Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [PODANIE] Redaktor - ~eZ.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

Patryk
 

Wiek:

Piętnaście wiosen już za mną.


Kontakt [steam/Gadu-Gadu]:

Steam - id/ezovs, GG 47074784
 

Staż na forum:

Na forum zarejestrowałem się w styczniu tego roku, początkowo nic na forum nie robiłem, aktywny nie byłem, dopiero gdzieś od lipca się udzielam i spędzam na sieci swój wolny czas.


Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:

Pierwszy raz posadę redaktora na sieci otrzymałem trzy lata temu. Byłem redaktorem na każdej sieci, na której siedziałem.

Największy mój sukces, jeżeli chodzi o posady redaktora na różnych sieciach, to posada "Redaktora Naczelnego" na sieci serwerów Kuleczk*, sprawowałem tę funkcję przez prawie 7 miesięcy. Przez tak długi czas wywiązywałem się ze swoich obowiązków, a wszystkie newsy były dostarczane na czas.


Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl:

Admin Jailbreak #1


Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:

Śmiało mogę stwierdzić, że piszę poprawnie po polsku, a ocena to 10/10.


Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:

Nie muszę siedzieć na forum godzinami, ranga Redaktora to tylko i wyłącznie systematyczność.

Umieszczanie ze dwóch wywiadów na tydzień i pisanie gazetek na dwa tygodnie wystarczy.

Niektórzy może spytają "Dlaczego będziemy musieli czekać dwa tygodnie na kolejną gazetkę?" - już odpowiadam.

Średnio tyle czasu potrzebuję na zebranie solidnej dawki informacji z życia forum. Sprawdzałem to na tamtym forum,

pisanie gazetek co tydzień nie dawało takiego efektu, w porównaniu z pisaniem gazetek co dwa tygodnie.

Oznajmiam, że nie będę siedział i grzecznie grzał stołka, jak to się mówi, ale od razu biorę się do roboty.

Zaufajcie mi, wiem co robię. ;d
 

Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

Najprawdopodobniej już dzisiaj zaprezentuję swoją pierwszą gazetkę. Nie było ich już wystarczająco dużo czasu, więc gdzieś w godzinach wieczornych zacznę ją pisać. Średnio na napisanie gazetki, przygotowanie wszystkiego, znalezienie informacji potrzebuję trzy godziny. Tyle właśnie poświęcam na gazetki. Zaś wywiady, na przeprowadzenie wywiadu, poprawienie błędów i wstawienie tego na forum zajmuje mi +/- godzinkę, czasami dwie.

 

//EDIT: Gazetka: http://csowicze.pl/topic/17721-gazetka-5-csowicze-130815/?view=getnewpost

 

Pozdrawiam,

~eZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wielkie Ttttaaakkkk.

+ Ma u mnie admina.

+ Ogarnięty.

+/- Wiek.

+ Pisownia.

+ Ortografia.

+ Stylistyka.

+ Gramatyka.

+ Posty.

+ Udziela się.

+ Acknowledged.

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz moje tak przygłupie ;*

 

Widząc ,,wypociny" redaktorów na innych sieciach jestem w stanie oznajmić, że ez mimo swojego wieku ma bardzo rozbudowaną pisownię i bardzo dobrze sobie radzi z interpunkcją oraz ortografią w przeciwieństwie do kolegów od niego starszych (Nie mówię o wszystkich). Do tego jest pracowity i jestem pewny, że nie będzie olewać swojej posady.

Jako iż potrzebne są trzy argumenty, a wymieniłem dopiero dwa postanowiłem dorzucić tu jeszcze aktywność która nie spadła mimo tego, że serwer na którym grał i który go trzymał przy tej sieci jak i forum jest wyłączony. ;)

 

Pozdrawiam.

 

Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Podanie odrzucam z racji takiej iż posiadasz 2 aktywne warny.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie