Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja na Adminów Only DD2 !


Deadly_SouL

Rekomendowane odpowiedzi

- Wiek : 21
- Nick z gry : DODO
- Dlaczego ty ? : Byłem kiedyś adminem na podobnym serwie i chce pomóc w czyszczeniu serwera z nieuczciwych graczy :p
- Składka [Tak/Nie] : jeśli trzeba to tak
- Coś o sobie : Uczę się i pracuje i wolnych chwilach gram w cs'a gdy dziewczyna nie widzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

- Wiek : 17
- Nick z gry : Jakubovsky
- Dlaczego ty ? : W sumie nigdy nie byłem administratorem serwera CS 1.6 więc chcę spróbować swoich sił, jako Administrator mam duże doświadczenie bo prowadziłem kilka innych serwerów multiplayer.
- Składka [Tak/Nie] : Nie (Walutą jest euro więc sms odpada, tak samo z PSC ponieważ kod kupiony można wykorzystać tylko w Niemczech.) 
- Coś o sobie : Mieszkam w Niemczech od ponad 2 lat i w wolnych chwilach pykam w CSGO/CS 1.6 Non-Steam(jeszcze xd), interesuje się językiem php i muzyką klubową.

BMW M5 E39 5.0l 400HP 500Nm  <3


730a859ff193b85c276e742088528aa2.jpg


76561198238081996.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- Wiek : 15
- Nick z gry : .:Grand-Master:.
- Dlaczego ty ? : byłem administratorem na podobnym serwerze,mam już doświadczenie 
- Składka [Tak/Nie] :tak
- Coś o sobie :mam na imię Dawid mam jestem miły ogarnięty i myślę że wam pomogę będę się starał być dobrym adminem jeżeli macie wątpliwości proszę chociaż na okres próbny

Edytowane przez .:Grand-Master:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 19
- Nick z gry : Smoke Story Group
- Dlaczego ty ? : nie raz byłem adminem, więc wiem jaką on rolę pełni i jak mam się zachowywac, jestem osobą zaangażowaną, miłą, spokojną, pomocną a chyba taki powinien byc admin.
- Składka [Tak/Nie] : Jeżeli będzie trzeba to wpłacę.
- Coś o sobie : Mam na imię Kacper. Mam lat 19. Mieszkam w Warszawie. Interesuję się piłką nożną jak i ręczną.

Edytowane przez SmokeStoryGroup

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 17 :3 5 stycznia 18 :D
- Nick z gry : Borsuk_Sqn <3 Ola <3
- Dlaczego ty ? : Ponieważ to jest jedyny serwer na którym zacząłem grać i dzięki niemu mam zamiar zostać w tej sieci :3 Zauważyłem że wiele osób łamie zasady a także widziałem podejrzane osoby. Chciałbym pomóc w ochronie serwera przed oszustami i stworzyć miłą atmosferę do grania :D Byłem już administratorem na 2 sieciach niestety pierwsza upadła a na drugiej administracja była odpalona :P Jestem bardzo uczciwy i miły znam amxx mod na 7/10. :3 Regulamin przeczytałem raz a porządnie więc wiem co wolno a czego nie wolno robić :3 
- Składka [Tak/Nie] : Mogę wpłacić pierwszą składkę 10/11 grudnia gdyż dostaje wypłatę ;3
- Coś o sobie : Jestem Tomek jak widać powyżej mam już prawie 18 na karku słucham rapu czasem piszę teksty dla siebie lub jakieś romantyczne ( hehe ;) ) dla dziewczyny :D Lubię grać w counter Strike 1.6 gdyż nowsze wersje są zbyt wypasione hehe :D Można się domyślić po nicku jaką mam ksywkę :3 No i to chyba na tyle w razie czego mogę odpowiadać na pytania a nawet chętnie przyjmę wywiad :D 

 

 

To wszystko chyba na tyle :3 Byłbym zaszczycony zostać administratorem tego serwera ! 

46928601947976552582.png

____________________________________________________________

W razie potrzeby zawsze pomogę ile mogę :3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 17 lat.
- Nick z gry : Teslurad
- Dlaczego ty ? : Ponieważ jestem miły, ogarnięty oraz kulturalny. Serwer jest nowy a potrzeba doświadczonych adminów aby na serwerze panował ład i porządek.
- Składka [Tak/Nie] : Jak będzie taka potrzeba to oczywiście.
- Coś o sobie : Mam na imię Szymon, mam 17 lat oraz mieszkam w Bydgoszczy. Interesuję się counter-strike, sportem oraz muzyką. Uczęszczam do drugiej klasy Technikum Informatycznego.

 

P.S. Steama posiadam z grą CS 1.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick z forum:SWIETYTDW
Nick z gry:
-|SZCZESC|BOZE|SZMATO!|aka TDW
Data urodzenia:12.06.1995
Steam link:http://steamcommunit...561198052536504
Mikrofon [tak/nie]:tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Kiedyś już admina na dd2 miałem i myślę że chyba najgorzej się nie spisywałem. Niestety często jest tak że brakuje admina wtedy też mógłbym wbić ja  ;)
p.s. to że lamię jak mało kto nie oznacza że nie mam doświadczenia  ;) Swojego czasu miałem swoją sieć a inną współtworzyłem.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: przelewem może być i 20 tyle że po 10 grudnia :P

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 16
- Nick z gry : I don't Know
- Dlaczego ty ? : Ponieważ, jestem miły i kulturalny łapie cheaterów i dbam o porządki na serwerach
- Składka [Tak/Nie] : tak
- Coś o sobie :  Lubie grać w cs'a a szczegulnie na waszym serwerze only dd2 classic :) Pozdrawiam.

 

Ps -> Znam amx'a 8/10 -_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 18
- Nick z gry : *SVVAG*
- Dlaczego ty ? : Mam duże doświadczenie w byciu administratorem , miałem własne serwery . 
- Składka [Tak/Nie] : Tak
- Coś o sobie : Łukasz 18 lat . Zajmuje się konfiguracją oraz samą grą w cs'a 1.6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 17
- Nick z gry : ZjaranyZiomek
- Dlaczego ty ? : Ponieważ widzę   sporo przyjętych na forum aczkolwiek to się nie przenosi na serwer oraz  Adminowałem tu na sieci bardzo dawno :)  z Rumcajsem się znam hohoho i jeszcze trochę z Izconem  no też. Chcę pomóc serwerowi jak bd trzeba finansowo jak z pracy będę  miał wypłatę co miesięczną  oraz sieci  jak trza będzie . Chcę  pomóc  na serwerze  w pilnowaniu  porządku  ponieważ nie raz jak trza admini nie grają :)
- Składka [Tak/Nie] : tak 
- Coś o sobie : Siemka mam na imię Krzysiek mam 17 lat za 3 miesiące 18-stka  moje zainteresowania to piłka nożna, siatka, muzyka,informatyka. W cs'a gram już 7,5 lat  przez ten czas  byłem na różnych stanowiskach administracyjnych  na forach :) oraz na serwererach jako Współwłaściciel, Opiekun serwera oraz admin co było najczęściej :) . Lubię pomagać  graczom  nowym w tworzeniu serwera jak i for :) oraz  jak mają problemy z cs'em lub inne ;) .  Umiem pracować w grupie jestem miły, ogarnięty, kulturalny ale jak każdy do czasu  oraz pomocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiek : 20
- Nick z gry : Im PrO
- Dlaczego ty ? : Chce poświecić mój cenny czas oraz umiejętności i chce pomóc innym adminom  w utrzymaniu pożadku na serwerze
- Składka [Tak/Nie] : Nie
- Coś o sobie : Mam na imię Piotrek ma 20 lat, ogólnie to pracuje na 2 zmiany, gram kiedy mam czas, Mieszkam w małym mieście o nazwie Goleniów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek : 17

 

- Nick z gry : Fis Hu ~

 

- Dlaczego ty ? : ogarniam admina, potrafię odróżnić czystego gracza od odpała.. Wielokrotnie byłem na tej posadzie.

A cziterów się zwalcza, a ja w tym mogę wam pomoc

 

- Składka [Tak/Nie] : Nie

 

- Coś o sobie : Nazywam się Andrzej mam lat 17 gram kilka lat już w cs'a. mam duże doświadczenie więc postaram się pomóc.

149cpoy.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie