Skocz do zawartości

Zablokowane Uwagi dotyczące konkursu w 1.6


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Piszę ten temat w sprawie konkursu, a dokładnie http://csowicze.pl/topic/18961-konkurs-counter-strike-16/

 

W konkursie zapisało się mało drużyn, ale można temu zaradzić:

 

  1. Umieścić link na stronie głównej. Wiele osób nawet tego tematu nie widziało, bo jest "zakopany", sam go nie widziałem, ale znajomy mi wysłał na steamie wiadomość z propozycją zapisania się do konkursu.
  2. Zwiększyć nagrody i zareklamować na innych sieciach. Nikt z innej sieci nie przyjdzie się zapisać po jakiegoś VIP'a, ale jakby nagrodą była jakaś gra na steam, to myślę, że by się więcej osób skusiło.
  3. Zrobić oddzielny temat dla osób, które teamu nie mają. 5 osób, które chcą grać i już mamy kolejny team, a na pewno jest wiele osób, które by chciały zagrać, a nie mają z kim.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł nie jest głupi ale nagrody typu Vip są najlepszym sposobem na uzyskaniu stałych graczy na sieci jak i na serwerach a jeżeli chodzi o Temat z zapisaniem się di drużyny to mam pewien pomysł i dogadam się z Właścicielem sieci z Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie