Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga sammy!


Paula :*

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:Paula :*
Nick oskarżonego:SAMMY
IP/SID oskarżonego:80.72.45.138  TO CHYBA TO NWM ALE TO NA PEWNO BYL SAMMY   'STEAM_0:0:18879080
Godzina i data zdarzenia:5.08.2015r 19:35
Mapa:Nie wiem to jakas nowa mapa.
Screeny/demo:HLTV

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 58 minut i 46 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Paula : * 
[AMXBans] Powod : ' wroc jak ogarniesz ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 124104607 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 95.90.223.237 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Opis sytuacji:Gram sobie na serwerze i prowadze w ct i troche nie prowadzilam KREATYWNIE ALE DAWAŁAM PROSTE POLECENIA do wykonania zaraz admin Sammy dał mnie do tt i mowi ze jak naucze sie grac moge wejsc. Zaraz napisalam mu zeby poszedl płakać do izcona a on mowi ze nie ma zamiaru grac z takim GÓWNEM mnie to obrazio wiec dalam mu bana on sie od banował i dał mi bana jak widzicie.

Już nie raz mowił i obrażał , wiec bara powiedział jesli obraza daj bana ! WIEC zrobilam to co mowil. Ale jak zawsze ez i reszta osób bedzie za Sammy ! Mam nadzieje ze bara cos w koncu zrobi!

Bo taki admin co daje plotki na serwerze i całej sieci ze wysylam mu HOT ZDJ TO POZDROWIENIA ! 

Oczekuje na zabranie admina temu graczu!

 

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez Paula :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałaś zdegradowana, obrażanie graczy od kup na mikrofonie + te same polecenia "pod cele kucając". To dostałaś bana na CT, po czym zaczęłaś płakać i dałaś mi bana. Wiedziałem, że dasz bana to skopiowałem amx_unban i dałem Tobie bana. Zaraz zawołam osoby, potwierdzą moją wersje "koleżanko.

 

 

Ps. Kur*ica capslock on?

 

HAHA OD KUP? POWIEDZIAŁES GÓWNIE ! nie raz juz mi pisali ze piszesz na ts , forum , steam zebym ja byla winna a ze daje takie polecenia bo chce

 

 

+1 za spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od kiedy garden to nowa mapa?...

 

2. Naucz się pisać poprawnie bo nikt tego biadolenia nie rozumie...

 

3. Naucz się obsługiwać caps-locka.

 

4. Nie masz dowodów = skarga zostanie odrzucona bo jak byś nie zauważyła hltv nie działa aktualnie ;)

 

5. Dajesz czyjeś dane w postaci sida i ip, a nie jesteś pewna czy to jego? Weź ty ty się jebnij w ten pusty łeb i włącz myślenie.

 

6. Za Twoje prowadzenie mógł Ci nawet dać bana na ct bo bez przesady, 50 razy te same polecenia za każdym razem jak jesteś w CT?

 

To chyba wszystko, elo.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj a kto placze jaki to ez pojebany nie ogarniety i cala ta siec . ty . WYjebane mam chcesz spokojnie i tak gram na innej siec od tygodnia :D myszko Pierdole Csowicze spokojnie jeszcze dzis dostane bana  :* myszko ja gram dla beki na tej sieci bo ona jest powalona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paula Zostałaś zdegradowana. Same skargi na Steam, na forum, brak aktywności ( 7H ) w tygodniu. Nie umiesz prowadzić kreatywnie w CT, Zawszę dajesz te same polecenia. 

Co do skargi brak dowodów + Tracimy graczy przez twoją spine.  Obrażasz nie umiesz się opanować, weź się kurwa schowaj, lub ucisz bo przeciąg robisz. 

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Degradacja admina. + Skarga odrzucona brak dowodów. ! !

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie