Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> Ban Darkops


Darkops

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Darkops

Serwer: DD2 + 4FUN
Nick admina: nie wiem
Data i godzina: 20:53
Link do Twojego bana: nie ma w bansie
Opis sytuacji: Gram, gram... albo takie lamusy były w tym tt, albo dzisiaj fart 100% bądź po prostu skill wraca :v staty bez zgonu na mniej więcej 15+ no i wcale nie dziwię się adminowi że dał Mi ss'y bo faktycznie była masa podejrzanych akcji... 
Dodatkowe informacje: Brak ss'ów... kur** mać, pisałem poradnik do tego, i nie zastosowałem go na nowym cs'ie ( taki Rumcajs wie o jaki cs chodzi chyba ) sprawdźcie hltv może wywnioskujecie z niego UB http://427339.hltv3.pukawka.pl/hltv-1508182022-de_dust2-1439922120-1439923380.zip

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, dałem złe demko, dam prawidłowe jak się odświeży hltv

 

macie: http://427339.hltv3.pukawka.pl/hltv-1508182044-de_dust2-1439923440-1439924640.zip

 

polecam oglądać od początku do końca, swoją drogą, mogłem też za aima dostać :D 

 

edit

 

Tak oglądam i faktycznie to wygląda jakbym miał wh XDD to patrzenie na ściany/ziemie w niektórych momentach to albo patrze na poziom hp/ammo albo poprawiam podkładke bo mam zepsutą i Mi się odlepia, z resztą też są akcje w których widać że Ja nie widziałem przeciwnika.. zacząłem się srać już XDD bo ta akcja na gali gdzie zabiłem z M4 a potem z P228 to podejrzane było tym bardziej że patrzyłem w ziemie przez moment xD dobra, macie trochę roboty, mam zmienne IP więc na serwer i tak wejdę ale chce być wolny od aktywnych :v HAVE FUN!

Edytowane przez Darkops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra na demku jesteś czysty, nie byłem tego pewien dlatego dałem ci ss'y każdy ma prawo do błędu. SS'y dostałeś z automatu więc trudno mi w to uwierzyć abyś ich nie miał. Jak na razie ja przyznaję się do błędu bana (ale tak jak mówiłem ss'y były z automatu)

705dda2159560.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

tumblr_ne2hqbE7O41tmn6ifo1_500.gif
GG: 49722583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie