Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Tajny Admin(XD)


Tajny

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forum:Tajny

Nick z gry:Tajny
Data urodzenia:11.12.1994
Skala znajomości AMXX (0/10): Miałem własny serwer Diablo modyfikowany przeze mnie (nie, nie polegał na wgraniu pluginu i zbieraniu za niego hajsu). Więc wyceniam się na 8/10
Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametracker.com/player/Tajny/193.33.177.54:27136/
Steam link:http://steamcommunity.com/id/tajnyfajny/
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Szybkość, trafność decyzji. Większość graczy z którymi grywam na serwerze - zresztą jak i czasami zajmuje u@ adminowi, może potwierdzić słuszność moich decyzji. No a i najważniejszy powód - może administracja mnie nie lubi, ale większość graczy z którymi tam grywam tak. Dość szybko wspiąłem się na szczyt top'u dzięki współpracy z innymi :). (to taki szczegół do podania :D). Poza tym, Gozdek zaproponował żebym złożył podanie - więc czemu nie spróbować. 
Składka [11zlsms | 7,50 zł przelew]:Nie ma na to szans (H@ zna powód)
Reklamy forum [10 linków]:  Nie wiem czy na większości serwerowni na których grywałem nie lubią tej sieci, ale gdzie dodałem to tego w ogóle nie ma/(BEZ REKLAMY TERAZ- podaje przykłady: deagle/mordownia)

24389829965614209722.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [DD2+4FUN] IP: 193.33.177.54:27136Podania na admina DD2+4FUN "

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie