Skocz do zawartości

Skarga na Rumcajsa, bo portki ciasne ;o


OziDzepardoXDD

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Ozi Dzepard | CFC
Nick oskarżonego: Rumcajs
IP/SID oskarżonego: Nie mam, wy macie xD
Godzina i data zdarzenia: Nooo.. Gdzieś 3 minuty temu no to... 18:37 2015-08-05
Mapa: de_train
Screeny/demo: http://wrzucaj.net/image/vRE / http://wrzucaj.net/vRE
Opis sytuacji: Rumcajs zostaje ostatni w TT, ja go gonie, gonie, gonie, on rzuca mi flasha, dostaje flasha on the face, on podobno wskakiwał na kampę a ja mając flasha go zabiłem, napisał tylko na czacie
"Rumcajs : ban ?", na co ja mu odpisałem "Ozi Dzepard | CFC : Flasha mialem ,o", na co on wtedy mi "Rumcajs : dobra czyli ban". W momencie kiedy on to pisał ja już pisałem coś w stylu, że dobra jeśli chcesz to mogę Ci dać fraga, tyle, że nie minęły 3 sekundy a ten mi już wlepił bana :o Człowieku trochę zluzuj te portki, bo widocznie za bardzo Cie w pupsko gniotą xd. Zamiast dać mi tą sekunde na wytłumaczenie, ty odrazu wolisz wlepić komuś (w tym wypadki mi ;p) bana xD No człowieku choryś ty czy jaki ?;p Banana już pewnie zanim ktoś to rozpatrzy już nie będę miał i nawet mnie on nie obchodzi, bo jakoś moim życiowym mottem nie jest "Grać ile wlezie" i nie będę się ciął z powodu, że dostałem bana w grze, czy to miałby być nawet tam perm, ch*j z nim xd, no ale jak Ci się nudzi i nie masz kogo banować to idź na tzw. "New Game'a" i sobie boty kickuj/banuj ^-^
 
 
 
 
 
 
##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:
  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcesz uzyskać skargą gdyż ban jest słuszny . Flash to żadne wytłumaczenie , jeśli zrobiłeś uk mając flash'a czy nie - to under knife pozostaje under knife'em .
Rozumiem , że chciałeś zwrócić uwagę by admin nie był taki nadgorliwy ale mogłeś to napisać na steam / serwerze po banie :P .

Zgodzę się jednak ze stwierdzeniem ''luzuj gacie'' .

kirito.pngfuu5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie