Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane odowłanie yasir carlin i frodo thais


brd src rspkt

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:yasir carlin,frodo thais

Serwer:only dd2
Nick admina:jakiś Jozf? nwm jakoś tak
Data i godzina:00:03~~
Powód bana:'hl1'
Opis sytuacji:gram sobie z koleżka na only dd2 smiejemy sie na teamspeaku dajemy sobie info,strzelamy banki itp itp po czym jakiś smutny pan na spekcie pisze 'słabe te wasze legity szejki macie itp itp' po czym mineły 2 rundy ban z powodem 'hl1' zapraszam pana który zbanował do obejrzenia hltv z komenda force_hltv,oraz polecam sprawdzenie naszej histori banów z kolegą kilka razy ssy + bany za podawanie infa na ts XD
Dodatkowe informacje:tak więc czekam na linka do hltv panie adminie skoro już potrafiles wyjebać bana za nic to sie wysil i obejrzyl hltv + rozpisz gdzie niby widzisz szejki czas itp 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : yasir carlin 
[AMXBans] Reason : ' hl1 ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.csowicze.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 508907394 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 188.125.246.149 ' 
[AMXBans] =======================================
 
 
 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.csowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'hl1 '
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:440898038'
[AMXBans] Your IP: '85.193.211.157'
[AMXBans] =======================================
Edytowane przez brd src rspkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu z mojej strony. Adminem banującym byłem ja, śmieszki śmieszkami hihszki hiszkami - sety, musimy sobie sety zmienić :D... 

 

11:57 - Musisz chyba mieć strasznie mało DPI w myszcze :D

15:13 - wypestkowane ?

16:49 - całą akcje do obejrzenia (Celownik początkowo znajduje sie gdzie indziej, nagle podąża za głową, później zmienia pozycję spowrotem na miejsce obok)
19:48

 

Dla mnie to jest hl1 legit i tyle z jakimiś słabymi setami :D. Tym bardziej NS, więc co wam szkodzi używać coś takiego, co mało co osób zauważy. Jeżeli się myliłem - niech mnie poprawi ktoś, kto się bardziej zna, ponieważ  cytując klasyka - "co ty polaczku możesz wiedzieć o cheatach" 

 

"oraz polecam sprawdzenie naszej histori banów z kolegą kilka razy ssy + bany za podawanie infa na ts XD"

Szczerze? Mało co mnie interesuje wasza historia banowania. Ssy nie wykryją czy posiadasz biblioteki .dll na aiming czy nie.

 

A no i zapomniałbym - http://427339.hltv3.pukawka.pl/hltv-1507230003-de_dust2-1437602580-1437603780.ziplink do hltv

Edytowane przez Tajny
24389829965614209722.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ssy nie wykryją czy posiadasz biblioteki .dll na aiming czy nie.

i własnie pokazujesz znowu ze chuja wiesz o hl1 a pierdolisz kocopoły XDD aim na hl1 nie działa bez espa + nie jestem pewien czy hl1 nie jest only steam ale okiiiiii juz ci rozpisuje ;] i nie napiasłes my friend którego z nas rozpisałes

Edytowane przez brd src rspkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11:57 bez przewodowa myszka + spadki fps poza tym nic dziwnego tam nie widze 

15:13 hmm? co tutaj widzisz dziwnego? zabity jeden na blisko zwykla pestka chyba jak by był aim to tamci na bsie tez by w łeb podostawali?

16:49 tutaj aima se chyba na klate ustawiłem co? nic tutaj nie ma dziwnego prócz strzelanie seriami

19:48 normalna pestka? widzisz tu jakiegoś szejka ? czy cokolwiek? zwyczajny aiming jak byś miał jakieś pojęcie o movemencie 

 

te 2k godzin chyba na zombie modach rozegarne masz przyjacielu ,czy mógł bym prosić kogoś kompetentego do ocenienia tego demka,ręce opadają nie masz pojęcia o aimingu w tej grze i wymyslasz z dupy jakies haxy bo ktos potrafi strzelac coś wiecej niż ty i tak jak mówiłem odpal sobie dem_forcehltv i obejrzyj,zgaduje ze nie masz pojęcia o czym teraz pisze więc polecam wygooglować

 

dałeś zły link do hltv tu poprawny 

http://427339.hltv3.pukawka.pl/hltv-1507222342-de_dust2-1437601320-1437602580.zip

Edytowane przez brd src rspkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że strasznie was to gryzie skoro o tych godzinach wchodzisz na forum, żeby napisać mi 94328942398 postów pod rząd. 

P.s grałem raz na zombie :< ale coś mi sie nie podobał chłopaku.

Napisałem, że mogę się mylić i dałem Wasz powód - ale nie bez powodu pisalibyście o setach pod to? 

I nie nie - nie jestem z tych adminów, co zobaczą na czacie "Aimbot by Larsen Leis" czy inne gówno, to od razu banują. Pisaliście o czymś o czym większość graczy nie ma pojęcia.

Czekam na wypowiedź kogoś konkretniejszego ode mnie i tyle, przestań spamować i płakać, bo płacz nie da nic w tej sprawie.

 

Bezprzewodowa ** mordo.

Edytowane przez Tajny
24389829965614209722.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe demo, słabe czity :)

 

11:57 - Musisz chyba mieć strasznie mało DPI w myszcze :D

15:13 - wypestkowane ?

16:49 - całą akcje do obejrzenia (Celownik początkowo znajduje sie gdzie indziej, nagle podąża za głową, później zmienia pozycję spowrotem na miejsce obok)
19:48

 

-B

Niech koledzy z Blackliste Team zobaczą !! I ocenią

ruwt8k.gif

 

............./´¯/).................(\¯`\ ............

............/....//.....FUCK.....\\....\ .........

.........../....//.......YOU........\\....\ .......

...../´¯/..../´¯\.................../¯`\....\¯`\

.././.. /..../..../. |_.........._| .\....\....\....\.\

(.(....(....(..../.) ..)........(.. (.\....)....)..).)

.\................\/.../..........\...\/................/

..\.................../.............\................../

...\.................(...............).............../

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UB dlaczego ?

Po pierwsze, jak dla mnie demo czyste, dobre info nic po za tym.

Po drugie, nie ma regulaminu serwera, nie zakazuje on podpowiadania na komunikatorze głosowym. 

Pozdrawiam `Negative

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie