Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycja Ostrzeżeń! i Dział.


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Postanowiłem napisać ten temat bo admini widać mają wyjebkę na forum.

Admini dają powody bana "Czitowanie" "WH" "AIM" ,ale jak już powstaje odwołanie od bana to nie rozpiszą demka.

Nie udzielają się w ogóle na forum.( Nie liczni tylko to robią że uczestniczą w życiu forum)
A więc przejdę do sedna.

Wprowadzić ostrzeżenia dla adminów. Zrobić ukryte dział gdzie będzie można komunikować się z adminami Opiekunami i Właścicielami Serwera.

Ktoś będzie sprawował pieczę nad tym. Co to oznacza ?
To że jak będą jakieś odwołania od bana a admin się nie wypowie dostaje ostrzeżenie na konto.

 

 

Następna propozycja to zrobienie działu Skargi na adminów serwera w strefie UBT.

Wtedy byłby większy porządek z tymi skargami. (Wiem że było ,ale ja bym spróbował ponownie)

 

 

Wiem że było to już poruszane setki razy ,ale jednak myślę że to skuteczne będzie.

 

 

@@Sylwusia

,,poniewaz w kazdym dziale serwera jest subforum "skarga na admina" i wydaje mi sie ze utrzymany jest tam porzadek."
Nie wydaje mi się by był w każdym dziale porządek z tymi skargami. Wtedy można by z każdego działu to usunąć i wtedy werdykt mógłby wydać sam Rumcajs i `izcoN oraz Bravo. Przekazywane to by było w dziale który jest w pierwszej propozycji.

Edytowane przez TimeOut #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 1 propozycji to masz rację, admini powinni sami rozpisywać szczegółowo demko gdy dadzą powód pada tj. "WH,AIM,Czitowanie", bo dać bana a rozpisać demko to w ogóle co innego. Oni dają bana i to oni są za to odpowiedzialni.

 

Co do 2 propozycji to dział nie potrzebny, każdy ma w swoim dziale serwera i sam utrzymuje porządek.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej napisal Dyrektor, pierwsza propozycja na pewno by sie przydala. Natomiast druga propozycja jest zbedna, poniewaz w kazdym dziale serwera jest subforum "skarga na admina" i wydaje mi sie ze utrzymany jest tam porzadek.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomysł/propozycja jak najbardziej trafna. Dziwię się, że na tak rozwiniętym forum jeszcze takiej opcji nie ma.

Pierwsza propozycja jak najbardziej jestem za. Miałem ową opcję u siebie na sieci i także wprowadziłem ją na kilku innych i zmiany były widoczne, ale wiadomo zawsze zdarzy się ktoś, który nawali.

Druga propozycja z lekka lipa i nie przemyślana, bo z przyjęciem tego co napisałeś wyżej wiąże się to, że z podziałów serwera burdel przeniósł by się do głównego działy UBT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja jest spoko trafiłeś w sedno , jestem za dodaniem pierwszej propozycji a co do drugiej nie jest potrzebna :)

 

 

Pozdrawiam Fresh !

                                              ea182a244f.gif

                                     Na każdego przyjdzie pora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy na tak, 1 propozycja jak najbardziej na serwerach jest multum adminow a na forum z 4:D co do 2 propozycji raczej tez na tak nie bedzie trza przegladac wszystkich subforow a bedzie 1. Doda sie prefixy czo co tam sie jakos nazywa [COD] [DD2] itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dodania ostrzeżeń dla adminów zostanie wprowadzona niebawem.

Co do ukrytego działu oraz tego w strefie banów, nie ma to sensu i jest zbędne. 
Jeżeli admin nie rozpisze demka, gracz dostaje UB z urzędu a admin dostaje +1 na konto, przy czym po 3 ostrzeżeniach jest to utrata posady.

 

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie