 reklam (max 30min), lenistwo wygrywa to co będzie jak dostaniesz Modka, też ci się nie będzie chciało xd ? Do tego dochodzi brak tagu i aktywność trochę spadła ;d

I'm Krypton.

imageproxy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

-nie wiem ktore to już twoje podanie ale dalej brak reklam

-nawet brak nazwy tematu " Nazwa tematu: [Moderator] NICK" 

-myślę że moderatorów nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRekrutacja - [KLIKNIJ]offline.png Moderator"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie