Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

UK/UC


arenik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym tutaj poruszyć temat UK oraz UC :) Według mnie, UK i UC powinno być dozwolone. Argumentem może być zabawa oraz mniej osób zawracających du*pe adminom co za tym idzie mniej banów + i tak 50% serwera robi uk/uc. Myślę, że gra na EasyBlocku powinna być przyjemna a nic nie przynosi większej przyjemności jak chamskie UK. Rozumiem też to, że jest wiele osób, którym UK i UC się nie podoba, ale wszyscy wiedzą, że jak nie ma adminów to i tak się robi UK i UC. Dlatego myślę, że wtedy admini mogliby bardziej skupić się na sprawach typu Obrażanie/Wspomagacze, itd...

 

P.s.

Nie jest to żaden troll czy nabijanie postów bez sensu, według mnie te zasady powinny być usunięte. Proszę bez hejtów :)

 

=====

Edytowane przez arenik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , że usunięcie tych zasad byłoby najgłupszą rzeczą jaką można zrobić na eb.
Dla mnie dobra zabawa , to wykazanie się umiejętnościami i złapanie bądź ucieczka przed wrogiem bez uciekania się do ''cwaniakowania''

Jeśli gracze łamią regulamin wystarczy wrzucić hltv w skardze (jeśli będzie to notoryczne to pożegnamy łobuza z serwera i będzie po problemie)
Wiem , że  czasem się nie chce ale jeśli chcemy spędzać miło czas na serwerze to jest to konieczne .

Dodam również , że mechanizm uk/uc działa tak : ''Uuu ! UK ! Oni robią uk , to my też !!'' i zaczyna się sajgon .
Gdyby olać to i po prostu uświadomić drugą stronę by tego nie robiła to można dojść do ładu .

Mi też ktoś czasem zrobi uk czy w inny sposób złamię regulamin na czym ucierpię przegrywając rundę , jednakże nie wlepiam bana na nie wiadomo ile tylko dlatego , że jestem adminem . Ostrzegam gracza , by to się więcej nie powtórzyło i gramy dalej :)

kirito.pngfuu5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam , że usunięcie tych zasad byłoby najgłupszą rzeczą jaką można zrobić na eb.

Dla mnie dobra zabawa , to wykazanie się umiejętnościami i złapanie bądź ucieczka przed wrogiem bez uciekania się do ''cwaniakowania''

 

Jeśli gracze łamią regulamin wystarczy wrzucić hltv w skardze (jeśli będzie to notoryczne to pożegnamy łobuza z serwera i będzie po problemie)

Wiem , że  czasem się nie chce ale jeśli chcemy spędzać miło czas na serwerze to jest to konieczne .

 

Dodam również , że mechanizm uk/uc działa tak : ''Uuu ! UK ! Oni robią uk , to my też !!'' i zaczyna się sajgon .

Gdyby olać to i po prostu uświadomić drugą stronę by tego nie robiła to można dojść do ładu .

 

Mi też ktoś czasem zrobi uk czy w inny sposób złamię regulamin na czym ucierpię przegrywając rundę , jednakże nie wlepiam bana na nie wiadomo ile tylko dlatego , że jestem adminem . Ostrzegam gracza , by to się więcej nie powtórzyło i gramy dalej :)

Tak samo

Rejestracja 06.07.2015 ->

Pomogłam? Daj Lubię to!

austingif4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie