Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wyniki testu kompetencji UBT oraz BLT.


Dyrektor.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniżej zostanie uiszczona lista osób które pomyśle przeszły próbę jak i osoby które tej próby nie przeszły, Nie będę już wypisywał co każdy z osobna zrobił dobrze, a w drugim przypadku źle.

 

Osoby które zdały test pomyślnie:

@Evix

@KiKerr

 

Osoby które tego testu nie zdały:

@Wujcio THC

 

Osoby które do tego testu nawet nie podeszły:

@`Negative

@Luki!#

 

 

 

 

 

Wszystkie osoby które testu nie zdały jak i które do niego nie podeszły tracą konta w bansie jak i rangę na forum.

 

 

Pozdrawiam

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że nie zdam <boje_sie> :D

Cóż widać pierwsze rezultaty tego wszystkiego. (Po co to potrzebne już wiadomo.)

Wszystko wyjdzie w praniu to właśnie wyszło wszystko teraz.

Edytowane przez TimeOut #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te no bez jaj... Napisałem Ci dokładnie co i jak. Mam Ci podać ramy czasowe ? Bez problemu mam je zapisane

Jeżeli gracz był czysty to żadnych akcji raczej nie trzeba opisywać... Jeżeli się mylę to mogę Ci je wysłać na PW

Edytowane przez Wujcio THC
8490590c80.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JOO

Dla mnie to jest śmieszne... Nic nie napisał olał mnie kompletnie... Aż mnie w uju strzyka. Nienawidzę takiego czegoś...

Dla mnie to jest śmieszne opisywać akcje osoby która jest czysta... Chce te akcje aż tak bardzo ? To mu je z wielką przyjemnością prześle...

8490590c80.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze to tylko raz i więcej nie zaszczyce twojej osoby odpowiedzią, spartaczyłeś i to na całej lini.

Dałem ci demko nie raczyłeś go szczegółowo rozpisać (jeżeli wiesz co to znaczy) oraz źle oceniłeś człowieka który na dobrą sprawę był spalony, jeżeli tego nie zauważyłeś to nie mamy o czym rozmawiać jak i dalej możesz pisać sobie jaki ty jesteś poszkodowany. Co do odpowiedzi to nikt jej nie uzyskał. Rozpisane i czekasz na werdykt. Ktoś jeszcze ma żal że po jego rozpisce nie odpisałem? To hejty tutaj proszę.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comment_BPWBtLrAaCucwg657f2buxgfxwApPkWf

Taka jest reakcja jak to przeczytałem xD
Chłopie czy dla Ciebie ten zyzio czy jakoś tak był spalony ? Zero skanów, myślał co robił, padał od zabicia przeciwnika który stał za ścianą a mógł łatwo go zeskanowac.
Z wielką przyjemnością wstaw te demko i niech każdy oceni. Siedząc i patrząc przez pierdo**ne 40 minut na gracza który jest czysty.
Demo wyciągnięte pewnie z AC bo samemu się ruszyć dupska nie chciało i poszukać. Pewnie było wszystko "napisane" pod tym demkiem co i jak było źle i teraz Świecisz zajebistością. Muszę Cię zawieźć bo szczerze mówią tam swoją robotę odpierdalają na odwal się. Gdyby mi nie zależało na tej randze napisałbym, było fajnie a raczej tego nie zrobiłem.
Ps. Do moderatora. Przepraszam za słownictwo ale już mi żyła na czole wyskoczyła kiedy wszystko to czytam.

Edytowane przez Wujcio THC
8490590c80.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www2.zippyshare.com/v/hpmps5Yq/file.html

ZEKSIO

Dyro specjalnie ? Aaaa czyli ktoś opisał demo z pseudo AC więc wzorujesz się na ich wypowiedzi.

Musiałbym cały dzień siedzieć nad tym demkiem żeby dokładnie wszystko zobaczyć hmm dałeś mi 3h gdzie demko trwa 40 minut. Wróciłem do domu przed 22 a czas do 23 GG WP

Edytowane przez Wujcio THC
8490590c80.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaOgłoszenia"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie