Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Sorki :(


Banned

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój nick : NemuŚ
2. Z jakiej/jakich rang rezygnujesz ; ? Ze wszystkich.
3.Ewentualny powód * : ....



Wiem, ze dużo ludzi tym zawiode, ale kurwa przepraszam musze naprawić niektóre sprawy, ale gdy już naprawię mam nadzieje, że wrócę do was, a więc tak :

`izcoN - W chuj mi pomogłeś z serwerem i takie tam ;D mam nadzieje, że pomożesz w ogarnianiu 2k lub zmienicie na coś innego nie wiem, zrobicie co chcecie.

Rudy :D (Rumcajs) - Co tu dużo gadać xD sieć jest piękna dużo wkładasz w nią pracy i ma być tak cały czas, na reklame uzbierasz nawet Ci pomogę jak coś pisz GG albo dzwoń :D ja postaram się jak najszybciej wrócić do was ale nic nie obiecuje serwer zostawiam pod twoją opieką i izcona zróbcie z nim co chcecie tylko żeby było git.

Natalka - Twoje avki są zajebiste i to co robisz jest piękne, trzymaj tak dalej :)

eAsy sKill# - Jesteś rudy, da się z tb pogadać itp, ale wiesz więcej czasu spędzaj na każdym serwerze nietylko na jednym.

Play - Ty gościu mnie rozbrajasz to co robisz jest kosmiczne. Pomagaj rumcajsowi i izconowi z serwerami jak możesz szczególnie 295 bo jest zajebisty i mam nadzieje, że przybędzie tylu graczy co było wcześniej.

Shef - Nieznam cię zbyt długo ale jesteś ogarnięty łach z tb leci i weź ogarnij te 45k bo dużo macie błędów :D

Qosa - Myślę, że nadal zostaniesz na serwerze i będziesz czuwał nad cziterami :D

Jeśli o kimś zapomniałem to sorki nie mam teraz głowy do takich rzeczy a więc, żegnam nie wiem czy na długo czy krótko, czas pokarzę. Do następnego 3majcie się ! elo <3 ;c

Nigdy nie ufam, wiesz o tym.

I nie mogę ci nic dać bo sam żyję bez floty.

Czasem wybucham, wiem o tym.

Czasem nie słucham, wiem o tym.

Nigdy nie ufam, wiem o tym.

Ale nic nie uspokaja mnie tak jak jej dotyk...

2159---Anduril-Fantasy-Movie-Sword.png

ewae.pngphoto.jpgewae.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh. Teraz nie będzie z kim pogadać, instynkt odchodzi ty odchodzisz i z kim jatu mam gadać na ts'ie ?;( nie będzie z kim beki robić. Zapomniałeś o mnie ;-P Cześć i wracaj szybko

Ja czasem wpadne do was na ts'a jak będę miał czas, czekam jeszcze na rumcajsa bo muszę z nim pogadać później to już nie wiem jak będzie, ale wiadomo odwiedzał was będę.

 

Nie rezygnuj  :( Może często przeklinasz na ts3 i od Ciebie ciarki mi idą :D, ale nie rezygnuj  :(

Nie rezygnuje na zawsze tylko nie wiem kiedy wszystko się naprawi, a czemu ciarki ? :D

Nigdy nie ufam, wiesz o tym.

I nie mogę ci nic dać bo sam żyję bez floty.

Czasem wybucham, wiem o tym.

Czasem nie słucham, wiem o tym.

Nigdy nie ufam, wiem o tym.

Ale nic nie uspokaja mnie tak jak jej dotyk...

2159---Anduril-Fantasy-Movie-Sword.png

ewae.pngphoto.jpgewae.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

22178788237813265097.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneAdministracja - ForumRezygnacje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie