Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Szybka rekrutacja na Adminów Only DD2 !


Deadly_SouL

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram szybką rekrutację na adminów wszystkich chętnych i doświadczonych zapraszam do składania podań ;)


 


Wymagania : 


 


- Min. 16 lat !


- Składka 11.07 zł SMS lub 5 zł PaySafeCard


- Posiadać jakiekolwiek doświadczenie w adminowaniu


- Być kulturalnym !


 


 


Wzór : 



- Wiek :
- Nick z gry :
- Dlaczego ty ? :
- Składka [Tak/Nie] :
- Coś o sobie :

Zakaz wypowiadania się w tym temacie bez potrzeby ! Tylko Podania z powyższym wzorem !


 


Pod uwagę brane są tylko podania z właściwym wzorem


 


Podania składamy pod tym tematem !


81905281645800517153.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 14 
- Nick z gry : Luki!#
- Dlaczego ty ? : Serwer dopiero został przydzielony do sieci to myślę że coś pomogę. W byciu adminem mam doświadczenie i myśle że pomogę.
- Składka [Tak/Nie] : Jak będzie trzeba to będę chodził po doładowanie i pod koniec miesiąca zapłacę.
- Coś o sobie : Mam na imię Kacper mam 14 lat lubię grać w cs`a i w piłkę. Chciałbym pomóc serwerowi rozwinąć się.

tumblr_ne2hqbE7O41tmn6ifo1_500.gif
GG: 49722583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 16 lat

- Nick z gry : MiSieK ^.*

- Dlaczego ty? : Serwer jest nowy, uwielbiam grać na cod'mod 40k lvl. Wiem, że na takich serwerach często pojawiają się cheaterzy i chciałbym tam utrzymywać porządek. Posiadam doświadczenie.

-Składka [TAK/NIE] : Ten tydzień nie, ale od poniedziałku mogę płacić regularnie co miesiąc

- Coś osobie : Nazywam się Arkadiusz (Arek), mieszkam w Wielkopolsce, lubie grać w cs'a oraz piłkę siatkową. Wybieram się do liceum po wakacjach.

705dda2159560.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek :18 lat.
- Nick z gry :GAC.
- Dlaczego ty ? :Dlaczego Ja? Ponieważ umiem ogarnąć tą posadę prawie jak każdy inny gracz, chciałbym pomóc przypilnować serwer oraz ogarnąć czity i inne usterki z graczami. Jeśli nie chcecie żebym był w waszej administracji na stałe, prosiłbym chociaż o okres próbny! :)
- Składka [Tak/Nie] :Tak.
- Coś o sobie : Jestem spokojnym ogarniętym człowiekiem do czasu. Interesuję się samochodami na co dzień też to robię ale nie tylko interesuje się samochodami ale tak że piłką nożna oraz cs'em w którego gram już 7 rok. Dzięki.

2laem1z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 15,ale niedlugo 16
- Nick z gry : Blue Sky
- Dlaczego ty ? : Ponieważ jestem ogarnięty,miły oraz chciałbym wspomóc serwer:)

- Składka [Tak/Nie] :Nie wiem ale postaram się 
- Coś o sobie:Nazywam się Kuba,mam 16lat,interesuje się matematyką,informatyką oraz chciałbym dodać,że jestem miły oraz oganięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 15 w tym roku 16 :>
- Nick z gry : trojan
- Dlaczego ty ? : Bo długo przesiaduje na tym serwerze i lubię na nim grac i chce żeby się lepiej rozwijał i zrobię wszystko żeby było na nim jak najmniej cheeterow

- Składka [Tak/Nie] :Niema problemu
- Coś o sobie:jestem ogarnięty ogarniam AMX 6/10 jestem kulturalny ojeśli ktoś mnie nie zdenerwuje :> i to wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 15
- Nick z gry : cichociemny wiedzmin
- Dlaczego ty ? : mam dość duże doświadczenie chce pomóc rozwinąć serwer i sprawić żeby się milej grało
- Składka [Tak/Nie] :oczywiście
- Coś o sobie :nazywam się  krystian  uwielbiam grać w cs-a i w piłkę nożną  w nawet najgorszych sytuacjach potrafię zachować kulturę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 16
- Nick z gry : Raptorek
- Dlaczego ty ? : POnieważ chce łapac cheaterow i chce żeby gracze brali ze mnie przykład :)
- Składka [Tak/Nie] :Tak jescze dzis mogę wpłacic
- Coś o sobie :Nazywam się Kacper mam 16lat i i jestem zainteresowany Grami komputerowymi A takze lubie pomagac osobom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek:16

Nick:Fr0sh.

Dlaczego:Chcę pomagać banować cheaterów i dotrzymać kultury na serwerze

Składka:Tak Nawet teraz

Coś O sobie:Mam Na imię Jakub Lubię grać w tenisa stołowego

Edytowane przez Fr0sh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 16 skończone

- Nick z gry : krbN'

- Dlaczego ty ? :  Dlatego, że zależy mi na utrzymaniu serwera w należytym porządku, oraz aby graczom grało się lepiej.

- Składka [Tak/Nie] : Nie powinno być z tym problemu.

- Coś o sobie : Dysponuję CS'em na steam, byłem już adminem na serwerze COD MOD 45k w sieci gra*****zas.pl, postaram się wesprzeć moim doświadczeniem resztę ;).

 

PS. Obecnie jestem za granicą, pracę mogę zacząć od 24 sierpnia

"Nobody dies a virgin, life fucks us all."

 

#1 serwera COD MOD 40K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek :15 wiosen

- Nick z gry : PacowityArbuz

- Dlaczego ty ? : serwer jest nowy na sieci więc postanowiłem trochę pomóc

- Składka [Tak/Nie] :Tak

- Coś o sobie : Mam na imię Damian jestem adminem jb#1 i chcę pilnować serwer(do czasu aż serwer nie zrekrutuje wystarczająco adminów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek :16 lat
- Nick z gry : nick4
- Dlaczego ty ? : chciałbym  pomóc serwerowi się rozwinąć
- Składka [Tak/Nie] :Tak
- Coś o sobie : Mam na imię Daniel gram w cs od 5 lat  , jestem uczciwy i przestrzegam regulaminu.
Edytowane przez Deadly_SouL
Przyjęty / zgłoś się do mnie na GG : 48096653
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 18
- Nick z gry : Dyrektor.
- Dlaczego ty ? : Coż jestem doświadczonym graczem, posiadającym doświadczenie w adminowaniu jak i obsłudze FTP. Jestem miły, kulturalny, lubię sobie popykać w cs'a. A chętnie pomogę wam w pilnowaniu serwera.
- Składka [Tak/Nie] : Tak, ale dopiero w niedzielę iż muszę odebrać wypłatę a mam tygodniówki więc w sobotę wieczorem dopiero pieniążki :(
- Coś o sobie : Mam na imię Rafał, jestem miły, kulturalny. Intreresuje się Metin2 oraz CS 1.6. Wolne chwile spędzam grając w CS'a. Obecnie pracuje od 6 do 16 na wykończeniówce ale dosyć często można mnie złapać na forum jak i GG (przerwy na papieroska).

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 20lat

- Nick z gry :  KiKerr
- Dlaczego ty ? : Z tego powodu że mam doświadczenie i wiele razy miałem doczyniena z rangą Administrator serwera. Ogarniam AMXX więc nie mam problemu z komendami. Jestem człowiekiem, któremu można zaufać i powierzyć zadanie. Staram się zachowywać odpowiednie do danej sytuacji i rozwiązywać problemy.

- Składka [Tak/Nie] : Oczywiście, wypłate dostane w sobotę więc będę mógł zapłacić z góry.
- Coś o sobie : Nazywam się Marcin i mam 20lat. Z Cs 1.6 mam doczynienia już od ponad 3 lat. Jestem kulturalnym, pracowitym człowiekiem z długim stażem w cs. Chciałbym pomóc ogarnąć serwer i wspierać w trudnych sytuacjach.

Edytowane przez KiKerr
Przyjęte ! Zgłoś sie do mnie na GG : 48096653 /Deadly_SouL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 16
- Nick z gry : TheHeniek
- Dlaczego ty ? : Przesiaduje godzinami na waszym serwerze i chcę zwalczać bezmózgich cheaterów, których spotykam często podczas rozgrywki. Szybko się uczę i wykonuje powierzone mi zadania.
- Składka [Tak/Nie] : Mogę wpłacić dopiero 31 sierpnia, ponieważ jestem na wakacjach i nie mam dostępu do kupna PSC lub doładowania. Od tego czasu będę mógł wpłacać co miesiąc (tylko proszę o wytłumaczenie jak wpłacać).

- Coś o sobie : Mam na imię Przemek. Interesuje się piłką nożną oraz grami komputerowymi. Jestem osobą kulturalną, czasami agresywną. Mieszkam w Brodach Żarskich.

Edytowane przez TheHeniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 16/ nie długo szalona 17 :)
- Nick z gry : Skupek
- Dlaczego ty ? : Ponieważ rzadko co widuję adminów na serwerze jedynie co to tylko nick4 widziałem do tej pory.. A admini są potrzebni ???
- Składka [Tak/Nie] :Tak.
- Coś o sobie :To tak Jestem Marcin gram w cs'a już pewnie ponad 6 lat :) Interesuje się motoryzacją i grami :D

Edytowane przez Skupek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 18
- Nick z gry : J.Cole
- Dlaczego ty ? : jestem osobą która chce pomagać, bardzo nie lubie jak jakiś cziter niszczy zabawe innym graczom dlatego postanowiłem złożyć podanie
- Składka [Tak/Nie] : tak, zapłace do 10 bo czekam na wyplate
- Coś o sobie jestem osobą kulturalną, pomocną, miły, chce wprowadzić miłą atmosfere na serwer :)

 

P.S. wcale nie oznacza że takowej nie ma :)

Edytowane przez J.Cole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

- Wiek : 20lat

- Nick z gry : KiKerr

- Dlaczego ty ? :  Pomogę upilnować serwer podczas nieobecności innych członków administracji serwera, jestem pracowity i kulturalny. Postaram się wchodzić na serwer kiedy tylko będę miał czas.

- Składka [Tak/Nie] : Nie

- Coś o sobie : Nazywam się Marcin mam lat 20. Interesuję się cs 1.6 od paru dobrych lat, mam spore doświadczenie więc postaram się pomóc jak mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 15
- Nick z gry : Joint.
- Dlaczego ty ? : Miałem admina na wielu serverach, ogarniam wiele komend i jestem częstym graczem tego servera.
- Składka [Tak/Nie] : TAK
- Coś o sobie : Nazywam sie Daniel, mieszkam w Lublinie. Na codzień mam dużo wolnego czasu i chcę pomoc serverowi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- Wiek : 16
- Nick z gry : QuiT
- Dlaczego ty ? : ogarniam amxmodmenu wiem jak dodawac adminów raz robiłem serwer to wiem co robić :).
- Składka [Tak/Nie] : Nie
- Coś o sobie : Mam na imie Krystian interesuję sie cs'em gram w niego 6 lat mieszkam w Imielinie znam wiele komend amxx 7/10

http://www.gametracker.com/player/QuiT/80.72.33.61:27175/

                                                  ^

a jak GT potrzebne to tu masz  |

Edytowane przez QuiT

Zeus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 18

- Nick z gry : Omen 29
- Dlaczego ty ? : Jestem czesto dostepny na serwerze mam duze dos w grze i adminie chce na tym serwerze wyeliminowac ODPALY i sprowadze normalnych graczy bo nie da sie grac a akurat na cod modzie odkad gram nie widzialem aktywnego admina wiec prosze o pozytywne rozpatrzenie podania
- Składka [Tak/Nie] : Zalezne od Srodkow :D 
- Coś o sobie :mam na imie Patryk i gram w 1.6 od paru lat i nie mam zamiaru przejsc na GO :D Jestem kultularny i sprawiedliwy chce na tym serwerze wyeliminowac ODPALY i sprowadze normalnych graczy

Prosze o odpowiedz na emaila patrykdanielak97@wp.pl

Edytowane przez Omen 29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : mam 18 lat
- Nick z gry : Omen 29
- Dlaczego ty ? : jestem ciegle dostepny juz od dluszego czasu gram na tym serwerze i zaluwarzylem durze braki w administracji chce na ten serwer wyelminowac Odpaly a sprowadzic i sprowadzac nie tylko na cod moda ale tez na wszystkie serwery csowiczka mam duze poparcie na serwerze duzo osub mnie zna i lubi dlatego prosze o Pozytywne rozpatrzenie Podania z gory DZIEKUJE !
- Składka [Tak/Nie] :regularnie co miesiac 
- Coś o sobie :mam na imie Patryk gram w cs od 7 lat jestem spokojny i kultularny mam dos w administracji moje gg 45397192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie