Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane PSF - żałosne zagrania + cziter


ullL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ullL
Nick osoby na którą składasz skargę: PsF

Forum lub który serwer: Forum/hns

Powód skargi: czitowanie oraz proba przekupstwa
Dowody: niżej

Świadkowie:  akurat to co pisal to powinno byc do sprawdzenia w logach chociaz znajac jego to je usunie =] lub w ogole nie ma wlaczonego czat logu

 

 

 

 

Jeżeli tak macie reklamować serwery to życze upadłości tej sieci, Wasz opiekun daje propozycje jednemu z naszych adminów:

http://screenshot.sh/oeXn3tMT26RSC

 

shixon to papasmerf, psf - opiekun Waszego hns'a nie wspominając o tym, że to cziter i widać to nawet na jednym jego handshowi'e na yt, chyba, że już go usunął. Pozdrawiam.

 

a to, że gość jest odpalony to widać nawet po statystykach na tym ss

http://screenshot.sh/mMdg5cYAuIzJs

 

pierwszy w topce, staty nieosiągalne normalnie

 

 

P.S

 

mam nadzieje, że nie obejdzie się to bez reakcji, zresztą to imie Waszej sieci na tym cierpi

Edytowane przez ullL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, postąpił bardzo głupio, powinien być zawieszony lub ostrzeżony, napisze do H@. aby to rozstrzygnął 

--------------------------------------------------------------------------------------

CSOWICZOWE OSIĄGNIĘCIA


--Posty--

10 - | 60 -

20 - | 70 -

30 - | 80 -

40 - | 90-

50 - | 100 -

--TimeOnline--

1d -

2d -

3d -

4d -

5d -

--Reputacja-- Lubię to

5 -

10 -

15 -

20 -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam jedno

 

@psf

My nie otaczamy się ludźmi którzy dają się przekupić czymkolwiek tracąc przy tym dobrych znajomych jak Ty, dlatego obiecuje ci, że każda próba tego typu będzie zgłaszana. Niech ludzie wiedzą z jakim typem człowieka mają doczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PsF <3

Hihi, jestem H@ serwera, HNS, potrafię skakać, gdyż jest takie coś na serwie jak Fps

możesz je w każdej chwili odpalić, to nie jest cheat.

:)

Pisze plugin teraz na blokadę fps :)

hanshow jest dalej nie ma sprawy, podesle, pisz PW.

Zapraszam, na mój testowy , serwer BLokada FPS, 100.0. MAX.

Skocze ci 270 z 290 pre.

 

Racja, postąpił bardzo głupio, powinien być zawieszony lub ostrzeżony, napisze do H@. aby to rozstrzygnął 

Ziomek, nie znasz się na HnS, a się wypowiadasz, żałosne.

uLL, jesteś zbędny dla tej sieci. 

Na mój serwer, masz zakaz wstępu, gdyż miałem hns-evolution.

Podszywałeś, się pode mnie.

Gracze mi to zgłosili.

Jak dla mnie Pogadam 

H@ Sieci

O wyje***

Cię z sieci.

 

Pozdrawiam Papa Smerf.

/// Plugin na FPs, napisany. Zapraszam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosny ziomeczku, nigdy nie grałem na twoich serwerach bo na takie twory kupy nie wchodzę to po pierwsze, po drugie podszywać się pod kogoś kto moralnie jest na poziomie... szczawiu to przepraszam cie bardzo, ale swojego dobrego imienia bym takim czymś nie skalał. Na tej sieci i tak nie będę grał bo nie gram już na 1.6, ale jestem lojalny wobec znajomych i kiedy dam słowo, że pomoge przy serwerze lub czymkolwiek to słowa dotrzymam. Gadać sobie o zbanowanie mnie możesz, nie wiem co H@ nawciskasz żeby to zrobili, ale chcę, żebyś wiedział, że większość ludzi z którymi współpracowałeś / ludzi którzy cie znają mają cię za moralne dno.

 

Dodatkowo nie wiem na jakiej zasadzie ten hns Wasz powstał, jeżeli jego właścicielem jest PSF to niech sobie robi co chce, ale niech nie straszy teraz Plaskiego permem za nic i po raz kolejny udowadniam ludziom na tym forum kogo wzięli do współpracy:

http://screenshot.sh/owot3UxDqmIq4

Edytowane przez ullL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja tez jestem H@ serwera hns powiedziales ze on jest odpalony bo ktos potrafi skoczyc 288pre 270? to nie jest czit po prostu umie skakac.

Napisal ze chce go przekupic tak? prosze cie boze pisalem z plaskim ile razy napisalem jemu ze to dla zartow a pozatym gdyby mial to zrobic to by to zrobil albo napisal do kogos innego ze on tak napisal i wgl.

 

PS: H@ sieci mozesz mi tez dac range ze jestem H@ serwera hns?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: PSF posiada u nas parę kont z czego wszystkie pobanowane. HNS usunięty z sieci + ban dla kolegi. Dziękujemy za zgłoszenie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie