Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje,błąd by Erguś :3


Ergon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1.Chciałbym aby na forum w panelu bocznym zostało wprowadzone "Top5/top15 shoutersów"

2. Zmiana nazwy rangi z "Admin [DD2/INF/NUKE] na Admin [3MAPS], ponieważ obecna nazwa rangi jest za długa i myślę, że nazwa rangi 2 jest fajniejsza ;)

 

I teraz mam błąd w archiwum shoutbox'a, ponieważ gdy chcę zobaczeć całe archiwum wyskakuje mi błąd
"Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 85 bytes) in /home/csowicze/public_html/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 471"   

Nie wiem czy tylko ja mam taki błąd ale jeżeli mogłoby zostać to naprawione byłbym bardzo Wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak dla mnie są to tylko statystyki i niczego nie dowodzą, ale dla niektórych jest to fajny bajer, więc można by było je wprowadzić.

2. Dla mnie bezsens, bo zmiana rangi na forum jak dla mnie wiąże się ze zmianą nazwy serwera z DD2/INF/NUKE na 3MAPS. Propozycja jak dla mnie bez senu.

3. Shoutbox i jego archiwum. Także mi wyskakuje owy błąd, ale jest on do naprawienia, bo miałem już parę takich akcji mając swoją sieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Można dodac czemu nie :)

2. Moim zdaniem troche można ta rangę skrócić w nazwie bo jest trosze długa

3. W tym się nie wypowiem bo nie sprawdzałem archiwum sb ale skoro kolega wyżej napisal ze tez ma błąd to wypadałoby go naprawić

76561198030305853.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1.Chciałbym aby na forum w panelu bocznym zostało wprowadzone "Top5/top15 shoutersów"

2. Zmiana nazwy rangi z "Admin [DD2/INF/NUKE] na Admin [3MAPS], ponieważ obecna nazwa rangi jest za długa i myślę, że nazwa rangi 2 jest fajniejsza ;)

 

I teraz mam błąd w archiwum shoutbox'a, ponieważ gdy chcę zobaczeć całe archiwum wyskakuje mi błąd

"Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 85 bytes) in /home/csowicze/public_html/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 471"   

Nie wiem czy tylko ja mam taki błąd ale jeżeli mogłoby zostać to naprawione byłbym bardzo Wdzięczny :)

całego archiwum nie zobaczysz bo były aktualizacje silników.

 

Ranga zostaje taka jaka jest bo może dołączyć do nas inny serwer który posiada 3 mapy i znowu będzie trzeba ją zmieniać.

 

W tabeli serwerów na dodatek zamiast only awp jest dd2/mir/cache :>

zmienione.

 

Jeszcze jakieś macie uwagi co do poprawy? To od razu się tym zajmiemy ;)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie