Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane SKARGA EZ


Paula :*

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Paula :*
Nick oskarżonego:ez
IP/SID oskarżonego STEAM_0:0:1439148
Godzina i data zdarzenia:26.07,2015 00:56
Mapa:Jali_piramid
Screeny/demo:
[CSowicze.pl] wlaczyles AWP DAY
[CSowicze.pl] Prowadzacy Paula :* dal glos wiezniom!
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: ~eZ.
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Paula : OBRAZA, KULTURA'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 dzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:124104607'
[AMXBans] Twoje IP: '95.90.223.128'
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console
Kicked


Opis sytuacji:Gram soobie na serwerze i jesttem w ct naraz admina ez zmienil avatar taki jak mam justina biebera , nastepnie cos mu powiedzialam zeby sie ogarna i ze chcialby tak wygladac jak justin bieber. Powiedziałam mu ze jesli cos do mnie ma niech powie a nie sie kryje pozniej zaczynał obrazac i przeanklinał.

Powiedziałam mu jeszcze raz i ban a on do mnie "Zamknij sie i sklej cipe!" wiec dałam mu bana a on dał sb ub wiec dałam mu znowu bana! A on dał mi bana za nic I mowie ze mam dosc takich frajerów co obrazaja I banuja. WIec niech h@ Bara ogarnij sie i wez mu tego ADMINA BO JESLI NIE ZOBABCZYSZ ZE POŁOWA SERWERA NIE BEDZIE GRAC
 
close.gif

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem tego zdarzenia i powiem że Paula ma racje. Ez myśli że dokuczanie Paulinie jest fajne. Może i tak ale bez przesady, bo jak ktoś mówi już o kimś że jest "tępy" albo "debilem" to chyba już o czymś świadczy. Można przecież pożartować, pośmiać się ale jak już druga osoba czuję się urażona, to chyba pora przestać. Paula się tylko broniła, a ty cały czas ją prowokowałeś do tego bana. Jeszcze te zmienione avatary na steamie, nie wolno jej mieć na zdjęciu J.Biebera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo nakłamane, bardzo dużo.

 

Dzisiaj około 15 już się sapałaś do mnie, wtedy na serwerze był Negative. Pisałaś do mnie, że liżę każdemu dupę etc. Tak bez powodu. Negative się na Ciebie wkurzył i swoim wkurwionym głosem Ci powiedział prawdę, nie wiem czy się wtedy popłakałaś, bo szybko uciekłaś z serwera.

 

Co do tej sytuacji. Dużo nakłamałaś. Nie mam zamiaru się tutaj tłumaczyć, ale to Ty koleżanko mnie obrażałaś od frajerów etc, że ja każdemu liżę dupę, że mnie nikt nie lubi. Szkoda, że ty masz 1 znajomego na steamie i trzymasz się tylko z "Juniorem" - osobą, której każdy chciał dać perma, gdy Bara pozwolił. Pe0 - osoba, która na serwerze nie gra i to tylko dlatego, że nikt jej nie chciał. Nerwusek - on jest po prostu nieogarnięty. To jest twoja "paka".

 

Co do tego "Zamknij sie i sklej cipe". Każdy mi na steamarrow-10x10.png pisał, żebym się z debilami nie kłócił, bo się zniżam do Twojego poziomu. To ich słowa. Wtedy powiedziałem "Sklej pizde i się wreszcie zamknij", sory, nerwy puściły, ale miałem tego dość. Wtedy mi chciałaś dać bana, ale byłem mądrzejszy. amx_unban "STEAM_0:0:1439148"

Skopiowałem to i trzymałem, czekałem aż mnie zbanujesz, co było czystym nadużywaniem admina.

 

Ty mnie obrażasz i wyklinasz w moim kierunku, a jak ja Ci odpowiadam to nagle mnie banujesz na 3h z powodem "OBRAZA KULTURA". Brawo hipokrytko.

 

Mrufka.: zbinduj ub
Mrufka.: xD
Mrufka.: zbinduj ub i jak ci jebnie bana to ty wrocisz ijej jebniesz
 
Tłumaczyć się tutaj nie będę, ty się i tak pogrążyłaś w poprzedniej skardze, kiedy to nadużywałaś Caps Locka i byłaś zalana we łzach. 
I te komentarze w mojej stronę "Chciałbyś być Justinem Bieberem, pokaż swoje zdjęcia" - żałosne. To Ty wyslałas Sammiemu swoje zdjęcia, oczywiście Go pozdrawiam, on ma teraz cały Twój album. XD
 
Pozdrawiam, tłumaczyć się mogę Barze na priv, ale pewnie już mnie obgadasz i nakłamiesz wcześniej.. A i szkoda, że na serwerze nie ma hltv.
 
//EDIT: Dokuczanie Paulinie? Ale smf, nie było Cię dzisiaj o 15, bo to znowu od tego się zaczęło. Ja, mrufka i Negative na serwerze, wbija Paula i znowu okresu chyba dostała. Zobacz ile czasu było wszystko ok i nagle Paula wbiła dzisiaj i zaczęła się sapać. Wtedy Ciebie smf nie było, więc proszę, nie stawiaj się cały czas za nią, bo ona święta nie jest.
 
Co do Bana nadanego przeze mnie, bo pewnie o to będzie największy problem. Jakim prawem mi Paula dała bana jeżeli siedzieliśmy w tym razem? Ona mnie obrażała to jej powiedziałem "Sklej pizde i się wreszcie zamknij" i ona się poczuła urażona?
 
WIec niech h@ Bara ogarnij sie i wez mu tego ADMINA BO JESLI NIE ZOBABCZYSZ ZE POŁOWA SERWERA NIE BEDZIE GRAC - To mnie rozbawiło. Nie wiem po co mam sobie samemu schlebiać, cały serwer mnie lubi, miałem opiekuna na poprzednim serwerze Bary i jako jedyny go chyba napędzałem, na tym serwerze również, moje kreatywne prowadzenie, wymyślanie własnych zabaw podoba się każdemu, dbam również o nowych graczy. W przeciwieństwie do Ciebie, bo ty tylko ostatnią reakcję robisz i gdyby nie admin, to byś bana na CT dostała, bo ty wybijasz ostatnią reakcją wszystkich więźniów, zostają 2 osoby i włączasz box. Twoje prowadzenie.
Byłem dzisiaj w CT i przede mną było 20 więźniów. W CT byłem z Negative, prowadzliśmy kreatywnie. Przez całą mapę liczba więźniów nie zmalała, brałem nawet po 15 osób na mapę, czego nie można powiedzieć o Tobie. Ja czekam tylko aż przyjdzie tutaj jakaś osoba i powie "idę stąd bo ez ma admina". Wiele osób tutaj gra tylko ze względu na mnie, a mój gang, który istniał, miał ponad 30 osób. Szczegół, ale ja miałem połowę serwera w gangu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płakać to mogę jak zemna chłopak zerwie a nie z takimi zerami co do dziewczyny zaczynają i obrażają . W internecie kozak a jak wyjdę z serwera wyzywasz mnie od szmat , debili itp. A bara ty kurwa w końcu przejrzyj na oczy bo długo tak serwera nie pociągniesz . A i jeśli chcesz mogę więcej co pisałeś o mnie wszystko wiem a to ze mam steam i nie gram u mnie na kompie tylko tu chwilowo to znaczy ze To fb ze zbieram jak najwięcej znajomych ja to nie ty uświadomić to sobie musisz i dorośnij chłopczyku

Edytowane przez Paula :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dorosnąć? Proszę, spójrz na swój post.

 

"W internecie kozak a jak wyjdę z serwera wyzywasz mnie od szmat". Ostatnio jak była kłótnia, gdzieś tydzień temu to Bara mi napisał na steamarrow-10x10.png i zapytał wprost "Czy obrażałeś Paulę od szmat". Postanowiłem mu udowodnić, że jest to kłamstwo i przeczytałem tę wiadomość 15 osobom będącym wtedy na serwerze. Zauważyłem tylko śmiech, że tutaj admini to zwykli krętacze (mówię o tym, który dał to "fake info" barze, a wiem teraz, że byłaś to ty). BaRa wie, że kłamaliście wtedy, teraz znowu się to powtarza.

 

Ja tam nie mam zamiaru się tutaj kłócić z osobą, która nie nauczyła się poprawnie pisać po polsku. Zapisz się na naukę używania Caps Locka, bo z tym są problemy. :<

Pozdrawiam, czekam BaRa na steam. Mojego posta tutaj nie zobaczycie, bo się spam robi, a Paula proszę Cię, chociaż tutaj nie klnij, a tym bardziej nie klnij w stronę Bary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bara ci będzie wierzył a np jak wy to mówicie dzieci jak np junior i inni co potwierdza to nie słuchacie ich każdy bym kiedyś dzieckiem jeśli byś nie miał admina każdy by się cieszył 2 osoby mi powiedziały ze jeśli teraz nie straci admina odchodzą rób sobie co CHCESZ BARA WYJEBANE MAM DO PÓKI SIĘ SKARGA NIE ZAKOŃCZY NIE WYPOWIADAM SIĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bo póki co, to stałem po obu stronach, ale widzę, że nie masz odwagi Paula powiedzieć prawdy.

Przestań w końcu lizać dupę adminom, ba, nawet Barze, bo nic Ci to nie da. Jedynym problemem jesteś Ty na serwerze, bo co? Bo okres? Daj na luz w końcu, bo to przez Ciebie serwer traci graczy. 

 

Potwierdzam, ostatnio Paula wchodzi na serwer i ma problemy o wszystko do eZ, negavite, adameez i innych adminów. Jak skończy się miesiączka, to wróć.

 

/Edit:

 

Jeśli degradacja, to tylko Paula.

Edytowane przez Sammy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co wy wyprawiacie na tym JB to jest śmiechu warte.

Cały czas spór pomiędzy Paulą a `Ez-em.

Zakończycie to wreszcie ?
Robicie spór o byle co ...

Już teraz jestem za wyciągnięciem konsekwencji z tego zachowania. (Nawet degradacja.)
Serwer traci na tym że takie są zachowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytujące jest takie zachowanie ile ty masz lat 12 /13 ??. Żeby admin przy graczach mówił do ciebie "ZAMKNIJ SIĘ SKLEJ CIPE" i jak obraża czasem nawet na żarty ale jeśli sobie tego nie życzę to nie musi cały czas do mnie spinac. Jeśli Lubie JUSTINA BIEBERA to nie musicie z niego się śmiać ze np : pedal , gey ,itp . Dlatego ze dba o swój wygląd ? Nie jest taki jak niektóry z was który bierze kompiel 1 raz na tydzień. Jeśli go nie lubicie to nie musicie każdemu mówić o tym . Ale nie bo ez ma zawsze rację może obrażać , wyzywać , itp. Jeśli mu się należy ban to niech nie daje sobie UB! Każdy mówi jaki to ez zjeb ze juz nie będą grać a boją się nawet powiedzieć tego Bo jeśli byliście by sprawiedliwi to EZ POWINIEN STRACIĆ ADMINA. W poprzedniej skardze tez nie mylę się jest ze ez obraża od szmat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi to mnie wtedy na serwerze nie było i nie wiem co i jak. 

Lecz ostatnio droga Paulo sapałaś się do każdego, w tym jestem ja, nic ci nie zrobiłem, nie obraziłem, a ty mi kurwa wyjeżdżasz że liżę dupę Nerwuskowi, peo , Legionowi. O co ci kurwa chodzi kobieto ? Więc ja ci odpowiedział że osoba która liże dupę jesteś tylko i wyłącznie ty. 

Z Nerwuskiem,peo,Legion lubię pogadać jak gramy na JB, lub na innych serwerach. A tak to gadam tylko z Graczami JB, ~eZ. , Mrufka, flow, smf, itd,

Nigdy nikomu nie obrabiam dupy za plecami, nie obrażam, więc najlepiej nie wbijaj na JB bo są kurwa przez ciebie same problemy. 

 


"BO JESLI NIE ZOBABCZYSZ ZE POŁOWA SERWERA NIE BEDZIE GRAC " 

 
close.gif

 

~eZ. Chyba jako jedyny prowadzi w CT bardzo kreatywnie, czasami nawet całą mapę. Gracze się cieszą z takiego prowadzenia. 

A ty co ? Ostatnia reakcja i rzeźnia.

Więc lepiej się ucisz bo robisz przeciąg na serwerze. 

Przepraszam za słownictwo, i pozdrawiam @@`Negative

 

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" ez obraża od szmat " - już to wyżej napisałem i udowodniłem Barze, że to kłamstwo. Ja od szmat, kurew nie obrażam, jeżeli już chcę komuś pocisnąć to na poziomie.

 

Nie powiedziałem "zamknij się i sklej cipe" tylko "sklej pizde i się WRESZCIE zamknij", bo miałem tego dosyć.

Przy graczach? Była 1 w nocy i na serwerze byłaś Ty, Fl0w, smF i Vladek, który również miał z Ciebie bekę. 

 

Skończ zmyślać, bo mnie już to wkurza. Bara dobrze wie, że wtedy nakłamaliście, teraz po prostu kłamiecie w żywe oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od wczoraj o godzinie 15 tez moja winna jak zacząłeś się śmiać z Mojego avataru prowokujesz mnie a później mówisz ze ja zaczynam. Jak obraża wyzywa czy po to jest admin ? Rozumiem żeby żartować ale nie musi mnie prowokować. A i kiedy jak była wcześniejsza skarga to pobrałam Cs nowego i zapomniałam zmienić nick i weszłam na Player cssetti a ez mówi I CO Z TEGO ŻE MAJA RACJE I TAK JA WYGRAM ! I sam się przyznał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz, że cały czas obrażam i wyzywam? Bo raz Ci powiedziałem "sklej pizde"? Widocznie było to potrzebne, pewnie sam Bara by Ci to powiedział, bo każdy ma Cię dosyć. Jeżeli Ty przez 20 minut mi pierdolisz o wszystkim, a ja mam tego dosyć to odpowiadam Ci raz, a porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie zmień Avatar. Bo każdy się z niego śmieje, dziwisz się ? To jest Counter Strike a nie koncert życzeń. 

Po za tym śmiać się mogę kiedy chcę i z czego chcę. 

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie sie jak 10  letnie dzieci ez i Paula. H@ na Twoim miejscu ogarnol bym ich oby dwoje bo to jest porazka co oni odwalaja. Zamiast zalatwic to prywatnie odwalaja na serwie. Ani jedno nie powinno dac sobie bana bo to jakas patola. I Paula sorka ale powinnas dac dowody na to ze po Tobie jezdzil nawet w postaci demka bo slowa nic nie znacza moze i masz duzo osob ktora za Toba stana ale to nie znaczy ze moglo tak byc. I takie sprawy sie od razu zglasza do H@ lub na forum z dowodem niech sie to ogarnie a nie sami nawzajem sie banujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie sie jak 10  letnie dzieci ez i Paula. H@ na Twoim miejscu ogarnol bym ich oby dwoje bo to jest porazka co oni odwalaja. Zamiast zalatwic to prywatnie odwalaja na serwie. Ani jedno nie powinno dac sobie bana bo to jakas patola. I Paula sorka ale powinnas dac dowody na to ze po Tobie jezdzil nawet w postaci demka bo slowa nic nie znacza moze i masz duzo osob ktora za Toba stana ale to nie znaczy ze moglo tak byc. I takie sprawy sie od razu zglasza do H@ lub na forum z dowodem niech sie to ogarnie a nie sami nawzajem sie banujecie.

Nie grasz na serwerze to się nie udzielaj. Pograj chwile, popatrz na zachowanie Pauli.

Kilka przykładów :

  1. Ktoś zabije Paule, to często zaczyna tą osobę slapować (ba, nawet slaynie i mówi "Oj przepraszam, nie chciałam tego", chociaż prawda jest inna).
  2. Spamuje cały czas tym śmiesznym admin say, gdzie HUD nie wyrabia, często albo zasłania ruletkę, numer dnia, czy informacje kiedy można się buntować.
  3. Za duże ego, bo skoro myśli, że jest dziewczyną (sorry, taka prawda - nie można na Ciebie powiedzieć kobieta), to jest wyższa nad innymi adminami i może ich rozrzucać po kątach.

Kwestia AVATARu.

 

Kto mi zabroni świadomego ustawienia avataru Justina Biebera oraz nadania sobie tego nicku? Bo na pewno nie ty @Paula :*. To, co ja robię ze swoim nickiem, steamem czy avatarem, to jest kwestia tylko i wyłącznie moja, a że nie masz dystansu do siebie, to piszesz skargi.

 

http://screenshot.sh/mLdvyELDBvCIL

 

Pozdrawiam, BaRa, przejrzyj w końcu na oczy. eZ jest jednym z nielicznych ogarniętych adminów (poza adameezem i negative).

 

/Edit: boje się ;/

 

http://screenshot.sh/mMxQnnr7Ayevt

Edytowane przez Sammy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,H@ na Twoim miejscu ogarnol bym ich oby dwoje bo to jest"   ,,Ogarnol" byś też słownik cymbale...

 

Grasz na serwerze?  Na jakim nicku? Bo ten co masz na forum nawet nie jest zarejestrowany na GT, więc nie wiem kogo ty chcesz w chuja za przeproszeniem zrobić ...

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sammy jaki obrońca się znalazł bo powiedziałam ci ze nie mam zamiaru z tb rozmawiać ? Bo gadasz wszystkim wokół ze napisałeś Do mnie pokaż cycki i ci wysyłałam zdj nie powiem jakie . To pozdrowienia dla ciebie NIE NA WIDZĘ FAŁSZYWYCH LUDZI!!! Jak połowa tego serwera gadają jak to ez dobry a za twoimi plecami cie obgaduja. To tyle do was ode mnie ja juz się nie wypowiadam niech bara zdecyduje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżywasz jak mrówka okres.. Bez urazy mrufka xD

 

Kobieto, ty się tak sapiesz do każdego, teraz na forum to tak przeżywasz jakby to miał być koniec świata. Ogarnij się. 3 posty pod rząd..

 

Piszesz, że nie lubisz fałszywych ludzi.. Powinnaś w takim razie zmienić nastawienie, bo sama jesteś fałszywa i tylko kłamać potrafisz.

Każdy to widzi, zobacz, że moje posty są polajkowane. Niby nic, ale to świadczy o tym, że znowu ja mam rację. Jesteś egoistyczna, piszesz tutaj takie brednie tylko po to, żeby Bara Ci na słówko uwierzył i mi admina zabrał. Naprawdę, szkoda gadać.

 

A potem dostaję info od Bary, że admini mnie chcą przeprosić. Ja dziękuję za takie "szczerze" przeprosiny. Przytoczę słowa Negative. To ty każdemu dupę obrabiasz i każdego obgadujesz. Elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I był cały serwer nawet sam się przyznał jak zawsze tylko BARA JESTEŚ ŚLEPY!!! Już ci mówiłam WYJEBANE MAM ZABIERZ MI ADMINA DAJ PERMA NA SIEĆ TS SERWERY WYJEBANE MAM ALE BYĆ SPRAWIEDLIWY! !

 

 

Sammy jaki obrońca się znalazł bo powiedziałam ci ze nie mam zamiaru z tb rozmawiać ? Bo gadasz wszystkim wokół ze napisałeś Do mnie pokaż cycki i ci wysyłałam zdj nie powiem jakie . To pozdrowienia dla ciebie NIE NA WIDZĘ FAŁSZYWYCH LUDZI!!! Jak połowa tego serwera gadają jak to ez dobry a za twoimi plecami cie obgaduja. To tyle do was ode mnie ja juz się nie wypowiadam niech bara zdecyduje!

 

 

A i jeszcze TERAZ każdy do mnie śpię a na ts lize dupe jaki to ez ze jak straci admina będą grali itp a jak ez to obrazu kozak !

 

Pie*dolnij się w łeb i przeczytaj to, co napisałaś.

Nigdy nie pisałem nikomu, że pokazałaś mi cycki, a że siejesz taki ferment, to wywodzi się z twojego łopatologicznego myślenia.

Wyłącz swoją autodestrukcyjną pisownię, bo się poniżasz. W tym momencie pokazałaś, jakim jesteś pustakiem.

 

@Topic: Bara, lepiej szybciej wydal to coś z serwera, bo tracisz graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://csowicze.pl/banyjb/ban_list.php?bid=674

 

Dziękuję, dobranoc. Pewnie takich banów było więcej, ale nie da się wybrać admina. Wpisałem frazę w "powód bana" i od razu na pierwszym miejscu Paula. Żałosne.

 

Ale to podobno ja każdego wyzywam. Heh.

 

PS. Co do osoby zbanowanej. On był naprawdę aktywny, spoko mordka, też czasami rzucił żartem, poczucia humoru mu nie brakowało. Już wiem dlaczego go ostatnio na serwerze nie widuję. Żałosne naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAŁSZYWY TO TAKI FACET JAK TY! Sory chłopczyku* lizesz dupe Sammy do mnie i zaraz lecisz i piszesz jakieś rzeczy a wczoraj się dowiedziałam ze podobno wysyłam na sieci każdemu zdj i to jeszcze HOT ZDJ o ja :) To fajnie się ciesze ze tak myślicie że wysyłam takie zdj bo nie mam nic do roboty tylko wysyłać takie zdj i się przez internet zabawiać. A połowę osób nie gra przez takie osoby jak ty MYŚLISZ ze nie wiem cały czas do wszystkich piszesz żeby pisali w skardze żeby paula straciła admina mi tam nie zależy o i tak będę odchodzić tylko żebyś ty stracił admina i będzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie