Skocz do zawartości

Zablokowane Dzien Dobry


Rekomendowane odpowiedzi

tt8174107fltt.gif


 


Chciałbym się przywitać, jako jestem kulturalny człowiek i nie wyobrażam sobie grać z kimś nie witając się z nim.

Mam na imię Kamil, proszę o takie pisanie do mnie .. nigdy, nigdy przenigdy Przemysław.. co zrobię, mały byłem.

Mam 24lat, więc jestem młody człowiek który gra w Counter - Strike'a dla zabawy, dla radości i odstresowania się po ciężkim dniu pracy lub innych stresujących rzeczach. W Counter Strike'a gram , licząc odkąd pierwszy nabój wystrzelił do dziś.. będzie 9 lat, ale mam dość spore przerwy, po 6-8 miesięcy lub nawet rok. Powodem jest to, że gram jak mam czas a nie wyznaję zasadę "cs ponad wszystko'. Od 8 lat gram na platformie steam. Lubię rozmawiać przez mikro z graczami o czymś i o niczym. Często sobie żartuję, jednak starając się nikogo nie urazić. Jednak nie jestem osobą spokojną, jestem wybuchowy więc nie umiem siedzieć cicho gdy ktoś mnie atakuje, życie..  Lubię grę z M4A1 najbardziej i z tej strony postaram się "zwojować" Wasze serwery.  Uwielbiam skanować, co często kończy się wstawianiem ss'ów na forum. Jednak skany idą tylko w miejscach "formalnych", ale cóż troszkę zdjęć mam już w folderze cs'a. Myślę, że nie będę miał zgrzytów z żadnymi graczami, bo jestem tu dla przyjemności a nie dla użerania się z ludźmi, co musimy robić w świecie rzeczywistym. Zamierzam grać na serwerze cs 1.6, ależ z czasem. Atmosfera tam jest dość specyficzna. Żarty graczy, ich kłótnie, sposób grania doprowadza mnie do śmiechu o co mi chodzi grając w te pistolety. Znaleźć mnie możecie pod nickiem: Psychopata Strzela

 

Mam nadzieję, że nie zanudziłem Was tym, ale starałem się coś od siebie wnieść tutaj, i to samo mam zamiar robić na serwerach. 

Lubię bić botów, bo nikt ich tak nie bije jak.. bot. 

Pozdrawiam, Kamil

Edytowane przez ExoRc1sM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie