Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
MaxSkiLL

Serwer

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By whr
   Imię: Piotr Wiek: 16 Nick z gry: ✪ whr ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ Link do profilu GT na serwerze:https://www.gametracker.com/player/✪ whr ʰᵃˢ ᵍᵒᵒᵈ/54.38.142.181:30061/ Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199005911109/ Steam ID: STEAM_1:1:522822690 Dlaczego Ty?: Dlaczego ja? Myślę ,że jestem dobrym kandydatem na tę range, ponieważ mam już doświatczenie w byciu administratorem, mam dobry kontakt z ludźmi wiele osób które graja raczej mnie znają,  jestem aktywny  mam dystans do siebie i wiem kiedy ktoś mówi na serio a kiedy któś żartuje. Ile grasz dziennie?:3-6 godzin moge siedzieć Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE):TAK Znajomość sourcemoda (0/5):5/5 Kontakt:[email protected]
  • By Terrorist
   KONKURS TOP3, ale TOP3 czasu spędzonego na serwerze.
    
   Konkurs wymagający poświęcenia to i nagrody muszą być odpowiednie
    
   1 miejsce - 40 zł do sklepu CSGO
   2 miejsce - VIP na serwerze na okres 45 dni
   3 miejsce - VIP na serwerze na okres 30 dni
    
   Jeśli zainteresowanie konkursem będzie dość spore, przewidziane są gratisy dla miejsc od 1 do 10!
   Konkurs zaczyna się 14.02.2020 potrwa do 01.04.2020
    
    
    
   **Aby sprawdzić ilość czasu na serwerze użyj komendy !toptime
    
   @ Użytkownik @ Admin CS:GO [AWP]
    
  • By Ars
   Właściciel: jedyny
   Wiek: 20
   Znajomość AMX (1-10): 6
   Mod serwera: CS:GO
   Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.26:27215/
   Reklama: Tak
   Hosting: Pukawka
   Sloty: 32
   Konkursy: Tak
   Kontakt: [email protected] / Discord: Mikołaj#3198
   Cześć! W kwietniu kończę 20 lat, co do imienia - średnio chcę podawać takie dane po forach.
   Od kilku dni rozmyślałem nad odpowiednią siecią dla mojego serwera. Brałem Was pod uwagę z racji zadbanego forum, rozwiniętych serwerów jak i styczności w przeszłości.
   O dziwo znamy się od dawna. Pamiętam jak kilka lat temu na MPCForum mieliście temat w którym odezwałem się i były wstępne rozmowy nt. dołączenia, przez co teraz już kojarzyłem Waszą sieć.
   Jako, że w ostatnim czasie wróciłem do gry, w mojej głowie rozwijała się myśl o stworzeniu własnego serwera, aż... W 26 stycznia wykupiłem hosting. Pierwszego dnia również została wykupiona reklama, o dziwo - już wtedy na serwer zawitała okrągła liczba 30 graczy. Niestety nie miałem jeszcze zainstalowanego antycheata, czego ogromnie żałuje gdyż kolejnego dnia już nie mogłem liczyć na taką liczbę graczy. 
   Mimo wszystko w grze na co dzień spotykam stałych graczy - niektórzy grają od samego początku. Myślę, że to dobry znak, jeśli dodali go do ulubionych i codziennie można ich spotkać. Oprócz tego dołączają kolejni, a niektórzy z nich zostają również na stałe, przez co buduje się fanbase serwera. Gracze chwalą go sobie z racji na kulturę jaka panuje - nie ma wyzwisk itd, a przynajmniej jak pilnuje tego. Widzą również nieustanny rozwój (głównie ze strony technicznej), co też ich przyciąga. A przynajmniej tego dowiedziałem się ankietując ich osobiście. W godzinach szczytu, na serwere gra od 8 do 16 osób jednocześnie, można by z łatwością poprawić ten wynik, jednak potrzeba czasu.
   Wstępnie chciałem aby był to Only DD2, bez zbędnych dodatków. Obecnie przekształciłem go w Only DD2 z modem CS:GO z podstawowymi skinami (próbuję poradzić sobię z odpowiednią prędkością pobierania plików, osiągi fastdl mnie nie zadawalają). Spotkamy zarówno mapę de_dust2 jak i de_dust2_csgo choć zastanawiam się nad pełnym przekształceniem w CS:GO i wrzuceniem kilku map przez co zrezygnowanie z only dd2.
   Na csseti zakupiłem reklamę dla serwera i to w sumie nie jedną. Skorzystałem z kilku ich usług, po różnych stawkach. Co do slotów - full. Nie zamierzam się bawić w kilka. Koszt utrzymania takiego serwera to nie są gigantyczne sumy, idę od razu na całość.
   Co do konkursów - myślę, że nie ma tutaj problemy, jednak pierwszorzędnie chciałbym dopracować serwer w każdym detalu. 
   Co do AMXXa - wahałem się jaki pułap znajomości wybrać. Dlaczego? Jestem programistą, programuje w językach webowych takich jak PHP czy JavaScript (moim oczkiem w głowie natomiast jest PHP). Tak więc jeśli chodzi o amxxa - po części już go rozumiem, jednak jeszcze nie na tyle aby móc spokojnie pisać pluginy. Mimo wszystko, myślę, że z czasem i to z łatwością mi przyjdzie - w końcu języki programowania mają podobną zasadę działania, nawet chociażby na przykład podam "IFy". Jeśli chodzi o samą zasadę działania amxxa czy konfiguracje i zarządzanie - tutaj nie ma problemu.
   Jeszcze jedno - serwer ma autorską nazwę Magia Pikseli i chciałbym przy niej pozostać. Na domenie MagiaPikseli.pl tymczasowo jest informacja o sposobie odwołania od bana, w przyszłości mogę zrobić przekierowanie na forum bądź jakieś zarządzanie serwerem dla użytkowników. Na razie na serwerze nie ma opcji zakupu VIPa, nie kierowałem się chęcią zysku przy tworzeniu serwera, w sumie już w niego władowałem z 400 zł jak nie więcej - ba, nawet wykupiłem serwer deweloperski do testów. Mam o tyle plus jeśli chodzi o płatności dla VIPa, że prowadzę firmę przez co mam dostęp do wszelkiego rodzaju płatności online - od PaySafeCard (jedynie dla firm jest) po przelewy onliny, blik, sms, sms+ czy paypal. Jeśli dodam takowe płatności - z pewnością i to tak szczerze - będą szły na rozwój serwera tudzież reklamę.
   Wybaczcie, że się tak rozpisałem. W sumie tak też zamierzałem. Trudno byłoby mi wszystko przekazać trzymając się krótkiej formułki, a chciałem abyście jak najlepiej zrozumieli wszystko.

   Mam nadzieję, że wniosek zostanie przyjęty. Dziękuję za poświęcony czas. Dodam, że z natury nie jestem taki poważny itd, mam dość specyficzne poczucie humoru i dość dużo żartuje
  • By LvB :**
   Witam całą społeczność CSowicze.pl, w tym temacie zamierzam objaśnić wam co to za serwer, co na nim znajdziecie, co w istocie planuję w związku z powstaniem serwera.
   A więc po kolei:
   1. Na serwerze można zagrać na FFA oraz dodatkiem BF2. Skąd taki mod? Otóż sporo zastanawiałem się co byłoby najlepszym rozwiązaniem, sporo szukałem, rozglądałem się co jest, czego nie ma, co jest na topie, co było na topie a dziś tego nie ma. Doszedłem do wniosku że bardzo mało zostało serwerów BF2. Istnieje zaledwie kilka, z czego na jednym, może dwóch są gracze. Jestem tu z zamiarem stworzenia idealnego BF2, oczywiście nie będzie tak od razu. Na początku znajdziecie tylko to co podstawowe. Z czasem na serwerze będę wprowadzał modyfikacje, które mam nadzieję przyniosą upragniony efekt oraz graczy, bo oni są najważniejsi.
   2. BF2 posiada 72 odznaki, które znajdziecie w różnych poziomach. Poniżej przedstawię graficzny obraz opisujący odznaki. Na serwerze znajdziemy również medale, przyznawane na koniec mapy dla najlepszych graczy.
   3. Jak sama nazwa wskazuje jest to FFA, a więc grane będą głównie mapy FFA. Zastanawiam się nad ogólnym FFA, a może lepiej zrobić ESL MAPS, a może jeszcze lepiej FFA z dodatkiem mniejszych map takich jak awp_india? Chciałbym poznać również wasze opinie na ten temat, które możecie napisać tutaj. 
   4. Na serwerze możliwy będzie zakup VIPa oraz odznak, ale:
   -Nie jestem nastawiony na zarobek serwera, mam pieniądze i nie będę na siłe nic sprzedawał.
   -VIP będzie miał okrojone możliwości, dlatego też nie będzie kosztował kosmicznej sumy, a dla graczy steam, prawdopodobnie zrobię go za darmo.
   -Odznaki nie będą sprzedawane w najwyższych poziomach czyli nie sprzedam graczom Licencji Agenta 007 w walce z shotgunem, gdyż gracz będzie wtedy całkowicie niewidzialny i będzie płacz, że ma kasę, nakupił sobie odznak i jest nie do zabicia. Sprzedawane będą odznaki z poziomu Profesjonalista oraz Expert. Gdzie ceny raczej będą większe. Powód? Jak będą tanie jak barszcz każdy je kupi i wtedy będzie każdy wypoziomowany na mega gracza. Lepsi gracze poradzą sobie bez odznak, a gorsi będą mogli się dowartościować odznakami co wyrówna walkę.
   5. Na serwerze znajdziemy proste modyfikacje, na chwile obecną nie będzie nic specjalnego. Nie zdziwcie się automatycznym spadochronem, który włącza się od razu po skoku (bez wciskania klawisza E, ponieważ silnik BF2 zakłada użycie apteczki poprzez klawisz E). 
   6. Komendy na serwerze:
   /bf2menu - pokazuje menu główne bf2menu - j/w /bf2 - j/w bf2 - j/w /menu - j/w menu - j/w /ranks - pokazuje dostępne rangi do zdobycia /odznaki1 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.1 /odznaki2 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.2 /odznaki3 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.3 /odznaki4 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.4 /odznaki5 - pokazuje liste odznak i wymagan cz.5 /gracze - pokazuje jacy gracze grają na serwerze i jaką mają range /hud - odświeża hud/pomoc - pokazuje okienko z pomocą /bf2helpmenu - pokazuje menu z pomocą /bf2adminmenu - pokazuje menu admina /bf2stats - pokazuje twoje statystyki broni konsola: bf2_resetstats - resetuje twoje staty
   7. Kiedy otwarcie serwera? Sam nie wiem, a nie chcę rzucać słów na wiatr. Na co dzień pracuję, więc czas mam ograniczony. Będę chciał jak najszybciej, wystarczy dograć kilka pluginów, ustawić kilka ważnych parametrów i będzie gotowe. Czekam również na pliki od administracji. Konkretną datę, godzinę oraz IP serwera poznacie niebawem.
   8. Zapraszam również do osoby chętne do pomocy. Potrzebował będę opiekuna, adminów i osoby chętne do gry gdy już będzie reklama. Szybka rekrutacja na admina i opiekuna:
   9. Na serwerze są boty, które działają tylko na kilku podstawowych mapach. ( Aby działały na większej ilości map, należałoby stworzyć waypointsy ale z powodu małej ilości czasu odpuszczę to, tym bardziej że jak pojawi się większa liczba graczy to boty wyłączę. 
   10 . Na serwerze pojawił się plugin, który pozwala nam na założenie hasła na swój nick. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, gdzie gracz podszywa się pod czyjś nick i gra na jego odznakach. Mam możliwość edycji hasła, pomaganiu gdy ktoś założy hasło na nie swój nick i po wcześniejszym kontakcie, pomogę.
   11. Wgrany został również amxbans oraz sklep pozwalający na zakup VIPa bez wychodzenia z serwera.
   Pozdrawiam, Loverboy.
    

  • By EnCiK
   Właściciel/e: EnCiK , Bandit
   Imię: EnCiK
   Wiek: 18
   Znajomość AMX (1-10): 8
   Mod serwera: Base Bulider
   Link do GameTracker'a: Dziś do wieczora serwer powinien wystartować  | 21 slotów na początek 
   Czy jest wykupiona reklama?: Będzie kupiona
   Hosting: 1s1k
   Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Szukacie serwerów 
   Udostępniasz serwer pod konkursy?: Raczej tak 
   Kontakt: GG: 60355565 , FB: fb.com/enciknet
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.