Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga na elo elo


elitejbas

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: PompleX
Nick oskarżonego: eloelo
IP/SID oskarżonego: -
Godzina i data zdarzenia: Wczoraj okolo 19
Mapa: de_wombo
Screeny demoarrow-10x10.png: brak
Opis sytuacji: Wbijam gram sobie normalnie a tu elo elo co chwile daje mi gaga za nic jak jakis down nie rozumiem jak mozna bylo dac jemu admina. Ten typ nie ma zadnej kultury wyzywa wszystkich o byle co, potwierdzi to kazy kto gra na tym easyblocku. Przed chwila dal mi bana z powodem "PamiÄ™tasz co mi wczoraj pisaÅ‚eÅ› na u@? Bo ja tak" nie rozumiem co to za powod CHinskiego nie ogarniam:) poza tym  czemu on ma jeszcze admina?.
 
 
 
 
 
##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, wczoraj na serwer wbiłeś pod moim starym nickiem "Tweet", na którym grałem przez całą moją "easyblockową karierę" i jestem kojarzony własnie z tym nickiem,  a Ty mi powiedziałeś, że to nie jest podszywka. Dobra, tą sprawę jakoś przemilczałem bo za chwile zmieniłeś nick na Elite.
A gagi dostawałeś po 1. Za to, że nadużywałeś mikrofonu i gracze się skarżyli na steamie, u@, czy nawet na sayu i mikrofonie.
Po 2. Twój mikrofon obrzydliwie trzeszczał i buczał i po prostu to było nie do wytrzymania.
A gdy dostałeś gaga, wychodząc z serwera pięknie napisałeś mi "Ty kur*o zaj*bana" i inne wulgaryzmu tego typu. Ciesz się, że tylko na godzinę. Pozdrawiam, eloelo

PS. W powodzie to nie są żadne chińskie znaki, tylko po prostu piszę poprawnie i używam polskich znaków :)

Edytowane przez eloelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie