Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Poradnik dla Adminów


Darkops

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, dzisiaj grając na DD2 troszkę się wkurzyłem gdy usłyszałem jakie jest podejście adminów...

Napiszę poradnik żeby wiedzieli co robić, jakie są standardy itd.

 

Zacznę od podstaw, bindujemy standardowo "amxmodmenu" pod jakimś klawiszem, polecam "\"

komend do admina podać nie będę. Dlaczego? Bo w amxmodmenu znajdują się najważniejsze opcje (nie wszystkie)

 

Teraz coś co Mnie wkurzyło :) nicku admina nie podam żeby nie robić syfu, ale słyszałem że ktoś banuje "bo ktoś jest podejrzany" chwila... czyli gdybyśmy mieli profesjonalnego gracza na serwerze który wszystkich kosi to dostaje ss'y? NIE.

Nie ma czegoś takiego jak "podejrzenie" admin musi być pewny że banuje odpała w minimum 90%

Więc kochani admini, wchodzimy na specta i pilnujemy, pilnujemy!! 

Jak ktoś zgłasza czitera to obserwujemy delikwenta około 5 minut.

Jak nie będzie jakiejś lewej akcji to wiadomo że zostawiamy, jak nie będziemy pewni tzn. będzie lewa akcja ale nie na tyle żeby banować to oglądamy dalej...

Drodzy admini, macie uprawnienia po to aby pilnować porządku na serwerze, przykro Mi, w obliczu odpałów nie możecie ciągle grać, spect to wasz drugi dom niestety :)

A no tak, nie piszemy do graczy "nie podoba się to wyjdź" krytyka do adminów to normalna rzecz, polecam wziąć sobie ją do serca ;)

A dlaczego nie banujemy gdy ktoś jest "podejrzany"? bo ta osoba może być czysta, a wstawiać ss'ów jej się nie będzie chciało.

Sieć i serwer walczy o graczy ludzie... Ogarnijcie

Dla jasności, nie mówię że wszyscy admini są tacy jak napisałem, ale niektórzy niestety są.

 

Na koniec, tak wiem... "podstawy" jak widać, nasi aktualni admini ich nie znają ;-; I nie polecam pisać "dzieciak" do Mnie, bo to że mam 15lat nie oznacza że jestem mniej inteligentny od innych :) Z pewnością jestem bardziej ogarnięty od połowy tej sieci, no i mam większe doświadczenie :) A dla tych co Mnie komentują a nie znają: "Zamknij mordę i popytaj o Mnie userów którzy grali półtora roku temu :*"

Niestety poziom adminów spadł od roku...

 

Pozdro dla wytrwałych weteranów ;)

Edytowane przez Darkops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo dla kolegi, dobra treść.

 

@Esl nie trzeba dużo na serwerze przegrać, żeby coś wiedzieć. Świetnym przykładem jest jailbreak #1. Wejdź sobie i też będziesz dużo wiedział po przegraniu 30 minut. <haha>

Edytowane przez KrzyzaczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak że jedna osoba psuję reputację adminów DD2 to nie znaczy że każdy taki jest. Ja jestem adminem dd2 i mogę napisać że czuję się urażony tym co tu napisałeś.

Jeśli uważasz że admin jest do niczego to napisz skargę po prostu a nie. Nie potrzeba nam w składzie ,,dzieci" czy nie ogarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Cie najpierw do tego działu http://csowicze.pl/forum/13-odpracuj-ostrze%C5%BCenie/
jak już odpracujesz ostrzeżenia, to zapraszam Cie do tego działu http://csowicze.pl/forum/493-podania-o-admina-only-dd2/

Po zaliczeniu wyżej wymienionych działów masz szansę na to, aby pomóc adminom w ich pracy na serwerze :)
Zamiast pisać ten "poradnik" który i tak po kilku zdaniach zamienia się w jakąś nieszczęśliwą skargę, lepiej by było gdybyś ten czas poświecił na odrobienie ostrzeżeń i napisanie podania, więc to zdanie:

Z pewnością jestem bardziej ogarnięty od połowy tej sieci, no i mam większe doświadczenie

 

...nie ma przełożenia na rzeczywistość ;/

 

Krzyzaczeq, a co do Ciebie

Napisałeś, że

Piwo dla kolegi, dobra treść.

 

A skąd Ty możesz to wiedzieć, skoro w ciągu ostatnich 30 dni przegrałeś na onlydd2 "AŻ" 52 min? <hahaha>

 

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Twoja wypowiedź jest bardzo nieudana kolego, pisałem, popytaj o Mnie innych, ale jak już piszę to tak: ponad rok temu byłem adminem COD'a i JB, potem jeszcze w UBT :) Takie teksty sobie daruj :) A w poście pisałem "Niektórzy admini" (chyba) a jak nie to zaraz edytuję ;)

 

@edit

 

Tak, mam większe doświadczenie, wyżej wypisałem moje 3 rangi na CSOWICZACH! Potem kombinowałem z kumplami nad własną siecią więc... Moderator > J@ > H@ > na końcu zrobiłem własną :) Jakieś pytania jeszcze zanim się pogrążysz? 

Warnów też nie będę odrabiać, dlaczego? Mam swoje życie prywatne, sieć / forum to nie jest dla Mnie wszystko, więc proszę, uszanuj to :) 

Edytowane przez Darkops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek chyba żeś za dużo picolo wypił i robisz burzę :D

 

Dobra powiem coś bo byłem przy tym; d Ta osoba dopiero zaczyna z adminowaniem. Bądz troszeczkę wyrozumiały. Zresztą powiem tak, widzę wszystko co robi i z tego co widzę narazie dobrze sobie radzi. Jedyny błąd który robi to wdaje sie w te rozmowy na serwerze ale to po pewnym czasie minie;] 

 

"A dlaczego nie banujemy gdy ktoś jest "podejrzany"? bo ta osoba może być czysta, a wstawiać ss'ów jej się nie będzie chciało." Ale ssy są po to żeby sprawdzić podejrzanego... Czyż nie? A jak komuś nie chce się wstawiać ssów to jego problem a nie nasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Twoja wypowiedź jest bardzo nieudana kolego, pisałem, popytaj o Mnie innych, ale jak już piszę to tak: ponad rok temu byłem adminem COD'a i JB, potem jeszcze w UBT :) Takie teksty sobie daruj :) A w poście pisałem "Niektórzy admini" (chyba) a jak nie to zaraz edytuję ;)

 

 

Mnie to nie interesuje, że piszesz "niektórzy", rozumiesz?

Wypowiadasz się krytycznie na temat osób z którymi spędzam czas na serwerze, więc albo podaj konkretny nick i kieruj uwago do tej osoby w dziale skarg, albo po prostu zamilcz, bo nie będziesz krytykował osób które poświęcają swój prywatny czas.

A jak Ci nadal ból pupę ściska, to proszę - http://vignette4.wikia.nocookie.net/zapytaj-beczke/images/2/28/0002Q27XG8SB8543-C116-F4.jpg/revision/latest?cb=20150319220039&path-prefix=pl

Mam nadzieję, że to do Ciebie dotarło, a jak nie to czytaj to jeszcze raz do momentu aż dotrze.

 

Tak, mam większe doświadczenie, wyżej wypisałem moje 3 rangi na CSOWICZACH!

 

 

 

Urzekło mnie Twoje CV ze Świata Cs`a    <hahaha>  <hahaha> 

 

 

Zamknij ktoś ten temat, bo irytujące robi się to dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^Przykro Mi, nadal do Mnie nie dotarło :) A Mnie nie interesują Twoje poglądy, kminisz? Będę się wypowiadać jak chcę bo mam do tego prawo, a na Twoim miejscu nie wypowiadałbym się więcej, jesteś na tej sieci ponad rok mniej niż Ja i masz czelność wypowiadać się, kim jestem, i co mam robić? 

Pisałem wcześniej, nicku nie będę podawać bo będzie syf na sieci, a jak to do Ciebie nie dociera to sobie to przeczytaj parę razy ;)

 

 

bo nie będziesz krytykował osób które poświęcają swój prywatny czas.

poświęcają z własnego wyboru, ale niech go wykorzystają na pilnowanie serwera, nie podoba się? To rezygnacja!

Będę krytykować każde zachowanie do skutku aż się nauczycie :)

 

 

Urzekło mnie Twoje CV ze Świata Cs`a     <hahaha>   <hahaha> 

Jebie Mnie to czy Cię urzekło czy nie, to był argument do stwierdzenia że mam WIĘKSZE doświadczenie niż Ty. Chociażby dlatego że miałem już każdą rangę, a jak Ciebię to boli i nie może do Ciebie to trafić to wiesz... Twoja maść się przyda.

 

 

Zamknij ktoś ten temat, bo irytujące robi się to dziecko.

Więc nie konwersuj ze Mną bo najwidoczniej nie masz odpowiednich argumentów bądź nie jesteś na tyle dojrzały by ze Mną rozmawiać

Poruszyłem ten temat specjalnie żeby wytępić takie zachowanie u adminów, Ty jesteś kolejnym który nie potrafi z dumą przyjąć krytyki :)

Twój sposób zwracania się do Mnie powinien być już dawno ukarany ostrzeżeniem, jako admin powinieneś dawać przykład, przecież są z nami też młodsi gracze...

I właśnie w tym momencie udowodniłeś kto tu jest dzieckiem, gratuluję  <lol2>  <lol2>

Zamiast się kompromitować lepiej idź na DD2 pilnować. Co chwile jakiś odpał gra 

 

@Edit

 

Evix, zrozum, nie ma czegoś takiego jak "podejrzenie" musicie być pewni, no cholera od tego macie admina żeby pilnować a nie banować każdego po kolei... 

Edytowane przez Darkops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Koniec tego spamu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie