Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Negative


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: TimeOutServer
Nick oskarżonego: `Negative
IP/SID oskarżonego: http://csowicze.pl/banyjb/ban_list.php?bid=951
Godzina i data zdarzenia: 12:55 22.07.2015
Mapa: (jail_westwood)
Screeny/demo: Do pobrania jest :)
Opis sytuacji: A więc tak nasz zacny admin Negative zbugował celę ,gdyby wpisał po prostu w consoli kill to bym nie pisał tej skargi.Co najbardziej mnie poruszyło to że chciał zabić CT i jeszcze uciekł przed banem. Powstało oburzenie z naszej strony więc ja przedłużyłem bana do tygodnia by coś się nauczył. Piszę to w celu takim żeby nie było potem odwołań. To jest skandaliczne zachowanie admina że tak postąpił. Myślę że nawet powinno polecieć ostrzeżenie na konto admina (Degradacja to by był za mocny cios).
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam na tyle odwagi żeby się przyznać to tego błędu.

Ale ja musiałem iść sobie obiad odgrzać, i chciałem szybko paść, zanim kolega prowadzący zacznie prowadzić to troszkę zejdzie. 

Więc wbiłem szybko na Nerwuska i skakałem, wyjebało mnie nad cele, nie miałem zamiaru się buntować.

Ale co do tego bana to przesadziłeś !! !! !! !! !! I to mnie rozjebało. Ja dawałem bana na 30 min. A mi na tydzień ?? Czyżby faworyzacja. !! ??

Nie uciekłem tylko wyszedłem z serwera. A gdy wróciłem Nerwusek mówi że uciekłem od bana. Postanowiłem wbić na serwer i żeby nie było że jestem tchórzem dałem sobie bana na 1 Godzina. 

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słusznie ban sie nalerzy ale na tydzień to przesada no tak mógłby wpisać w konsoli kill no ale jak już zbugował cele no to trudno co sie stalo to juz sie nie odstanie bo tak jak muwil to musiał  isc dlatego wyszedł z serwera jeszcze nie slusznie zostal oskarzony o ucieczke przed banem!!!

 

 

 

 

i tak bylem przy tym jak to mówil

Edytowane przez NeRwuSeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieczka przed banem perm ? , zależy jeszcze przed czym podejrzany ucieka, po 2 , Admin i ucieczka przed banem ? jakoś mi się to nie klei i teraz zróbmy tak że ucieczka przed banem jest to x6 czyli ktoś miał dostać bana na 30 min dostanie bana na 3 godziny będzie to dobre rozwiązanie , jako iż miałeś admina to masz ostrzeżenie i skrócę ci bana do 4 godzin bo ludzie sami piszą że tydzien to troszkę za dużo . 

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie