Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane {Skarga} Paula :*


Mrufka.

Rekomendowane odpowiedzi

 

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Mrufka.
Nick oskarżonego: Paula :*
IP/SID oskarżonego: Macie, admin...
Godzina i data zdarzenia:   12:00-12:10     21 Lipiec 2015
Mapa: Nie znam nazwy, nie sprawdziłem.
Screeny/demo: Dowody w postaci logów serwera ;)
Opis sytuacji: Nadużywa admina robiąc spam na HUD + Nie wywala FakePlayer'ów które gromadzą się na spect, a gdy napisałem żeby nie spamowała to nic nie dało...

 

Wycinek z konsoli:

 

Snake dropped
[CSowicze.pl] Prowadzacy Redi :E dal glos wiezniom!
[DZIEN GLOSOWANIA] Zostala wybrana zabawa Ganiany z iloscia 5 glosow na  2
Sammy :  cele

Mrufka. :  ni ma

Mrufka. :  :D

[VIP] Redi :E :  ganiany........ -.-

Redi :E killed Paula :* with knife
Mrufka. :  paula

Mrufka. :  ile masz lat?

[ZGON] ---  Klawisz Redi :E zabil wieznia Paula :* ---
[~]  Konkurs TOP15 ZYCZEN 1 miejsce SUPERVIP  na zawsze konkurs trwa do 04.08.2015r
Mrufka. :  to dlatego pytam

Kup vipa na http://CSOWICZE.pl/sklepjb
Requesting tempdecal.wad from server
Mrufka. :  ,)


Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Jesli chcesz zalozyc czapke wpisz /czapki
Paula :* :    Kampienie na zabawach wiecej niz 30s i leczenie sie Slay/Ban!!
Paula :* :    Kampienie na zabawach wiecej niz 30s i leczenie sie Slay/Ban!!
Paula :* :    Kampienie na zabawach wiecej niz 30s i leczenie sie Slay/Ban!!

[RULETKA] Poczekaj jeszcze 103 sekund.
[RULETKA] Poczekaj jeszcze 102 sekund.
[FREE VIP] Zawsze w 3 rundzie bedzie losowany VIP. Na serwerze musi byc conajmniej 10 graczy, by losowanie sie odbylo!
sie odbylo!
Redi :E killed vertez with knife
[ZGON] ---  Klawisz Redi :E zabil wieznia vertez ---


Redi :E killed Piter132 with knife
boot kill killed self with worldspawn
[Muzyka] Jezeli denerwuje Cie muzyka podczas zabawy wpisz /off!
[CSowicze.pl] Nie kamp pajacu!
[ZGON] ---  Klawisz Redi :E zabil wieznia Piter132 ---
Redi :E killed wiktor ziom with knife
[ZGON] ---  Klawisz Redi :E zabil wieznia wiktor ziom ---

 

 

 

To jest tylko kawałeczek z tej mapy, a co 30 sekund można zauważyć spam od tej osoby...

Z tego co pamiętam zawalała huda jeszcze napiami takimi jak: ,,KULTURA!" mimo tego iż nikt nie przeklinał i nie obrażał oraz ,,Jezeli denerwuje Cie muzyka podczas zabawy wpisz /off!", a to przecież się samo pokazuje na say co jakiś czas... 

Dodam jeszcze, że napisy te wyświetla centralnie na środku ekranu, a to bardzo przeszkadza w rozgrywce (zwłaszcza jak ktoś ma niską rozdzielczość, wtedy ma zawalony cały ekran)

 

 

 

Ps.: To nie jest bazar tylko serwer cs 1.6 i tu nie potrzebujemy 60 informacji na minutę o tym samym...


 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzon

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłam ze Sprawdzam bindy bo mam problemy z cs i mi się usuwają i mówiłam sory za spam :) . Poza tym mrufka żal mi cię jak daje też bindy po to żeby nie kampili na zabawach a jak nie dam bindow to mi spamujesz na u@ ze kampia albo coś ci się nie podoba. Wiec ogarnij

Mówiłam ze Sprawdzam bindy bo mam problemy i mi się usuwają i mówiłam dobry za spam :) . Poza tym mrufka żal mi cię jak daje też bindy po to żeby nie kampili na zabawach a jak nie dam bindow to mi spamujesz na u@ ze kampia albo coś ci się nie podoba. Wiec ogarnij

Edytowane przez Paula :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciutko dołączę się do tej skargi, ale to nie jest skarga tylko wytłumaczenie.

PS: ZAŁĄCZNIK 

Potwierdzam słowa ~eZ. Są prawdziwe. Co do spamu bindami wszystko jest na HLTV. 

post-1816-0-36082700-1437476520_thumb.png

post-1816-0-75349300-1437476527_thumb.png

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się wypowiem na temat tej osoby, a przy okazji przybliżę wczorajszą sytuację.

 

Na temat Twojej skargi mrufko. Admin chat służy do informowania graczy, te bindy są w pewnym sensie informacją, ale Paula wciska te bindy zawsze niepotrzebnie, żeby podkreślić, że to ona ma tutaj władzę, a do tego zaraz wrócimy.. Spamuje typu "Kultura" chociaż nikt nie przeklina, spamuje bindem "30s w jednym pomieszczeniu" chociaż została 2 więźniów i oni biją się na kosy.. Zawsze musi dać 5 groszy od siebie. Nie mówiąc o nadużywaniu adminvoice, bo to robi nagminnie i do tego też wrócimy! :)

 

Wczorajsza sytuacja. Siedzimy sobie na serwerze, mapa jail_newstar_v1. W CT ja i Sammy, a w TT między innymi Adameez, fl0w i nie pamiętam kto jeszcze. Z Sammym znam się od trzech lat, dłużej niż z autorem tej skargi Mrufką, bo z Mrufką znam się dwa lata. Ale do rzeczy.. Cała trójka tej "patologii", bo jak inaczej to mogę nazwać, wbiła sobie na serwer tylko po to, żeby rozpocząć awanturę. Mówię tutaj o Nerwusku, Juniorze i Pauli, których na serwerze nikt nigdy nie lubił. Była też "stara gwardia", która tutaj grała wcześniej, ale postanowili odejść tylko z jednego powodu - tych adminów, a głównie z powodu Juniorka. Znowu się zagalopowałem.. Zaczęło się od tego, że był pojedynek na deagle, w którym ja biłem się z fl0wem. Wtedy powiedziałem "skaczesz jak małpka", a Paula co zrobiła? Cytuję "ez chcesz bana za obrazę? Myślisz, że co kurwa? Że masz admina to możesz każdego obrażać? Zaraz go możesz nie mieć". I przez pół godziny każdy się z każdym kłócił. Potem Paula przyczepiła się do Adameeza, który nic jej nigdy nie zrobił, akurat tego nie słyszałem, ale eSTe był tego świadkiem. Zaczęła mu mówić, że się na adma nie nadaje, bla bla bla. Ogólnie beka, że tak niekompetentna osoba ma tutaj admina. Potem Paula wyjechała na U@ z komentarzem, że "za małe kurwa będę banować na 3h/1h" - dosłownie. Potem sama przeklnęła (heh), a cały serwer jej zaczął mówić "Teraz ty się zbanuj za przekleństwa" i dała sobie bana na 30 minut. Cały serwer i to naprawdę.

 

Sytuacja parę godzin później. Z Barą pisałem na steam i doszła do nas informacja, dokładnie od Negative, że Junior stracił admina.. Myślicie, że co? Że cały serwer był w rozpaczy? Każdy się cieszył i cały serwer dla beki znicze zapalał na say. Taka beka z tej administracji. Potem dostałem info od Bary, żebym Juniora zbanował permem, odpisałem, że z przyjemnością. Info dałem innym adminom i co mnie rozbawiło? Z adminami dostępnymi na serwerze, a było ich 4, zaczęliśmy się kłócić kto będzie miał zaszczyt zbanować Juniora permem. Każdy krzyczał "JA CHCĘ ZBANOWAĆ, JA!", ale w końcu to mi się udało go "upolować". Potem były komentarze i proszę nie mówić znowu, że ode mnie. Ktoś powiedział, że jeszcze jeden admin pozostał do odstrzału i tu chodziło o Paulę. Nikt Cię tu naprawdę nie lubi..

 

Po tej sytuacji dostałem znowu info od Bary, że admini są na ts i chcą mi coś powiedzieć. Nie poszedłem tam.

 

Ogólnie ta cała trójka zawsze mi robiła złą opinię. Junior pisał, że dawałem bany za masowe na 5 minut, co jest kłamstwem, a potwierdzenie tego jest w amxbans..

Od Bary dostałem kolejne info, że podobno podczas całej afery obraziłem Paulę od "szmat", gdy przeczytałem to na głos całemu serwerowi to wszyscy wybuchli śmiechem, a Bara sam zrozumiał pewnie, że jego admini są naprawdę niekompetentni.

 

Pozdrawiam gorąco.

 

//EDIT: zobaczcie na ss Negative. Został Gozdek, który miał życzenie, a na hud jak zwykle bazar z niepotrzebnymi bindami. Ty je sprawdzasz? Haha, kolejna wymówka.. To widocznie musisz te bindy sprawdzać cały czas, co minutę.

 

Jeszcze nadmienię wczorajszą sytuację. Proszę o UB dla scoobany, dokładnie nicku nie pamiętam. Stanął w mojej i Adameeza obronie, a Paula mu dała bana na 1 dzień za obrazę. Nie wiem co on jej napisał, ale widocznie się jej należało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Mówiłam ze Sprawdzam bindy bo mam problemy i mi się usuwają i mówiłam dobry za spam :) . Poza tym mrufka żal mi cię jak daje też bindy po to żeby nie kampili na zabawach a jak nie dam bindow to mi spamujesz na u@ ze kampia albo coś ci się nie podoba. Wiec ogarnij"

 

 

Dobra, po 10 minutach czytania w kółko chyba zrozumiałem o co Ci chodzi i powiem Ci, że jak sprawdzasz bind to nie wciskasz go 5000 razy tylko raz więc nie o to tu chodzi i się głupio nie tłumacz.  ,,Poza tym mrufka zal mi cie"  - Mi Ciebie jeszcze bardziej jak widzę tą składnie i ortografię...

 

Ps.: Kiedy Ci spamowałem na u@? Chyba mnie z kimś pomyliłaś/eś ;) (Bara sprawdzi logi i się wyda, że ściemnasz z tym spamem na u@...)

 

Nie pozdrawiam..

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ez a ty niby admin a obrażasz nie dość ze administrację to graczy każdy potwierdzi przeklinasz obrażasz od szmat . Jeśli masz być fer to możesz mi zabrać admina ale też innym admina jak np ez smfc bo każdy z nas popełnia błędy a i jeśli mrówka chcesz wiedzieć mam dyslekcje

Edytowane przez Paula :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dołaczyć do skargi lecz Paula. Ez nie obraża administracji i nigdy nie słyszałem od niego takie słowa jak szmata, a przeklina bo przeklina ale nie obraża :)) i za dużo też nie przeklina ale tamta sytuacja mnie przerosła co słyszałem od pauli masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić,pani Paulina chyba dostała okresu i zaczęła sie dowalać do każdego o nic ^^ Byłem wczoraj świadkiem,mianowicie graliśmy sobie z Adameezem w tt jak gdyby nigdy nic,a tu co? Paula zaczęła wylewać swoje łzy,że "Adameez powinien stracić admina",że po prostu jest ch*jowym za przeproszeniem admem. I tak przez jakieś 10 minut się sapała do niego o nic :x Co do spamu mają 100% racji,bindy były sprawdzane pierdyliard razy,bo raz nie wystarczy... I pomyśleć że nadal ma adma,skoro była tutaj jeszcze przed Barą :v

d7f0ee06ceb0f02da6dd82c760e9606a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redi, jesteś nowy na serwerze i co ty możesz wiedzieć. Jedną mapę? Możliwe, że byłeś jedną mapę i poszedłeś lub Paula poszła, ale ona spamuje tym cały czas, Nie broń jej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Witam byłem,przy tym i Paula nie pisała bez powodu ''Kultura!!''

Że tak powiem.....ja przeklinałem z jakimś graczem.

A te bindy to na jednej mapie tylko pisała."

 

 

Jak byś nie zauważył to są dowody w postaci logów oraz ssów od kolegi zwanego negative, a te Twoje lizanie dupy nie ma sensu + Co kogo interesuje ile tu grasz? Widziałem Cię może 2 albo 3 razy na nickach które wymieniłeś wyżej ... Tyle co do Twoich wypowiedzi w tym temacie.

 

Paulo, co ma dyslekcja do poprawnego składania zdania? I to w wieku 17 lat? Jesteś dyslektykiem? Ok nie będę u Ciebie patrzeć na ortografię ew. przecinki i kropki, ale składać zdania nie umiesz i nie jest to wina dyslekcji tylko dysmózgowia (Taka choroba na którą cierpią niektórzy admini na tym serwerze, podobno da się to wyleczyć)

 

(Teraz się powtórzę) Wypierać się możesz, ale i tak dowody są i tego nie zmienisz, a czytać Twoich wypowiedzi nie zamierzam bo i tak 3/4 nie rozumiem (Tak ładnie piszesz)...

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież eZ to jest jeden z najbardziej ogarniętych "gimbusów" które znam ^^ Nie wiem po co mieliby mu admina zabierać :x I to w sumie nie na temat :D

d7f0ee06ceb0f02da6dd82c760e9606a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

este grasz tu nie dlugo z tego co wiem i widze od stycznia to nie dlugo ale on jak wyzywa OD SZMAT, I WYKLINA I MOWI "SPIERDALAJ KURWA ?? " CZY TO NORMALNE ZACHOWANIE ADMINA NIEEE  LEPSZE JEST SPAMOWANIE OD OBRAZANIA GRACZY I ADMINISTRACJI GRAM NA TYM SERWERZE OD JEGO POWSTANIA I JESZCZE NIGDY NIE BYLO TAKIE ADMINA GDYBY NIE ON NIE BYLO BY PROBLEMÓW.

A i mrufka widac ze gimba kup mikro pogadamy a nie mozesz powiedziec wejsc na TS3 Ej paula jest sprawa nie spam tak tymi na y@@ i tyle  a nie skargi! To odemnie na tyle dziekuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciała wiedzieć to jestem daaawno po mutacji i chętnie z Tobą porozmawiam po wakacjach bo aktualnie jestem na wyjeździe i mam małą patologię w pokoju obok, ale mniejsza o to.

Kto kogo nazywa gimbem? Czy to ja piszę jak pięciolatek? Czy to ja nie potrafię złożyć prostego zdania? Oj nie, nie.... to ty masz problem z podstawami i cały czas zmieniasz temat próbując się wybronić...

 

Ps.: ~eZ. miał nie jednego jb i na wielu miał admina, gram z nim prawie 2 lata i wiem, że mało osób które tak ogarniają grają jeszcze w 1.6... Za to ty możesz się pochwalić swoim poleceniem które wydajesz ZAWSZE jak jesteś w ct. Brzmi ono tak: ,,Po otworzeniu się cel macie bezruch kucając pod tylnią ścianą względem wyjścia z założoną czapką afro" - Twoja kreatywność o Wielka Znawczyni Jaili :)

 

EDIT:

 

Myślisz, że będę wchodzić na ts'a tylko po to, żeby napisać Ci ,,Nie spam na jb" ? Chyba od tego jest czat w grze na którym Ci pisałem upomnienie... Włączysz kiedyś mózg czy będziemy ciągnąć temat, aż bara go zamknie? ... Jest jeszcze druga opcja... mógłbym Ci napisać na Steamie, ale zaraz......   jesteś nsem :(

Edytowane przez Mrufka.

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarniam? Ja miałem już tyle serwerów, że nawet nie masz pojęcia. :) A o adminach nie wspomnę. Nigdy bym takiej patologii na serwer nie przyjął, uwierz.

 

Sukcesem moim był serwer 32 sloty, który miał ranking gametracker 778. Pisałem w podaniu, do dzisiaj pamiętam ten, jakże wysoki, ranking. Cały czas full, 32/32. :)

 

Coś jeszcze? Według Ciebie nikt nie ogarnia, tylko ty się liczysz na tym świecie.

 

Posłuchaj Paula uważnie. Ten serwer to reaktywacja starego, na którym byłem opiekunem. Zapewne gdyby nie upadek to teraz Ty byś adminką nie była.

 

Po ch** się przyczepiasz do eSTe? On na serwerach Bary gra od dawien dawna, to ty jesteś tutaj nowicjuszką, że tak to nazwę. My wszyscy się znamy, bo byliśmy adminami na poprzednim serwerze Bary, a ty teraz się zachowujesz jakbyś to ty była najwazniejsza. Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś niepełnosprytna ~Ez jako zajebisty admin moge napisać tak :DD ogarnia serwer bardzo dobrze, lecz ty swoim słownictwem i przyczepianiem sie do wszystkich o byle co. Za dużego przykładu nie dajesz na serwer jeszcze te spamowanie bindami, przecież można raz bidnąc lub x3 ok zrozumiem, ale walic w bind z x1000 to jest masakra tyle z mojej strony pozdrawiam Daq :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja to przymykam ,gdyż spam się tu robi BaRa wyda werdykt co do tej sprawy.

Jeśli ktoś coś będzie miał do dodania to proszę o informację.
Temat przekazany do właściciela.

WSTRZYMUJE TEMAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie