Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja Rang


Mr_Geks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tym temacie chciałbym złożyć propozycję dodania rang którą już dodawałem takze na innym forum i przeszła czyli 


 


1. Promotor - Osoba która ma za zadanie reklamowanie forum w każdy możliwy sposób założony został by dla nich specjalny dział i każdy promotor miałby za zadanie np zrobić 50 reklam tygodniowo forum i serwerów a 1 opiekun promotorów mówiłby jaki serwer reklamujemy w danym tygodniu i ile reklam a administracja raz na jakiś czas sprawdzała by naszą pracę 


 


2. Globalny Moderator - Osoba Stanowiskiem wyższa od moderatora lecz niższa od j@ osoba nie posiadająca ACP była by to ranga i jest dodawana na dość dobrze rozwinięte fora takie jak nasza ranga miała by na celu być dklatego ze często mianowanie kogoś z moderatora na junior admina to za duży skok i nie którzy nie do końca zasługują dlatego właśnie np: dostają awans na global moderatora i jak zasłużą dopiero na j@ Global Mod pilnuje takze moderatorów w ich pracy 


 


3. Administrator - Osoba wyższa od wszystkich rang lecz niższa od właściciela spotykana na 3/4 sieciach dobrze rozwiniętych bądź sieciach na Mybb czy IPB jest to osoba która pilnuje porządku na forum może także akceptować podanka itp jest to osoba która wyręcza właścicieli od najgorszej roboty stara się w każdy możliwy sposób pomagać Właścicielom forum 


 


4. Junior Moderator - Ranga ta jest bardzo rzadko spotykana lecz myślę ze bardzo przydatna jest to osoba która zanim dostanie awans na moderatora dostaje na junior moderatora i dzięki temu może się wykazać dzięki temu właściciele czy Administratorzy nie podejmą nigy pochopnej decyzji dając komuś moderatora gdy będzie ta ranga ( Ta ranga akórat nie musi być zaakceptowana bo troszkę dziwna)


 


Lecz prosze o akceptację innych rang zobaczycie nie będziecie załować wręcz przeciwnie wiem co mówię 


_______________________________________________

 

_____________________

 

Jak poprawnie nawiązać ze mną kontakt ?

 

Nie spamuj

Opisz konkretnie swoją sprawę.

Zawsze podawaj jak najwięcej danych , co ułatwi mi pracę , pomoc tobie...

 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Kontakt :

 

GG: 26225987

Najlepiej PW.

 

Czarna lista osób której nie udzielę pomocy!!

1. Zyga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te rangi, skoro "Rumcajs aka Izcon" wybierają tylko zaufanych osób na wyższą posadę typu "Moderator". Z tego co widzę to nie ma nawet "Junior Admina", a co by tu mówić o "Administratorze, itp". Nie mam własnego zdania według rang, ale wątpie żeby rumcajs lub izcon sie zgodził :)

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co te rangi, skoro "Rumcajs aka Izcon" wybierają tylko zaufanych osób na wyższą posadę typu "Moderator". Z tego co widzę to nie ma nawet "Junior Admina", a co by tu mówić o "Administratorze, itp". Nie mam własnego zdania według rang, ale wątpie żeby rumcajs lub izcon sie zgodził :)

 

 

Po co te global moderator i junior moderator ? -.- Przecież moderator to moderator. Ja bym dodał promotora i redaktora a te inne są bezsensu :]

 

Bez sensu widać na forum chyba dobrym nie byłeś a myślę że te forum jest dość rozwinięte co do tego ze biorą tylkoz aufane osoby to chyba nie bierze się od razu z moderatora na J@ dlatego bierze się na Global moda i zaufanie cały czas rośnie a to nie ma znaczenia że nie ma j@ na sieci kiedyś będzie na pewno więc administrator też może być i będą awanse jakieś i cały czas będzie się coś zmieniało dzięki czemu administracja łatwiej bedzie miała dostrzec osoby które naprawde pracują i się starają o dobro sieci

_______________________________________________

 

_____________________

 

Jak poprawnie nawiązać ze mną kontakt ?

 

Nie spamuj

Opisz konkretnie swoją sprawę.

Zawsze podawaj jak najwięcej danych , co ułatwi mi pracę , pomoc tobie...

 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Kontakt :

 

GG: 26225987

Najlepiej PW.

 

Czarna lista osób której nie udzielę pomocy!!

1. Zyga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałbym wyrazić swoje skromne zdanie w tym nieskromnie długim poście. 

Zacznijmy od tego w jakim celu mają być dodane te rangi? Jest porządek na forum. Wszystko jest dobrze. Po co wprowadzać niepotrzebny zamęt?

 

Moje, wyżej wymienione, skromne zdanie jest takie: kicz, kicz i jeszcze raz kicz. Nic nie trzyma się kupy. Jeśli już to wszystko trzeba by było dopracować co i tak nie ma głębszego sensu. 

1. Promotor. Widzicie ten las rąk do tej pozycji? Jakoś wyobrażam sobie ten dopisek tylko przy nicku Rumcajsa. Raczej wątpię żeby ludziom chciało się ślęczeć nad reklamami a Rumcajs ma coś po prostu z głową i ma za dużo wolnego czasu. Wyniknie z tego wszystkiego taka sama sytuacja jak z Redaktorem. Będzie bo będzie i dalej w tym celu... Każdy jeśli ma czas zrobi kilka reklam i czasem pochwali się tym na forum a czasem nie. 
 

 

O mój bogu! Jeszcze 20 reklam do zrobienia a jutro koniec tygodnia! 

2. Po co to komu?! Mamy moderatorów, którzy radzą sobie BEZ tego znakomicie. Radzili sobie, radzą i będą radzić! Co GM miałby takiego, czego nie mają teraz zwykli MD? 

3. Po raz kolejny zapytam. W jakim celu? Iz i Rumcek oraz Zieloni współgrają ze sobą wspaniale i wszystko działa i chodzi jak w dobrym, firmowym zegarku. Zaśmiecanie forum takimi rzeczami jest nonsensem... Jest dobrze tak, jak jest. Każdy wypełnia swoje obowiązki, wie co ma robić, dokładnie zna swoje zadania i robi co do niego należy. Nic dodać nic ująć. A jeśli będzie miał/a dopisek "Globalny" to będzie robił/a więcej? Tyle samo.

4. Dobrze, że nie musi! Ufff... Już myślałem, że nastąpi najgorsze. Jejku. Aż się spociłem.

 

Uwaga!

Jeśli interesowała Cię tylko opinia to nie czytaj dalej.

 

Teraz chciałbym odnieść się nie do tego CO napisałeś ale do tego JAK to napisałeś.

Przede wszystkim: znaki interpunkcyjne NIE bolą! Wręcz przeciwnie! Ich brak powoduje ból oczu...

 

 

 

nie posiadająca ACP była by to ranga i jest dodawana na dość dobrze rozwinięte fora takie jak nasza ranga miała by na celu być dklatego ze często mianowanie kogoś z moderatora na junior admina to za duży skok i nie którzy nie do końca zasługują

Oooo macarena! niektórzy*

 

 

 

 

  Osoba wyższa od wszystkich rang lecz niższa od właściciela

2i91sg0.jpg

 

Bez sensu widać na forum chyba dobrym nie byłeś 

Rozumiem, że nasze forum nie jest tym "dobrym", tak?

Masz rację. Jest słabo rozwinięte ;c Administracja jest do dupy. Siedzą i nic nie robią. Graczy mają gdzieś. W kontach forum zalega kurz bo nikt tego nie sprząta. -.-

 

 

 

 i dzięki temu może się wykazać dzięki temu właściciele czy Administratorzy nie podejmą nigy pochopnej decyzji 

Chociaż raz przeczytałeś tekst przed wysłaniem? Raz! Jeden, jedyny raz wystarczy to zrobić.

 

 

 

 Ta ranga akórat nie musi być zaakceptowana bo troszkę dziwna

Ranga nie jest dopracowana? To po co w ogóle o niej wspominać? akurat*

kvuq9.png


 


Faktycznie. Nie stał i to bardzo długo. Ale już stoi.


Stoi i będzie stał aż się nie przewróci.


A zapewniam. Nie przewróci się.


Witam raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałbym wyrazić swoje skromne zdanie w tym nieskromnie długim poście. 

Zacznijmy od tego w jakim celu mają być dodane te rangi? Jest porządek na forum. Wszystko jest dobrze. Po co wprowadzać niepotrzebny zamęt?

 

Moje, wyżej wymienione, skromne zdanie jest takie: kicz, kicz i jeszcze raz kicz. Nic nie trzyma się kupy. Jeśli już to wszystko trzeba by było dopracować co i tak nie ma głębszego sensu. 

1. Promotor. Widzicie ten las rąk do tej pozycji? Jakoś wyobrażam sobie ten dopisek tylko przy nicku Rumcajsa. Raczej wątpię żeby ludziom chciało się ślęczeć nad reklamami a Rumcajs ma coś po prostu z głową i ma za dużo wolnego czasu. Wyniknie z tego wszystkiego taka sama sytuacja jak z Redaktorem. Będzie bo będzie i dalej w tym celu... Każdy jeśli ma czas zrobi kilka reklam i czasem pochwali się tym na forum a czasem nie. 

 

2. Po co to komu?! Mamy moderatorów, którzy radzą sobie BEZ tego znakomicie. Radzili sobie, radzą i będą radzić! Co GM miałby takiego, czego nie mają teraz zwykli MD? 

3. Po raz kolejny zapytam. W jakim celu? Iz i Rumcek oraz Zieloni współgrają ze sobą wspaniale i wszystko działa i chodzi jak w dobrym, firmowym zegarku. Zaśmiecanie forum takimi rzeczami jest nonsensem... Jest dobrze tak, jak jest. Każdy wypełnia swoje obowiązki, wie co ma robić, dokładnie zna swoje zadania i robi co do niego należy. Nic dodać nic ująć. A jeśli będzie miał/a dopisek "Globalny" to będzie robił/a więcej? Tyle samo.

4. Dobrze, że nie musi! Ufff... Już myślałem, że nastąpi najgorsze. Jejku. Aż się spociłem.

 

Uwaga!

Jeśli interesowała Cię tylko opinia to nie czytaj dalej.

 

Teraz chciałbym odnieść się nie do tego CO napisałeś ale do tego JAK to napisałeś.

Przede wszystkim: znaki interpunkcyjne NIE bolą! Wręcz przeciwnie! Ich brak powoduje ból oczu...

 

 

Oooo macarena! niektórzy*

 

 

 

2i91sg0.jpg

 

Rozumiem, że nasze forum nie jest tym "dobrym", tak?

Masz rację. Jest słabo rozwinięte ;c Administracja jest do dupy. Siedzą i nic nie robią. Graczy mają gdzieś. W kontach forum zalega kurz bo nikt tego nie sprząta. -.-

 

 

Chociaż raz przeczytałeś tekst przed wysłaniem? Raz! Jeden, jedyny raz wystarczy to zrobić.

 

 

Ranga nie jest dopracowana? To po co w ogóle o niej wspominać? akurat*

 

 

Nie powiedziałem że sieć jest słaba i H@ mają wyjebane na graczy więc nie pisz mi takich głupot a te swoje teksty zostaw dla siebie bo widać ze jesteś kompletnym !!!!!! nie ogarem Gdybyś był na jakiejś podobnej sieci z IPB wiedziałbyś ze te rangi to bardzo dobra propozycja zobaczysz co będzie kiedyś moja propozycja nie musi być akceptowana ale za jakiś czas wspomnisz te słowa i zobaczysz ze takowe rangi mogą być potrzebne 

Odezwał się perfekcyjny pan polonista który nie robi błędów robię błędy bo mam do tego prawo jestem dyslektykiem ale staram się ich nie robić i wcale ich dużo nie ma gdzie nie gdzie brakuje ąężź bo czasami klawisze funkcyjne mi nie działają 

 

To będą po prostu dłużej jako moderator i już c:

 

Po co siedzieć cały czas na modzie skoro H@ może wybrać kogoś na nowego moderatora aby go sprawdzić a modka wybrać na global moda więc nie widzę problemu 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Jak poprawnie nawiązać ze mną kontakt ?

 

Nie spamuj

Opisz konkretnie swoją sprawę.

Zawsze podawaj jak najwięcej danych , co ułatwi mi pracę , pomoc tobie...

 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Kontakt :

 

GG: 26225987

Najlepiej PW.

 

Czarna lista osób której nie udzielę pomocy!!

1. Zyga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo moderatorow 1 normalny starczy jedynie ten promotor mi się podoba;)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezesnsowne te wasze wypowiedzi, pierdzielicie głupoty jak byście się znali.....

Nie ma sensu dodawać jakiś JuniorModeratorow itp itd !!

 

Promotor można dodać.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też chciałbym wyrazić swoje skromne zdanie w tym nieskromnie długim poście. 

Zacznijmy od tego w jakim celu mają być dodane te rangi? Jest porządek na forum. Wszystko jest dobrze. Po co wprowadzać niepotrzebny zamęt?

 

Moje, wyżej wymienione, skromne zdanie jest takie: kicz, kicz i jeszcze raz kicz. Nic nie trzyma się kupy. Jeśli już to wszystko trzeba by było dopracować co i tak nie ma głębszego sensu. 

1. Promotor. Widzicie ten las rąk do tej pozycji? Jakoś wyobrażam sobie ten dopisek tylko przy nicku Rumcajsa. Raczej wątpię żeby ludziom chciało się ślęczeć nad reklamami a Rumcajs ma coś po prostu z głową i ma za dużo wolnego czasu. Wyniknie z tego wszystkiego taka sama sytuacja jak z Redaktorem. Będzie bo będzie i dalej w tym celu... Każdy jeśli ma czas zrobi kilka reklam i czasem pochwali się tym na forum a czasem nie. 

 

2. Po co to komu?! Mamy moderatorów, którzy radzą sobie BEZ tego znakomicie. Radzili sobie, radzą i będą radzić! Co GM miałby takiego, czego nie mają teraz zwykli MD? 

3. Po raz kolejny zapytam. W jakim celu? Iz i Rumcek oraz Zieloni współgrają ze sobą wspaniale i wszystko działa i chodzi jak w dobrym, firmowym zegarku. Zaśmiecanie forum takimi rzeczami jest nonsensem... Jest dobrze tak, jak jest. Każdy wypełnia swoje obowiązki, wie co ma robić, dokładnie zna swoje zadania i robi co do niego należy. Nic dodać nic ująć. A jeśli będzie miał/a dopisek "Globalny" to będzie robił/a więcej? Tyle samo.

4. Dobrze, że nie musi! Ufff... Już myślałem, że nastąpi najgorsze. Jejku. Aż się spociłem.

 

Uwaga!

Jeśli interesowała Cię tylko opinia to nie czytaj dalej.

 

Teraz chciałbym odnieść się nie do tego CO napisałeś ale do tego JAK to napisałeś.

Przede wszystkim: znaki interpunkcyjne NIE bolą! Wręcz przeciwnie! Ich brak powoduje ból oczu...

 

 

Oooo macarena! niektórzy*

 

 

 

2i91sg0.jpg

 

Rozumiem, że nasze forum nie jest tym "dobrym", tak?

Masz rację. Jest słabo rozwinięte ;c Administracja jest do dupy. Siedzą i nic nie robią. Graczy mają gdzieś. W kontach forum zalega kurz bo nikt tego nie sprząta. -.-

 

 

Chociaż raz przeczytałeś tekst przed wysłaniem? Raz! Jeden, jedyny raz wystarczy to zrobić.

 

 

Ranga nie jest dopracowana? To po co w ogóle o niej wspominać? akurat*

 

 

Weź się człowieku ogarnij :D czy ty zawsze musisz się tak rozpisać że aż mi się odechciewa czytać ?:P 

Jestem tego samego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

1. Promotor - Osoba która ma za zadanie reklamowanie forum w każdy możliwy sposób założony został by dla nich specjalny dział i każdy promotor miałby za zadanie np zrobić 50 reklam tygodniowo forum i serwerów a 1 opiekun promotorów mówiłby jaki serwer reklamujemy w danym tygodniu i ile reklam a administracja raz na jakiś czas sprawdzała by naszą pracę 

 

To co podkreśliłem. Na promotora jedynie bym się zgodził gdyż reszta jest zbędna tylko przy Twoich słowach wychodzi że tam mają być 2 rangi :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podkreśliłem. Na promotora jedynie bym się zgodził gdyż reszta jest zbędna tylko przy Twoich słowach wychodzi że tam mają być 2 rangi :)

tak jedna osoba która by nadzorowała wsyztskich promotorów 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Jak poprawnie nawiązać ze mną kontakt ?

 

Nie spamuj

Opisz konkretnie swoją sprawę.

Zawsze podawaj jak najwięcej danych , co ułatwi mi pracę , pomoc tobie...

 

_______________________________________________

 

_____________________

 

Kontakt :

 

GG: 26225987

Najlepiej PW.

 

Czarna lista osób której nie udzielę pomocy!!

1. Zyga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie taka lsita rang na forum pasuje : Wlasciciel , Junior Admin , Global Moderator , Moderator ,Promotor , Redaktor , Admin Serwera ( neichce mi sie ich wypiswac)  , VIP ,  Opiekun Serwera , UBTeam , Graifk , Kobieta , uzytkownik  i zbanowany/+6 warn

 

 

dlaczego dalem global moderator? bo jak zdolalem zauwazyc to jest 2 moderatorow ,a jak slyszalem to natka i chesterfield sa dobrymi modami i mozna blyo dac ich na wyzsze stanowisko , czyli global moderator i dac innym szanse ;)

007sygna.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie<br /><br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />22178788237813265097.png<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br /><br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie