Skocz do zawartości

Zablokowane eAsy sKill# / [Obraz Matki Bozej]


ElderlyMatys

Rekomendowane odpowiedzi

nick: Obraz Matki Bozej
server: 

[DD2][NOZE CS:GO] CSowicze.pl [ASYSTY|4FUN LITE] @ PUKAWKA.pl (de_dust2)

 

nick admina: eAsy sKill#
data/h: 
30.07.2015 - 18:40:34
powód bana: 
Wstaw screeny na CSowicze.pl
opis sytuacji: Skan na scianie, ban bez powodu ze wzgledu na to ze jestem czysty i nie gram na roznych hackach 
Dodatk.Inf: prosze o UB i rozpoznanie czy co tam robicie aby udowaodnic ze jestem nie winny :}

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc "przyjacielu" pozwól że się wypowiem otóż sprawa jest jasna brak ssy brak UB :*

 

1.. Po pierwsze jak wiedziałeś że masz wadliwego Cs, dlaczego nie kupiłeś innego np: Steam (10zl mniej)

2. Dostałeś ssy które mogę robić kiedy mam podejrzenia a w twoim przypadku miałem.

3. Demka nie muszę rozpisywać bo nie jest to powód "czitowanie,Wh,Aim, itp tylko SSy" i nie jest moim obowiązkiem w tym przypadku.

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc "przyjacielu" pozwól że się wypowiem otóż sprawa jest jasna brak ssy brak UB :*

 

1.. Po pierwsze jak wiedziałeś że masz wadliwego Cs, dlaczego nie kupiłeś innego np: Steam (10zl mniej)

2. Dostałeś ssy które mogę robić kiedy mam podejrzenia a w twoim przypadku miałem.

3. Demka nie muszę rozpisywać bo nie jest to powód "czitowanie,Wh,Aim, itp tylko SSy" i nie jest moim obowiązkiem w tym przypadku.

no kurwa człowieku nie jesteśmy małymi dziećmi wiem dlaczego mi dałeś bana bo akurat szedłem sobie na b z respu TT i skanowałem przez ścianę a to ze wiem gdzie bić i czym bić tak żeby to miało sens i zabić kilku lub zranić to ma się skilla ale ze Ty masz podejrzenia i dajesz mi bana za jakieś ss'y gdzie ja wgl kurwa nie wiem jak je wstawić to nie mój problem bo to dla was powinno zależeć na ilości graczy wiem za mnie może znajdzie się 4/5 innych osób ale zamiast brać każdego pod uwagę to Wy sobie jaja robicie odnośnie tego UB chciał bym aby on zakończył się sukcesem dla mnie i czerpać dalsze korzyści z milej gry na Waszym serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Powód bana jest zrozumiały. Wstaw ss w odpowiednim dziale.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie