Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Bianco


KrzyzaczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: KrzyzaczeQ
Nick oskarżonego: Bianconero.
IP/SID oskarżonego: STEAM_0:0:52202921 - inaczej nie potrafie zdobyć jego sid
Godzina i data zdarzenia: 23.07.2015 21:30
Mapa: de_stacja
Screeny/demo: -
Opis sytuacji: Gadaliśmy sobie o ElManuelu, że się za bardzo poczuwa jako opiekun testówki, że jego odpowiedź dzisiaj do jednego z gracza, że jest właścicielem serwera była nie na miejscu. Powiedziałem, że jego kampy są słabe jak na osobę, która ZAJMUJE SIĘ tego typu rzeczami. Za co dostałem bana z powodem odpocznij.

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, że nie z tego powodu dostałeś bana. Dostałeś go z powodu, że już nie jednokrotnie mnie obrażałeś i w końcu stwierdziłem, że żadne słowo do Ciebie nie trafia, to może ban pomoże. Podczas rozmowy o ElManuel'u obraziłeś mnie kilka razy, ale gdy zacząłeś wątek z moim ojcem to już mnie zirytowało i zdenerwowało dlatego dostałeś bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bianco, KrzyżaQ obraził Cię kilka razy od "pajaców", co nie jest zbyt wielką obrazą, a robił to, ponieważ go prowokowałeś, czego świadkiem był cały serwer. Moim zdaniem ten ban był nieuargumentowany i niesłuszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat Rozwiązany

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie