Skocz do zawartości

Zablokowane [Wirus] Łączenie z zagranicznym serwerem.


KaeS

Rekomendowane odpowiedzi

Poświęciłem trochę swojego czasu na napisane tego poradnika, który pomoże zniwelować błąd większości graczy non-steam.

 

Jestem święcie przekonany, że niektórzy z was mieli lub nadal mają problem polegający na łączeniu się z Ruskimi Serwerami co jest bardzo uciążliwe.

Poniżej pokarze wam jak ten błąd zniwelować.

 

 

 

1) Wchodzimy do folderu Half-Life/cstrike_polish oraz Half-Life/cstrike, oba foldery domyślnie znajdują się w C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Half-Life\.

 

2) We folderze cstrike_polish bądź cstrike będą znajdować się configi z nazwami:

 

a) autoexec.cfg.

b) language.cfg.

c) userconfig.cfg.

d) joystick.cfg.

 

 

W configach jest komenda "connect "IP:PORT", w userconfig nie zawsze znajduje się taka komenda (wyjątek).

Należy usunąć komendę i zapisać po wykonanej akcji nasz plik.

 

 

3)  Następnie we właściwościach configu (prawy przycisk na plik, wybieramy właściwości) i zaznaczyć opcję tylko do odczytu i zastosuj. Po wybraniu tej opcji żadej plik serwerowy nam nie namiesza.

 


 

Jeśli zaistnieją jakieś kłopoty pisać w temacie o załączenie screenów do poszczególnych podpunktów.

 

ZAKAZ UMIESZCZANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY !


PRYWATNE WIADOMOŚCI

  • Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.
  • Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.
  • Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.


KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

  • Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.
  • Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamać Twojego 'szyfru'.
  • Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.


INNE

  • Nie pisz do mnie z prośbą o dołączenie do sieci - nie ma takiej możliwości.
  • Pamiętaj, że wszystkie sprawy związane z CSowicze.pl załatwiacie tutaj, czyli na forum a nie spamując mi na GG i zadawając beznadziejne pytania typu "za co dostałem bana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda się.

 

/cl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Counter-StrikeCounter Strike 1.6Baza poradników !"

do

"Forum główneOrganizacjaPoradniki".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie