Skocz do zawartości

Zablokowane Dwa niesłuszne warny (w moim odczuciu).


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na wstępie chciałbym napisać, że nie ma dokładnego działu, który by się nadawał na mój "problemik".

Dotyczy on warnów, ale nie do końca ich odpracowania, a nie jest to też skarga na administrację, więc piszę tutaj. Najwyżej przeniesiecie.

 

Posiadam na koncie 3 warny (1 w prawdzie słuszny) i dwa moim zdaniem nadane trochę z tyłka.

 

1. Kiedyś jakiś dzieciak napisał fake podanie i chciał dołączyć z serwerem, który nie był jego. Był to serwer właścicieli sieci kuleczk* majka i kujawki, siedziałem tam bardzo długo. Patrzę na podanie i te wszystkie posty niżej mnie rozbawiły. Jak wszyscy byli na tak.

To się wypowiedziałem, że jest to fake podanie i serwer należy do najlepszej sieci w Polsce (wynika ze statystyk i serwerów etc).

http://csowicze.pl/topic/15950-paintball4funresetvip-za-darmoserwer/

 

Dostałem  wtedy warna za brak 3 argumentów.. Jakie miałem argumenty podać? To nie było prawdziwe podanie tylko fake.

Nie dało się wymienić żadnych argumentów oprócz jednego, że podanie jest fałszywe, czyli jak napisałem wyżej - fake.

 

2. Blacklisted KiKerr, którego spotkałem na serwerze pisał do mnie, że jestem cziterem, że jadę po ścianach, gdy dostał pestkę z dgl. Gdy zobaczyłem jego podanie na bl to napisałem, że jestem na nie, bo się nie zna na czitach i nadmieniłem jeszcze dwa powody. Potem KiKerr zaczął się do mnie sapać, pisać mi pod statusami, postami, potem wysłał prywatną rozmowę to się wkurzyłem i napisałem, żeby przestał płakać i że nie jestem takim samym debilem jak on. Dodałem "Nie umiesz pogodzić się z krytyką?" Takiego bólu dupy o negatywny głos w podaniu u nikogo nie widziałem. Potem on mnie od jakiś gówniarzy i niewyrośniętych bachorów wyzywał.. Wtedy on uciekł do Bravo i dostałem warna za "toczenie wojen prywatnych".. No beka. SS mogę zrobić tej rozmowy..

 

Jednego warna będę odpracowywać, ale pozostałych dwóch nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej Twojego warna. Masz wyraźnie napisane że mają być 3 argumenty. Co z tego że to była napisana nie prawda ? Masz podać i to obowiązuje każdego.

Co do drugiego Twojego warna. Nie wiem o co chodziło ,ale pamiętam tą akcje. Nie znam całego przebiegu sprawy. To należy wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mi napisałeś że to była pomyłka i zamiast mnie przeprosić to obrażałeś  dowody:  http://screenshooter.net/102244952/vbklngl nadal myślisz że jesteś nie winny ? Nie zapominajmy że ja mam nick KiKerr nie Killer a na serwerach gram pod nickiem Mr.KiKerr

 

 

W Wypowiedzi " Potem KiKerr zaczął się do mnie sapać, pisać mi pod statusami, postami " hmm proszę podać linki do statusów i postów które rzekomo pisałem :) nie przypominam sobie abym kiedykolwiek robił takie rzeczy. chłopie zatapiasz się  :)

Edytowane przez KiKerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiej akcji. Jeśli ta rozmowa/sapy/płacz była poza forum czyli: steam, GG, PW to moim zdaniem warn nie słuszny, bo prawie na wszystkich sieciach obowiązuje coś takiego, że wiadomości PW nie są brane pod uwagę, bo jest to komunikator osobisty taki jak GG/Steam itp. 

Najlepszym rozwiązaniem jakby tą sprawą zajął się Rumcajs bądź drugi z H@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie miałem podać inne powody w tym podaniu? Tylko jeden - fake. Nie było innych dwóch powodów, możesz je wymienić?

 

Co do statusów i postów. Tutaj jest post pod podaniem, gdzie napisałeś, że cię poniżam. http://csowicze.pl/topic/18084-blacklist-team-kikerr/

W statusach ciągle mi pisałeś, że chcesz ze mną pogadać na ts, potem na pw już byłeś wulgarny i cały czas na mnie naciskałeś.. Nie dziw się, że tak Ci odpisałem.

 

Cały czas piszesz, że to nie ty byłeś wtedy na serwerze. Kto miałby się pod Ciebie podszywać? Jaki był w tym cel, bo wtedy nie miałeś tutaj żadnej rangi. Rozumiem, podszywanie się pod kogoś, kto jest znaczącą osobą na forum, podszywanie pod admina. Ale ty nie miałeś wtedy żadnej rangi, to musiałeś być Ty, nie wiedziałeś kim jestem i zacząłeś się do mnie sapać. Dopiero na forum Cię olśniło, że od cziterów wyzywałeś admina jednego z serwerów, a nie jakiegoś randoma.

 

Wiesz dlaczego Cię nazwałem debilem? Bo ty ze mnie robiłeś debila. Cały czas pisałeś, że nie Cię pomyliłem z jakimś killerem (żałosna wymówka), potem pisaleś, żeby poszedł po lupę, słownik i mózg, a to brzmiało tak, jakbyś miał mnie za jakiegoś niedorozwiniętego gościa.

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.33.58:27060/top_players/?query=Kike

 

Nadal myślisz, że pomyliłem nick KiKerr z killer?

Można zamknać ten temat na jakiś czas, a potem wlaściciele by to zobaczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ez. w statusach ? coś chyba ci się znów pomyliło. I ty mówisz że spamowalem ci w "postach" ? z tego co widzę to jest moje podanie i zaproszenie cie do konwersacji na pw. Podałeś mój link do profilu i co chesz przez to powiedzieć ? po prostu nadal myślę że się pomyliłeś zresztą są logi i demka więc można to sprawdzić. podaj czas kiedy niby miała miejsce ta akcja. Napisałeś w temacie 

 

moje główne gt http://www.gametracker.com/player/Mr.KiKerr/80.72.33.58:27060/

 

 

@edit widze edytowałeś temat i dopisałeś że cie obrażałem ? beka ! prosił bym o sprawdzenie logów.  napisałeś Potem on mnie od jakiś gówniarzy i niewyrośniętych bachorów wyzywał 

proszę o przedstawienie mi dowodów :)

Edytowane przez KiKerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ez. w statusach ? coś chyba ci się znów pomyliło. I ty mówisz że spamowalem ci w "postach" ? z tego co widzę to jest moje podanie i zaproszenie cie do konwersacji na pw. Podałeś mój link do profilu i co chesz przez to powiedzieć ? po prostu nadal myślę że się pomyliłeś zresztą są logi i demka więc można to sprawdzić. podaj czas kiedy niby miała miejsce ta akcja. Napisałeś w temacie 

 

moje główne gt http://www.gametracker.com/player/Mr.KiKerr/80.72.33.58:27060/

 

 

@edit widze edytowałeś temat i dopisałeś że cie obrażałem ? beka ! prosił bym o sprawdzenie logów.  napisałeś Potem on mnie od jakiś gówniarzy i niewyrośniętych bachorów wyzywał 

proszę o przedstawienie mi dowodów :)

 

Dowód sam dałeś wyżej, ten ss który zrobiłeś.

 

Po co link do gt? Bo ty piszesz, że pomyliłem Cię z killerem, a na serwerze był dokładnie ten nick, który jest na gt. Umiem czytać, nie bój się.

Teraz prosisz o demko.. Dobry kozak, demka nie ma bo dawno wygasło. Nie umiesz się pogodzić z krytyką? Że Ci napisałem w Twoim podaniu, że jestem na nie? Żalosny jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie co napisałeś w podaniu. Teraz interesuje mnie abyś przedstawił dowody na twoje zażalenia bo powiedzieć każdy może ale udowodnić to nie. Ja osobiście się nie zgadzam i śmieszą mnie twoje wypowiedzi. unwarna nie powinieneś dostać z powodu że obraziłeś mnie na pw forum i są na to dowody. 

Edytowane przez KiKerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW to PW, jak nazwa wskazuje prywatna rozmowa. Mogę tam sobie zrobić co chcę. Tak samo jak GG. Jakbyśmy pisali na gadu gadu to bym dostał warna na forum? Śmieszne.

 

Obraziłem Cię, bo mnie irytowałeś. Jakbyś nie mógł mi dać spokoju, pod postem musiałeś coś walnąć. Potem status, a na koniec w prywatnej wiadomości.

Pisanie, że ja Cię poniżam etc.. Żałosne.

 

Pisanie też, że Cię mylę z killerem (no bo nie nauczyli mnie czytać) i że mam się udać po słownik (chociaż po twojej składni wnioskuję, że to ty powinieneś udać się do jakiejś biblioteki). Dodatek, że powinienem wziąć mózg i lupę to mnie zdenerwowało strasznie. A potem się dziwisz, że nie wytrzymałem i "wybuchnąłem". Śmiechu warte. Jakbyś napisał prawdę, że się w pomyliłeś w mojej sprawie (uznałeś mnie za czitera, bo cały czas padałeś) to by sprawy nie było. No ale trudno przyznać się do winy, trzeba wymyślać jakieś historyjki, że pomyliłem Cię z killerem (skąd pewność?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W statusie nic nie wypisałem, w moim temacie zaprosiłem cie tylko na pw. W wiadomości chciałem wyjaśnić sprawę lecz wyskoczyłeś do mnie z ryjem.  Nie umiesz pohamować emocji ? we mnie się aż gotuje i chciałbym wygarnąć to co czuje innym osobą lecz panuje nad emocjami i tobie też radzę. Pamiętaj że gg,skype  nie są częścią forum a pw forumowe już tak. Nadal twierdze że to nie mogłem być ja na serwerze, zresztą to jest bardzo mała i delikatna sprawa, myślałem że załagodzimy na pw lecz się nie dało. I tobie chodzi o jaką sprawę ? nie było żadnej sprawy, nie zostałeś zbanowany ani ukarany za czitowanie.

Edytowane przez KiKerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość trafiła do administracji forum i do nikogo więcej (i w sprawie, jako dowód). A jeżeli nazywasz nękanie i sapanie prośbą wejścia na ts'a w celu ukojenia sprawy to współczuje. Myślałem że chodzi ci o to że wypisywałem o tobie na statusie różne rzeczy a nie o taką błachostke. Dlatego też nie chciałem się z tobą zgodzić.

 

 

PS: posiadasz już na koncie 4 warny. Ostatni za pisanie i rozpoczynanie awantury w jakimś podaniu (http://csowicze.pl/topic/18465-podanie-by-metylofenylopropyloamina/?do=findComment&comment=85538) więc radze odrobić.

Edytowane przez KiKerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie.. to już się robi lekko zabawne w jaki sposób Wy piszecie. Rozumiem, że poniosły Was emocje ale ile można? Poczekajmy na Rumcajsa, izcoNa albo Bravo. oni jedynie mogą to z Wami załatwić. Proszę abyście już nie spamowali w tym temacie, idźcie na GG/Skype/TS, a najlepiej byłoby gdybyście się wreszcie 'pogodzili' i nie kłócili tymbardziej na forum ;) za kolejne posty w TYM temacie będę dawać warna.. ;)

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS: posiadasz już na koncie 4 warny. Ostatni za pisanie i rozpoczynanie awantury w jakimś podaniu (http://csowicze.pl/topic/18465-podanie-by-metylofenylopropyloamina/?do=findComment&comment=85538) więc radze odrobić.

 

Rozpoczynanie awantury? Sprostowanie to dla Ciebie awantura?

Nie będziesz mi mówić co mam robić. :)

 

Gdzie te wszystkie posty pod statusami nazwałem nękaniem? Po ch** wymyślasz? Po prostu miałem dość tego, że mi wszystko komentujesz, że jakaś osoba, która nie potrafi się pogodzić z krytyką musi za wszelką cenę coś wymyślić, żeby tego negatywnego głosu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wypowiedź w podaniu bez 3 argumentów dostałeś warna i nie interesuje mnie Twoja historia na ten temat, gdyż złamałeś regulamin. 

Co do PW jest w regulaminie wyraźnie napisane, że jest zakaz prowadzenia prywatnych wojen więc warn słuszny... Co się z tym wiąże? Że w tym momencie obaj zostajecie ukarani warnem za "Prywatną wojnę" w tym temacie. Zalecam wam obu wyjaśnienie tej sytuacji na spokojnie, inaczej będziemy musieli się pożegnać.

Pozdrawiam @Bravo.

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Nasza SpołecznośćKącik użytkownikaOdpracuj ostrzeżenie"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Nasza SpołecznośćKącik użytkownikaOdpracuj ostrzeżenie"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie