Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Dawid3k na admina


Dawid3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum: Dawid3k
Nick z gry: Dawid3k
Data urodzenia: 08,07,1994
Skala znajomości AMXX (0/10): 10
Link do GT z przegranymi godzinami:http://www.gametracker.com/player/Dawid3k/193.33.177.54:27136/   gram krotko a serwer mi wpadl w gust i mam chec Zostania na nim dluzej
Steam link:    Podam samo Id  STEAM_0:0:2167324 pod nickiem Dawid3k
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Czesto nie ma admina gdy jest potrzebny i mysle ze bym sie przydal jako Pomagier H@ :) Poprostu znam sie na Obsludze amxx itp:)
Składka [11zlsms | 7,50 zł przelew]: tak przelew

Edytowane przez Dawid3k

bog_honor_ojczyzna_by_tomoziomo-d62tiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie neutral

-nie znam Cię za bardzo

-Jeżeli 10/10 to napiszesz plugin ?

-Brak reklam

 

 

plugin nie ma probemu :) Teego bf2+ffa co macie bylem jego poprzednim wlascicielem a raczej nawet stworzylem

Ze brak reklam to bez sensu dla administracji tyko chodzi o Kase  na rekamy i oplate serwera:) a reklama da forum to aby bylo:)

bog_honor_ojczyzna_by_tomoziomo-d62tiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualnie neutral

-nie znam Cię za bardzo

-Jeżeli 10/10 to napiszesz plugin ?

-Brak reklam

 

 

plugin nie ma probemu :) Teego bf2+ffa co macie bylem jego poprzednim wlascicielem a raczej nawet stworzylem

Ze brak reklam to bez sensu dla administracji tyko chodzi o Kase  na rekamy i oplate serwera:) a reklama da forum to aby bylo:)

 

Jak ty stworzyłes ten serwer bf2+ffa to ja jestem zakonnicą bo z tego co wiem to znam tylko jedną osobę co stworzyła ją od początku i pózniej sprzedała więc nie przypisuj sobie czyjeś pracy ,tak zgodze sie ze posiadałeś bf2+ffa ale nie w takie formie co jest teraz  ,a co do admina to zostawiam decyzje władzą wyższym

78336438342101938192.gif98685997147864456878.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />podanie_odrzucone.png<br /><br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [DD2+4FUN] IP: 193.33.177.54:27136Podania na admina DD2+4FUN "

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie