Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Rumcajs


KrzyzaczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: KrzyzaczeQ
Nick oskarżonego: Rumcajs
IP/SID oskarżonego: Nie mam, właściciele mają ^^
Godzina i data zdarzenia: 16:00 02.08.2015
Mapa:de_dust_2eb
Screeny/demo: -
Opis sytuacji: No więc tak, Rumcajs zaczął kogoś prowokować pisząc na czacie, że przyszedł "kolejny spinacz" - to można sprawdzić w logach. Więc się go zapytałem czy jest jakiś dziwny, że jako admin prowokuje graczy i dodałem, że jakby zrezygnował z admina to wyświadczyłby graczom przysługę. Rumcajs mi odpowiedział, że jedyne co może zrobić to dać mi perma, odpowiedziałem, że to mnie nie powstrzyma przed graniem na serwerze i, że powiem tylko komuś wyżej postawionemu od niego i będę miał unbana. Na co Rumcajs mi odpowiedział, że mogę co najwyżej się swojej mamie poskarżyć - odpowiedziałem na prowokację "jesteś tak niereformowalny, że musisz mieszać w nasze kłótnie moją mamę, bo nie potrafisz złożyć zdania przewyższającego mnie inteligentnie?" Po czym dostałem bana - nie wiem za co bo w powodzie nic nie ma.

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Rumcajs
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: ''
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:32799064'
[AMXBans] Twoje IP: '217.99.58.136'
[AMXBans] ===============================================
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej całej sytuacji i potwierdzam, KrzyżaczeQ dostał bana praktycznie bez powodu, ponieważ Rumcajs nie potrafi przyjąć prostej krytyki od graczy, która nawet nie jest obrazą.

Po banie KrzyzaczQa rozmawiałem z Rumcajsem o tej sytuacji i powiedział "jestem jedynym adminem, który zwalcza tych, co się tyrają", a w życiu nie widziałem, żeby kogoś zbanował za jakiekolwiek tyranie.
Banuje on tylko wtedy, gdy jakieś słowa są kierowane do niego, a co za tym idzie - brak dystansu do siebie i problemy z własnym ego. Pozdrawiam, eloelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ta dwójka head adminów, nie będę tutaj zaraz napinał, ale ja akurat miałem spinkę z izcoN'em. Dokładnie tak samo, przyczepił się do mnie i do moich rodziców, oczywiście też zdania skleić nie potrafi. Jak można tutaj traktować właścicieli normalnie? Jak właściciel sieci Ci wjeżdża na rodziców? Jak zgasiłem izcoN'a to mi perma dał, bo już mi mądrze odpowiedzieć nie potrafił, ale dostałem UB z miejsca.

 

Śmiechu warte co oni wyprawiają. Ale co można zrobić? Chyba sam siebie nie zdegraduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ta dwójka head adminów, nie będę tutaj zaraz napinał, ale ja akurat miałem spinkę z izcoN'em. Dokładnie tak samo, przyczepił się do mnie i do moich rodziców, oczywiście też zdania skleić nie potrafi. Jak można tutaj traktować właścicieli normalnie? Jak właściciel sieci Ci wjeżdża na rodziców? Jak zgasiłem izcoN'a to mi perma dał, bo już mi mądrze odpowiedzieć nie potrafił, ale dostałem UB z miejsca.

 

Śmiechu warte co oni wyprawiają. Ale co można zrobić? Chyba sam siebie nie zdegraduje.

Rumcajs to admin nie właściciel czy opiekun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłam przy tej sytuacji, ale Rumcajs się za bardzo spina i nie jest wyluzowany tak jak np. eloelo, ulti itd. . W sumie taki Admin jest potrzebny, ale nie żeby banować od razu za uc albo uk.

Rejestracja 06.07.2015 ->

Pomogłam? Daj Lubię to!

austingif4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie