Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie by Yomi.


Yomi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Yomi.
Wiek:16 lat :)
Steam:Posiadam pod nazwą Sowa ^.^
Skala znajomości AMXMODMENU (0/10):Uwazam, ze 7
Link do GT z przegranymi godzinami:Mysle ze kazdy widzi ze jestem dosyć czesto na serwerze . Dziennie po 4,5 h. :)
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:Mam na imie Igor, mieszkam nie daleko Bydgoszczy w wolnych chwilach trenuje pilkę nożna. Wolne chwile spedzam na EB :) Chcialbym zostac Adminem z tego powodu . Ze najczesciej zdaza sie taka sytuacja, ze gdy admin jest potrzebny to go nie ma . Ktos perfidnie lamie regulamin ale zawsze jest tekst " Admin nie widzi, admin nie banuje " :) Gram na serverach BurNa od poczatku . Dawny nick : Orb!t. ;D
Kontak (GG/Steam/PW forum):Steam. Aktywnosc najczesciej od 15 do 22 ;)

Edytowane przez Yomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co Ci dać.

- 1 post

- 30 min. Temu rejestracja

- Brak linku do GT

+ Często widzę Cię na serwerze

 

Chwilowo na Nie. Posiedz dłużej na forum ;)

Edytowane przez proroK #.

--------------------------------------------------------------------------------------

CSOWICZOWE OSIĄGNIĘCIA


--Posty--

10 - | 60 -

20 - | 70 -

30 - | 80 -

40 - | 90-

50 - | 100 -

--TimeOnline--

1d -

2d -

3d -

4d -

5d -

--Reputacja-- Lubię to

5 -

10 -

15 -

20 -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dellowsky wiesz co mnie zastanawia, Pod każdym podaniem bijesz sobie posty, W sumie to bez sensowne posty bo na tym serwerze nie widuje Cię prawie wcale. Dzisiaj był poruszony twój temat na team speaku i ludzie też Cię nie kojarzą.. Dla tego nie rozumiem czemu się udzielasz, jeśli nawet z nami nie grasz.. Pod każdym podaniem piszesz to samo. A założę się, ze nawet jednej osoby z tych podań nie znasz, lub nawet nie rozmawiałeś. 

 

A co do podania. Jestem Neutralny, Wykaż swoja inicjatywę wtedy jak najbardziej będę na tak !

G7TYNd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wypowiadam sie na swoj temat . ;) Tylko na twoj . Szkoda ze ja Cie widuje na serwerze a ty mnie jakos nie tak ? Skoro nie darzysz mnie sympatia piszesz nie i konczysz temat nie robisz nie potrzebnego spamu . Dziekuje .

Edytowane przez Yomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

G7TYNd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie