Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na smfc?


KrzyzaczeQ

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick:KrzyzaczeQ
Nick oskarżonego:smF[C]
IP/SID oskarżonego:STEAM_0:1:115028616
Godzina i data zdarzenia: 20.07.2015 15:00
Mapa: jail_isyancilar_v1
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Otóż gracz prowadził i powiedział, że strzał z deagla odwołuje wszystkie nakazy i zakazy - mieliśmy przepłynąć basen uderzyć w ścianę i wrócić. Nie powiedział, że nie można oszukiwać po czym mnie zabił. Świadkowie potwierdzą.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez KrzyzaczeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ta skarga. Zamiast słuchać to wy niewiem co robiliście. Powiedziałem wtedy Bezruch do odwołania, na strzał z deagla przepływacie bez oszukiwania cały basen, uderzacie pięścią w ścianę i wracacie na podest. Ty kolego przebiegłeś obok basenu. Twoi świadkowie to tylko twoi koledzy. Jakoś eSTe i fl0w usłyszeli to co naprawdę mówiłem. HLTV nie pomoże w tej sytuacij, skarga nie słuszna. Dziękuje.

 

PS. Zawsze dodaje komendę "bez oszukiwania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... A ja byłem żywy i wiem co mówił.. Powiedział DOKŁADNIE że zakaz oszukiwania,Ty oszukałeś więc Cię zabił proste... Jeszcze skarga poleciała za słuszne zabicie więźnia,co tu się dzieje xD

d7f0ee06ceb0f02da6dd82c760e9606a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Paula ,ale od czego masz admina na serwerze o ile go jeszcze posiadasz ?

admin admina nie moze banowac BARA ZAKAZAŁ !

I Jeszcze przed chwila SmFc powiedział " co ze mają racje Ja i tak sie wypowiem ze bede miał racje"

TO SŁOWA GRACZA SMFC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne konto zrobione tylko po to żeby pocisnąć komuś w tej skardze @up


Edit: Ja nie mówiłem "CO Z TEGO ŻE MA RACJE, JA NAPISZE TAK ŻEBY NIE BYŁO RACJI" chyba mnie z kimś mylisz... A co do śmiesznej skargi to się zgadza,bo od razu byście mu adma chcieli podpie*dolić za 1 złe polecenie... >.<

Edytowane przez eSTe
d7f0ee06ceb0f02da6dd82c760e9606a.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierze w to co tu się dzieję. Jakbym Ciebie krzyzaczku nie zabił to bym zrobił błąd bo zakaz oszukiwania był, lecz nie powiedziałem jednej rzeczy jeszcze, że po strzale z deagla odwołuje się wam bezruch, a eSTe stał cały czas na podeście, ale teraz nie o tym. Po 1. Paula admin admina może banować, BaRa mówił i zawsze mówi że każdego trzeba traktować tak samo. Po 2. Paula nic takiego nie mówiłem, Powiem jeszcze jedno do Ciebie że szkoda mi Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie się , jestem chyba najmłodszy na tej sieci a czuje się jakbym grał w przedszkolu . Każdy się o coś obraża bo to ktoś z kimś nie gada na TS a bo tu jakiś freekill i się przyznać nie chcę albo inne takie chore jazdy , nie ogarniam tego , ogarnijcie się i się dogadajcie bo nie chce mi się nawet rozpatrywać tych skarg.

~Magiczny Dominik

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie