Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na właścicieli sieci...


Interesujetowas

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: To nie jest ważne

Nick osoby na którą składasz skargę: Jeden z właścicieli

Forum lub który serwer: -

Powód skargi: Bezpieczeństwo sieci. Bezpieczeństwo danych. Amxbans z ponad 2000 banów to już coś, stracić to nie byłoby fajnie. Można wklepać do bazy linki z wirusami, skrypty, a wtedy sieć mogłaby mieć problemy.

Dowody: Jeden z właścicieli dał bezmyślnie dane do amxbans na wklej.org, w ogóle tego nie zabezpieczając w żaden sposób. Izcon mnie olał na GG i przestał się odzywać juz od jakiegoś czasu,a Rumcajs nie wiem kiedy będzie. Dowodów nie trzeba daleko szukać. Izcon miał zmienione hasło do administratora na serwie dd2/inf, a na dowód jeszcze wczoraj zmieniłem z dwa rekordy, jedną zmianę możną znaleźć szukając w banach gracza o nicku "KOCHAM CIE MARTUSIA xD".

 

Także piszę to głównie dlatego żebyście pozmieniali hasła... i nie dawali więcej takich danych na wklej.org

 

Świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: To nie jest ważne

Nick osoby na którą składasz skargę: Jeden z właścicieli

Forum lub który serwer: -

Powód skargi: Bezpieczeństwo sieci. Bezpieczeństwo danych. Amxbans z ponad 2000 banów to już coś, stracić to nie byłoby fajnie. Można wklepać do bazy linki z wirusami, skrypty, a wtedy sieć mogłaby mieć problemy.

Dowody: Jeden z właścicieli dał bezmyślnie dane do amxbans na wklej.org, w ogóle tego nie zabezpieczając w żaden sposób. Izcon mnie olał na GG i przestał się odzywać juz od jakiegoś czasu,a Rumcajs nie wiem kiedy będzie. Dowodów nie trzeba daleko szukać. Izcon miał zmienione hasło do administratora na serwie dd2/inf, a na dowód jeszcze wczoraj zmieniłem z dwa rekordy, jedną zmianę możną znaleźć szukając w banach gracza o nicku "KOCHAM CIE MARTUSIA xD".

 

Także piszę to głównie dlatego żebyście pozmieniali hasła... i nie dawali więcej takich danych na wklej.org

 

Świadkowie: -

Proszę o kontakt poprzez ts3 / gg.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaSkargi na ekipę"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie