Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga Michał


Shef.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć Skargę na Michała z tego powodu że był dzisiaj incydent z moją adminka na serwerze ponieważ dała 6 osobą pod rząd ss'y i w tym jak dobrze pamiętam była Natalia chyba ale nie wiem dokładnie miał bym ss'ea z amxbansa. No i nasz kochany Michał zdecydował że jal straciła admina to dostanie perma :) Pisałem na sb żeby dał ub ale jednym słowem mnie olał, aż musiałem powiedzieć izconowi to na ts3 żeby dał jej ub. Miałbym dowód tego incydentu lecz nie zdąrzyłem zrobić screna, ale sam właściciel sieci izcon może to potwierdzić. Przed chwilą napisałem do Michała że za to napiszę na niego skargę a on z takim tekstem do mnie http://iv.pl/images/34619703768649720204.png tak jak widać na ss'ie jak jest taki cwany niech wbije na ts3 na tyralnie i zobaczymy.. Rumcajs proszę cię zabierz mu rangę on nie zasługuje na to :)

0 ortografi, może sam mam nie lepszą ale jakoś się staram :D. Tak jak widać na wyżej na ssie, kolega ma zero kultury osobistej. Albo niech chociaż ostrzeżenie dostanie :(. Może i sprawdzałeś się na twojej roli ale dzisiaj ci z tym odwaliło.

27633320334704487865.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź chłopie uspokój się ;) Bo lepszy nie jesteś, bo co chcesz żeby wszedł na ts żebyś go kur** powyzywał ? Tak jak mnie ? Mądry się znalazł. On dobrze się sprawuje jako UBT. A jak ona daje każdemu daje ss to się nie dziw jak on tak reaguje nawet Natalia na sb pisała żeby się ogarnęła bo wszystkim ss robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie same zdanie co Młody, Nie wiem skąd ona w ogóle się wzięła gada ze ma 18 lat a piszę jak moja 9 letnia siostrzenica, siostrzenica lepiej ale kij z tym, nie ogarnia w ogóle admina, banuje każdego kto gra lepiej od niej. Nawet ja dostałem choć jestem tam Adminem oraz posiadam steam, a na steam to raczej głupota grać na Czitach.

 

Zabrać admina, ale niech gra nie potrzebny ten głupi ban :).

tumblr_lg4jp4ukP11qfwshko1_500.gif

tumblr_lvgzgf6IoX1qhsfoio1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Michał sprawdza się bardzo dobrze na tym stanowisku, co do tej adminki.. tak zdecydowanie, jeśli gracz gra podejrzanie admin ma prawo zrobić SSy ale dać bana 6 osobom w ciągu paru sekund to trochę dziwna sytuacja. Może źle zrobił dając jej bana bez Twojej zgody ale bez przesady po raz 1 coś takiego, a Ty skargę piszesz ;/

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shef. Hahaha, cały serwer podejrzany ? Weź cie ludzie przestańcie bo wy nawet nie wiecie jak dać ub a gadacie na niego głupoty. To dobry chłopak i gdy by się nie znał na swojej roli to by nie dostał tej rangi ;) Uświadom to sobie pomyśl jak się nie zna to skąd on by miał w takim razie ubt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pisać tej skargi ale to co napisał do mnie, ten Tekst Japa Koniu wkurzył mnie więc zdecydowałem że napiszę skargę.

 

 bx6NN8G.png?1Sztywny Fredbx6NN8G.png?1 bronisz go bo to twój kolega, może i być podejrzany cały serwer myślisz że nie widziałem na innych serwerowniach jak banowali 6 osób pod rząd, ale jak widać narazie z tych 6 osób wstawiła tylko jedna osoba Natalia wiec no comment.

27633320334704487865.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty go wkurzyłeś. Więc nie piepr* głupot. Sorry za ten spam ale widzicie jaka jest sytuacja ;p Jest to mój kolega no i co ? To nie znaczy że go bronie. Jak dodajesz takich adminów to się nie dziw takich sytuacji. 6 osób pod rząd. Bo co bo ją zabili to trzeba ss zrobić ? Jesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jego serwer żeby dawać jej perma bez mojej zgody albo izcona może ? Jednym słowem mnie olał jak napisałem że ma dać jej ub, i musiałem mówić izconowi żeby dał ub więc skończ lepiej.On jest tylko UB Team a nie adminem mojego serwera 

27633320334704487865.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam male klopoty z fonem

 

Po 1. Nie musze pisac po polsku

Po 2. Dzieki natka i sztywny <3

Po 3. Tak pisalem "japa koniu" a ty jestes zerem , bo odchodzisz do jeffego i ich oszukujes

Po 4. Niech rumcek odbierze range

Po 5. Co sa przeciwko mnie dlatego iz , ze popelnilem blad to zmije , bo mili jestescie jak cos chcecie

Po 6. Droga wolna dajcie bana na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem bo nie musze

 

mlody , shef i play przyjdzie koza do woza

 

Wiecej nie bd odpowiadal , tyld mam do powiedzeni

 

Dziekuje i bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody , shef i play przyjdzie koza do woza czy tutaj tym tekstem nam grozisz. I dla twojej wiadomości od Jeffiego z sieci odszedłem z własnej woli oddałem i wszystkim jemu więc nie masz mi co zarzucać :) 

27633320334704487865.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty go wkurzyłeś. Więc nie piepr* głupot. Sorry za ten spam ale widzicie jaka jest sytuacja ;p Jest to mój kolega no i co ? To nie znaczy że go bronie. Jak dodajesz takich adminów to się nie dziw takich sytuacji. 6 osób pod rząd. Bo co bo ją zabili to trzeba ss zrobić ? Jesu.

 

haha, "A ty go wkurzyłeś" , czyli przez to mamy rozumieć że jak wkurzy się "Michała" to możesz liczyć na ostry pocisk tak mam to rozumieć ? ma rangę "UBteam", wiec powinien :

 

- Zachować kulturę

- Poprawną polszczyznę

 

A nie, że jak mnie wkurzycie to ja wam na starych będę jechał bo mnie zdenerwowaliście, wgl. to jest bez sensu sztywny zastanów się najpierw nad tym zanim coś napiszesz.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

22178788237813265097.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie