Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> Jeszcze jedno 40 w bicku


EvO.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 40 w bicku

Serwer: --------
Nick admina: -----------
Data i godzina: -------
Link do Twojego bana: --------
Opis sytuacji: Skoro admin miał mi zrobić ssy ale nie zaczął ich robić to po 1 według mnie ucieczka przed ss jest wtedy gdy admin zacznie Ci robić te ss a ty wyjdziesz a w poprzednim temacie admin napisał że miał mi zrobić ss a nie był w trakcie ich robienia po 2 jest takie coś jak HLTV można sprawdzić i zobaczyć czy ja faktycznie tak gram na tym aimie czy tam wh czy o co byłem podejrzany także proszę o ponowne rozpatrzenie tej sprawy.
Dodatkowe informacje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj wszystkie informacje + demko z htlv.
Pofatygować zawsze się ktoś może.
Ucieczka przed ss by była wtedy ,gdy ktoś wychodzi i potem znów wchodzi. ( Tak ja to rozumiem).
http://csowicze.pl/banyjb/ban_list.php?bid=3162
Sprawdzcie to demko UBT i BL widać że zależy mu na serwie.

http://427339.hltv3.pukawka.pl/hltv-1508191331-de_dust2-1439983860-1439985060.zip

Na tym demku prócz akcji 1,24 nic nie ma.

http://427339.hltv3.pukawka.pl/hltv-1508191310-de_dust2-1439982600-1439983860.zip

Gracz czysty jak łza.
Niekiedy były przeskoki hltv.

Należy mu się UB.

Edytowane przez TimeOut #URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisane jest że "robiłem tobie ssy" czytaj dokładnie więc wyszedłeś z serwera w trakcie ich robienia

 

Nie trzeba sprawdzać HLTV bo powodem bana były ssy. Nie ma ssy nie ma UB, a temat można zamknąć 

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to czemu nie mam ani jednego ss na kompie? Bo ich jeszcze nie robiłeś. Ucieczka przed ss jest po pierwszym zrobionym ss bo wtedy uciekłem przed resztą ss. A na przyszłość naucz się kolego odróżnić skill od aima czy tam wh bo jeśli nie potrafisz to nie powinieneś być adminem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe gniewaj się, ub nie dostaniesz "kumplu". #dżemik

 

Ssy są do sprawdzenia gracza. Widać tu twoją znajomość, lub po prostu dałem tobie bana bo zabierałeś mi fragi hah :P

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy powiedź mi jakim cudem mógł wiedzieć że dostaje ssy? Demka czyste więc moim zdaniem powinien dostać UB. Chyba że jest na serwerze takie coś jak "orientuj się" przed banem albo coś podobnego. Jeżeli nie ma to zwykły przypadek i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie