Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Admina _-KrUk-_


_-KrUk-_

Rekomendowane odpowiedzi

nick (na serwerze): _-KrUk-_
Imię: Kamil
Wiek: 16
Steam: Na razie nie mam Steamu ale będę za 2 tyg kupował
Znajomość AMX (w skali 1-10)*: 9
Ile grasz w cs'a?: 4 lata
Posiadasz działający mikrofon?: Tak
Co chciałbyś wprowadzić na serwer i dlaczego akurat Ty?: chciałbym  aby ludzie na serwerze mieli kulturę dla innych ludzi jak i dla adminów grali bez wspomagaczy takich jak wh albo aim bo nikt nie lubi jak ktoś na wspomagaczach i dużo ludzi z serwera  ucieka  . Dlatego że  na pewno szukacie jakiegoś admina który będzie dobrze pilnował serwer a ja nim jestem . Odróżniam gracza czy ma WH lub Aima .

Kontakt: GG :  49885611 SKYPE : kamilll2040

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj się do wzoru.

 

/close


PRYWATNE WIADOMOŚCI

  • Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.
  • Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.
  • Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.


KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

  • Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.
  • Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamać Twojego 'szyfru'.
  • Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.


INNE

  • Nie pisz do mnie z prośbą o dołączenie do sieci - nie ma takiej możliwości.
  • Pamiętaj, że wszystkie sprawy związane z CSowicze.pl załatwiacie tutaj, czyli na forum a nie spamując mi na GG i zadawając beznadziejne pytania typu "za co dostałem bana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie