Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:red;">Zbanowany</span> SS'y Szefo 4af.pl


Szefo  4af.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Szefo <- Mając link do bana nie wiem po co tego wymagacie...
Nick admina: Serio? Wymagacie nicku admina, a nie uwzględniliście tego w wycinku z konsoli?!  Robicie mi dodatkową robotę, za którą płacicie tym, że większości graczy nie chce się szukać w amxbans i po prostu to olewają... Mimo wszystko łapcie i się cieszcie: ZIELE ~ THE DON MAKAVELI. <- Mając link do bana nie wiem po co tego wymagacie...
Data i godzina: 15 sierpnia 2015 godz. 13:11 <- Mając link do bana nie wiem po co tego wymagacie...
Serwer: [DD2 Klasyczny] CSowicze.pl [bez dodatkow] [Opor] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2) <- Mając link do bana nie wiem po co tego wymagacie...

Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=2034
Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www5.zippyshare.com/v/gRQkcqdC/file.html

 

Wycinek z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na CSowicze.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:2200292'
[AMXBans] Twoje IP: '79.186.160.78'
[AMXBans] ===============================================
 
Informuję, że niekompetentność tego admina pozostawia wiele do życzenia, bo zbanował mnie po jednej rundzie, w ogóle prawie na mnie nie patrząc... Ale wybaczam mu, pewnie jest jeszcze młody i przysłowiowo głupi. Zdąży się jeszcze nauczyć jak trochę poogarnia. Aaa, i jeszcze jedna sprawa. Niech nauczy się odróżniać czwórkę od piątki, bo zamiast 5 ss'ów zrobił mi 4. Macie z tym problem to niech ZIELE ~ THE DON MAKAVELI sprawdzi u siebie na dysku ile ss'ów mi zrobił... Czekam na UB!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię, że były 4. W dupie mam to czy mi wierzycie czy nie. Tak było, jest i będzie! Dla niewtajemniczonych klawisz #4 jest tuż obok przycisku #5 i bardzo łatwo go pomylić jeśli jest się nieogarniętym... Co do samego bana to tak: w regulaminie jest napisane wyraźnie, że admin ma 24h na sprawdzenie SS'ów lub wypowiedzenie się w temacie, a skoro ziele tego nie zrobił, bo ma to w dupie i traktuje tą sprawę tak jakby jej nie było, bo nie potrafi się przyznać do błędu to jego wina, a JA powinienem otrzymać UB! Takie jest rozumienie każdego normalnego człowieka. Nauczcie się wyciągać wnioski z tego co piszecie... Poza tym wypowiedzi takie jak te:

Wstaw 5 ssów. Bez tego nie ma UB.

24H

 

lub:

 

 

Wątpie żeby ZIELE zrobił ci 4 ssy ale niech on się wypowie a jeśli nie wstawisz pięciu ssów w 24h brak UB.

 

są tak żałosne, że aż niepoważne i śmieszne :D Wypowiedział się ktoś, kto pewnie nawet nie przeczytał tematu i myśli, że wie wszystko cwaniaczek :D Nie będzie UB, bo nie wstawiłeś piątego ssa - ahahahah :D Ciekawe dlaczego? BO GO NIE MA?! ROZUMIECIE?! NIE MA :D Ziele zrobił 4 ss'y! Niemożliwe? A JEDNAK! ZROBIŁ 4! Ile razy mam to napisać? Wypowie się ktoś ogarnięty w końcu? 

CZEKAM NA UB!

Edytowane przez Szefo 4af.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa BanówWrzuć Screeny"

do

"Strefa BanówArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie