Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Miny sapera


Anima

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialem poruszyc sprawe klasy saper... a mianowicie jak to jest z tym regulaminem o kladzieniu ich? Moim zdaniem i tak kazdy ma gdzies regulamin i sra pod siebie tymi minami gdzie popadnie... Moja propozycja ? Albo ustawic ZAKAZ puszczania MIN na BSACH I hostach a reszta gdzie sie da albo usuniecie calej klasy... Gralem nia 1 dzien testowalem na kazdy sposob ... i widze ze z perspektywy sapera mine da sie obejsc ale niestety nie zawsze tak sie da ... I nawet nie chcacy mozna zlamac regulamin ktory mowi ze nie mozna stawiac min w przejsciach ... Stad moja propozycja albo po prostu jest zgoda na stawianie MIN wszedzie (tak jak jest na niektorych serverach) albo zablokowanie calej klasy... Bo niestety wiele graczy specjalnie sra tam gdzie nie da sie przejsc a wiele graczy tak jak np JA robi to nie celowo bo z mojej perspektywy widac ze da sie ja przeskoczyc/ przejsc/przeleciec/przeruchac tak aby nie wyleciec w powietrze i oszczedzic jajka... Takze prosze o wypowiedzi i zrobieniu cos z tym bo szkoda banowac ludzi za "niewiedze" "brak pomyslenia" czy "brak uwagi na to gdzie stawiaja te miny" aaa i trzeba tez wspomniec o takich ktorzy celowo robia tak a nie inaczej :)   Wiec albo miny wszedzie procz BS i HOSTOW albo usuniecie klasy your choice...I wanna Play the game ... ;>

 

 

a PS temat wyjasni dlaczego meczylem klase sapera :) i dlaczego ludzie mnie kurw*** ale musialem sprawdzic to sam by wszystko dzialalo jak nalezy :) Rotor upowaznil mnie do ogarniecia servera wiec sprawdzam wszystkie mozliwosci osobiscie by znac ten BOL i jak to jest :)

Edytowane przez Anima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zeby w przejsciach bylo mozna tak? nawet jesli mina spowoduje brak przejscia :)? ale na BS i hostach juz nie wolno zeby mozna bylo odporwadzic hosta albo dojsc do bs :) w odleglosci 5-10m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli chodzi o miny w przejściu to spoko pomysł, ponieważ tak to wychodzą spory czy mina była w przejsciu czy nie oraz co chwile jest "ban mina w przejściu", a mało osób wie, ze mina MOŻE być w przejściu, ale musi umożliwić przejście także... Podsumowując: Zakaz min w bs'ach oraz przy hostach, ale mogą uniemożliwić przejscie? Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze.pl [CodMod 301] IP: 80.72.33.58:27050Pytania / Problemy"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie