Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane PROBLEM na 2 mapach


#cwaniaK.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym prosić abyście coś zrobili z problemem gdyż np: na De_Inferno wchodzimy w TT na dywany.... W sensie ja wchodze 1000 osób za mną kampi i blokuje ( to bardzo wnerwia ) zróbcie albo przeźroczyste postacie albo usuńcie tą mapę .... tak samo jak z tym de_nuke kampią na dachu... Jestem w CT i nie mam zamiaru iść im łaskawie aż pod respa tylko czekam póki zrobią cele mapy.... Wgrajcie ten " BAD CAMPER " ................... Z mojej strony to wszystko co mam do zgłoszenia liczę na rozpatrzenie bo aż mnie krew zalewa......

76561197994081829.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie płacz człowieq naucz sie grac to cie nie będą  blokować a za siedzenie na dachu  ja przynjamniej zgładzam ludzi jak siedza tak do 1min

 

Jak zwykle ten Twój tekst. Skończ cały czas do każdego się sapać. Gra lepiej od Ciebie.

 

Inferno jest dobre, mapa ct, ale tt przy dobrym teamie daje radę, ale nuke to już katastrofa.. Nie idzie nic ugrać, bo każdy się na dach wpierda**.

 

Poza tym. Bloczenie jest głównie spowodowane leczeniem. Proszę usuńcie to, nic dobrego z tego nie ma. Powody:

 

  • Ostatnio typkowi zadałem 174 dmg i przeżył.. Cały czas uciekał się leczyć..
  • Cały czas osoby, które nie mają mikrofonu blokują innych, bo chcą uleczenia.. Ja mam tak cały czas. Ostatnio śmieszna sytuacja, bo siedzę w wąskim przejściu i skanuję, a tu nagle przychodzi typek i nie wypuszcza mnie z tekstem "Jak nie uleczysz mnie to cię nie wypuszczę". Zacząłem się śmiać, no ale to też jest żałosne.
  • Nie raz jak siedzę na bombsidzie B na dd2 i go skracam to widzę w górnym trupie w rogu jakieś ponad 5 osób, które się wzajemnie leczą.. I tak tylko runda mija.
  • Ostatnio więcej piszczałek się odzywa przez mikro i tylko słychać "Ulecz mnie".

Uleczanie jest bez sensu.. To tak jakby ktoś miał dwa życia, dwie szanse.. Jak ktoś jest dobry to bez leczenia sobie poradzi, a nie. Wbijasz w longa, trafiają Cię z he i jesteś prawie martwy. To co robisz? Idziesz się leczyć i znowu masz 100hp. 

 

Teraz VIP jest trochę kiepski.. Za zabicie/hs jest dodatkowa ilość hp.. Po co to teraz komu jak jest leczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Jak bloczycie sami siebie to wnioskuje o Waszej grze. Nie chodź na dywany i po problemie :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie