Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> My Scholl - SS'Y 2 RAZ ZA NIC...


kenny119

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KennyZeZ

Serwer: 3 maps cs go mod operacje/skiny itp...
Nick admina: My Scholl
Data i godzina: 18:50   2015-10-08
Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=4946
Opis sytuacji: otóż grałem na serwerze gdy nagle wbił my scholl automatycznie po kilku rundach 1/2/3 coś takiego zmienił mapę każdy był trochę zdenerwowany ale ok zagrałem 1 rundę nawet nie do końca, bo minęło z 30 sekund i dostałem bana ...
Dodatkowe informacje: prosiłbym o uspokojenie tego admina ponieważ praktycznie z automatu dał mi bana 2 raz za nic do tego nie wypowiedział się pod ostatnim banem i teraz prawdopodobnie też się nie wypowie a ja se nie mogę pograć ponieważ jakiś (za przeproszeniem) głupi admin cały czas mnie banuje i proszę o szybsze ub albo coś zrobienie z tym <wsciekly> . oraz proszę o powiększenie slotów na mapach podstawowych typu de_mirage ponieważ nie można na nich grać kiedy jest więcej osób bo nie ma slotów na mapie. (tak wiem że nie są to dodatkowe informacje ale myślę że moja prośba zostanie rozpatrzona)
 
pozdrawiam  ;) kenny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie