Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Parę propozycji ew. spraw.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Ponowna propozycja ode mnie, a nawet kilka.

 

1. Zmienić roundsoundy. Kto wpadł na pomysł, żeby zrobić rs gangu albanii? Przecież tego się nie da słuchać, możliwe, że się tym głupie gimby (bo tak to trzeba nazwać) bez mózgu jarają.. Wstawić jakieś uniwersalne, jakiś dubstep czy coś, no ale proszę, usuńcie ten cały gang albanii z rs.

 

2. Modele broni. Racja, można je wyłączyć, ale ja na przykład mam ustawione w swoim cs parę modeli, które są na serwerze. Do rzeczy.. Zmiana modeli może lagować, jeżeli jest to inny model niż podstawowy. O co mi chodzi, te całe animacje, wszystko może lagować. Ja posiadam zmienione modele, ale wszystko jest tak samo jak podstawowe, tylko bronie są pokolorowane.

Przykład? Glock, który jest tutaj podmieniony, również go posiadam, bo nie spadają fps.

Przykład lagującego modelu? USP Orion, jest zmieniony model, animacje.. Przecież można wgrać np. usp guardian, który jest na gamebanana i nie jest ze zmienionym modelem, jest podstawowy. Mogę podesłać modele, które ja posiadam, są to popularne bronie, które nie lagują. Wiele grzebałem w modelach, żeby wybrać właśnie te. Zamiast tego słabego AK polecam Fire Serpent'a, który jest świetnie odwzorowany na modelu z CS:GO, a ten redline, który jest teraz... Beka. http://cs.gamebanana.com/skins/138314

 

Więcej mogę podesłać.

 

3. Wiem, odrzuciliście to.. Osoby z którymi gram (platforma steam etc etc) również tej mapy nie lubią. Wszyscy siedzą na dachu, kampią.. Mowa tutaj oczywiście o de_nuke. Proszę tylko o niepisanie tych śmiesznych komentów, jak to napisał Zenon, żebym się nauczył grać, bo jak na de_dust2 miałem staty 29-1 to leżałeś i kwiczałeś.

Takie sytuacje są zawsze na nuke. Czasami bywa gorzej, gdy ja jestem w ct z innymi ogarami to TT nie ma szans, wtedy wszyscy, ale to dosłownie wszyscy uciekają na dach. Często mnie przerzuca do TT i wtedy się denerwuję, bo sam rundy nie ugram, wszyscy na tych zasranych dachach siedzą.

 

Pozdrawiam.

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi roundsound;ami zgadzam się w 100%.... Polecam zmienić jeśli chcecie mogę wam nutki przygotować...
Druga sprawa to te kampienie na dachu... To jest szczera prawda co mówi Ezo gdyż nie da się grać, nie ma jak ich obejść a czekając na BS'ach póki oni podłożą bombę też nie ma sensu bo bynajmniej moja gra nie będzie polegała na chronieniu bsa na którego nie przychodzą a siedzą na dachu.... Usuńcie mapę lub wgrajcie plugin : Camp Meter ( działa on gdy gracz kampi i zabiera mu HP oraz wydaje głos czym zdradza jego pozycje

To tyle z mojej strony pozdro 600 ;)

76561197994081829.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu wszytko . modele mozna wył   kto chce grac na takich nie  gra proste 2 Nuke jest bardzo dobrą mapą i  ma zostać ewentualnie dodał bym do reg. siedzenie na dachu do 1,20 sec np tak jak jest z respem na dd2 inaczej ban. z Mojej strony Wszytko . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu wszystko? Czyli roundsoundy Ci się podobają? Kolejny popek, tylko czekać, aż sobie pół ryja wykroisz.

 

Roundsoundy trzeba zmienić, to jest moim zdaniem nieuniknione. Dużo osób, które spotykam na serwerze, wyłączają rsy tylko z powodu tego gangu albanii..

 

Nuke.. Coś trzeba z tym zrobić, byłem świadkiem nawet jak admini mapę zmieniali (amv_vote zmiana tak nie i wszyscy praktycznie na tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko nie mów ,że kolejny Popek Mi to wsio ryba bo je mam wszytkie wył .to  samo mozesz zrobić to do szcześcia nie jest potrzebne zakładasz Teamat po Temacie bez sensu zastanów sie .. Dlamnie do  Zamknięcia . a Ps Od Jutra Chyba masz Kolego szkołe .? WIęc  do  Zeszytów a nie piszesz Bez sensu Posty aby nabijać tylko Posty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rs`ów to i tak już chwile one są więc pasowało by je odświeżyć :)

Co do modeli broni sam też mam inne modele co było widać na screenach z ban :D ale są one tylko pomalowane co do tych na serwerze glock , ak , m4 , awp spoko mogą zostać ale dał bym parę przykładów do wybrania na forum

Co do mapy tak jak pisałem w którymś tam poście zamienić na mirage/train :D

tumblr_mjnpxzxtLJ1r2wq8do1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wgl. zmienić na inny typ piosenek do rs'ów.

2. Nie powiem bo po zmianie modeli odczułem dużą różnicę(bardziej laguje). Według mnie byłoby można zmienić modele na takie, które mniej lagują. Bo przy 30 graczach jest duża odczuwalność spadku fps ;)

3. Poleciłbym pomyślenie nad taktykami :)

 

Cwaniak: To, że zostanie wgrany plugin "Camp Meter" to tylko będzie przeszkadzać podczas gry np. jesteś sam na 3 CT i słyszysz, że przeciwnik jest blisko Ciebie co zrobisz.? Uciekniesz czy wyczekasz aż wyjdą.? Wiadomo, że wyczekasz... A żeby wyczekać trzeba niestety chwilkę przykampić, a więc gdy będzie "Camp Meter" to niestety nie wyczekasz, ponieważ ten plugin zdradzi twoją pozycję ;) Albo np. TT zgubi pake i CT ma pilnowac i teraz powiedz mi co ma zrobić.? Ma biegać jak po*****y co chwile zeby sie "Camp Meter" wyzerował.? Czy przykampić przy pace i dostać karę.? Pomyśl trochę zanim coś walniesz :* Według mnie ten plugin jest zbędny ;)

Edytowane przez Ergon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko nie mów ,że kolejny Popek Mi to wsio ryba bo je mam wszytkie wył .to  samo mozesz zrobić to do szcześcia nie jest potrzebne zakładasz Teamat po Temacie bez sensu zastanów sie .. Dlamnie do  Zamknięcia . a Ps Od Jutra Chyba masz Kolego szkołe .? WIęc  do  Zeszytów a nie piszesz Bez sensu Posty aby nabijać tylko Posty ...

 

Bym coś ci odpowiedział, ale szkoda, bo dostanę warna za takich jak ty. Oleję tę prowokację.

 

Temat po temacie? To jest drugi temat, ale ok. Może ja idę do szkoły, ale zauważ jedną rzecz. Mimo, że jesteś stary to po tej składni i ortografii powinieneś do tej szkoły wrócić. Mimo wieku śmiem twierdzić, że jestem dojrzały i ogarnięty, tyle.

 

Po co mam wyłączyć roundsoundy? Tylko dlatego, że jest tam gang albanii? RS to dobra rzecz, nie mam zwyczaju ich wyłączać i nie chcę tego robić ze względu na jakieś 2-3 kawałki, które się przeplatają między innymi utworami.

 

Zwroty specjalnie napisane małą literą, na więcej nie zasługujesz marginesie społeczny. Czekam na wypowiedź właścicieli serwera co do tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: kazdy ma rozne gusta i nutki nie graja tylko dla Ciebie. Ty uwazasz ze Gang Albanii to gimba itp itd, dla mnie dubstep to jakies brzdękolenie ktorego nie da sie sluchac, bo az glowa boli. Jesli cos Ci nie pasuje to po prostu wylacz rsy a pusc sobie swoj dubstep w winampie i graj.

 

2: nie ma potrzeby usuwania modeli, bo mozna je wylaczyc tak samo jak rs'y zreszta. Jak masz lagi to kup lepszego kompa.

 

3: wedlug mnie mapa jest dobra tylko wystarczy dodac punkt do regulaminu ze notoryczne kampienie bedzie karane banem.

 

Nie wiem co Wy tak narzekacie... usunac asysty - zle, usunac spadochron - zle, wylaczyc dmg - zle. Dodac z powrotem te pluginy DLA WAS - GRACZY - ROWNIEZ KUR** zle bo to Wam nie pasuje, tamto nie pasuje.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwusia, ja posiadam podmienione modele, ale chociaż wiem, które nie lagują. Nie ważne jaki komputer, nawet jak masz powiedzmy 200 fps to ci przez modele trochę spadnie.

 

Asysty niech zostaną.. Po co nadmieniasz te wszystkie rzeczy, chociaż nie o nich jest dyskusja?

 

I jeszcze coś:

 

Zmienić plugin od kickowania za reklamy. Napisałem "w vipie ak kosztuje 2000" i kick "reklamujesz". Ostatnio też za napisanie "w tt było 15 osób, a w ct 11" też dostałem kicka. Ludzieee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zgadzam się w pełni popieram

2.Zawsze można je wyłączyć bo te modele np deagl to porażka jest :/

3.masz racje ale zawsze kamipa w gnieździe i zawsze można ich z dachu skanować i słuchać jak plączą na say :D ale lepsze mapa by byla Mirage wieksza i dużo osób tez ja zna :)

76561198030305853.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.HAHAHA Gang albani dla gimby  po twoim głosie słychać że nawet z podstawówki nie wyszedłeś jak gadasz przez mikro w cs dziecko drogie :)

2. modele broni powinny zostać bo są zajebi***

3.Nuke również powinno zostać bardzo dobra mapka

pyskaty-pasja-cover-okladka.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.HAHAHA Gang albani dla gimby  po twoim głosie słychać że nawet z podstawówki nie wyszedłeś jak gadasz przez mikro w cs dziecko drogie :)

2. modele broni powinny zostać bo są zajebi***

3.Nuke również powinno zostać bardzo dobra mapka

 

Kolejny "albańczyk", który żeby bronić tej całej patologii będzie innych wyzywał. Ehh, żałosne.

 

Jak ja idę po szkole (mam łączoną z podstawówką) i widzę dziecko, które uczęszcza do czwartej klasy podstawówki, a na sobie ma bluzę tego gangu albanii to mi się chce śmiać.

 

Tej "muzyki" (jeżeli można to nazwać) nie da się słuchać. I powie to duuuużo więcej osób (głównie starszych), bo z kim bym nie grał, z kim bym nie gadał, to każdy ma polewkę z tego całego gangu.

 

Nie dziwię się Twojego nicku. Sory, twojego, bo nie zasługujesz na dużą literkę. Pyskaty, który potrafi się rzucać z pyskiem wiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu wszystko? Czyli roundsoundy Ci się podobają? Kolejny popek, tylko czekać, aż sobie pół ryja wykroisz.

 

Roundsoundy trzeba zmienić, to jest moim zdaniem nieuniknione. Dużo osób, które spotykam na serwerze, wyłączają rsy tylko z powodu tego gangu albanii..

 

Nuke.. Coś trzeba z tym zrobić, byłem świadkiem nawet jak admini mapę zmieniali (amv_vote zmiana tak nie i wszyscy praktycznie na tak).

nuty nie są dodawane dla Ciebie tylko dodajemy parę rodzajów muzyki. Jak Ci się nie podoba to wyłączasz i już.

 

Gdybyś troszkę pomyślał i nie pisał takich głupot to wziąłbym Twoją propozycję na poważnie lecz nie widze zainteresowania żeby usunąć.

 

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie