Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:green;">Odbanowany</span> StoProEkipa


Setkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: StoProEkipa

Serwer: [PL] CSowicze.pl [COD 401 ] :: [..RESET 16 LIPCA..] @ Pukawka.pl (de_d2long)

Nick admina: Noste

Data i godzina: 22.07.2015 - 15:19:14

Powód bana: Aimbot

Opis sytuacji: gram sobie normalnie, rzuciłem he i się skryłem na nożu, po chwili jakiś gracz zaczął mnie skanować nw skąd wiedział ze tam jestem i po chwili wyskoczyłem i strzeliłem i dostał w głowę i nagle poleciał perm.

Dodatkowe informacje: osoby grające słabiej pisali co chwile ze mam wh i tylko oni się skarżyli do admina nikt inny, a dostałem bana za aimbota. A i po krotce admin banujący powinien robić ss jeśli ktoś ma lub niby ma aima tak dla zapamiętania Noste zęby mógł się odwołać od bana mając jakiś dowód na to. 

 

 

[AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 

[AMXBans] Banned Nickname : StoProEkipa 

[AMXBans] Reason : ' Aimbot ' 

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl 

[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 1548726394 ' 

[AMXBans] Your IP : ' 77.130.195:17

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę się wypowiedzieć to aim był może nie na głowę ale na ciało a wiec nie bylo by widać na ss'ach :) Grałem kiedyś na aimie(nie na tym servie akurat) więc wiem jak to działa :)

Chciałbym dodac link z hltv gdzie nasz pan mial aima :) http://283845.hltv2.pukawka.pl/hltv-1507221500-de_d2long-1437570000-1437572100.zip

Edytowane przez Noste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie