Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie ElManuel


ElManuel

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: ElManuel

Wiek: 18 skończone.

Link do GameTrackera:  Myślę, że teraz to nie ma znaczenia.

Znajomość AMXX [0-10]: 9,5/10

Składka [Tak/Nie]: Tak

Kontakt [steam/GG]: GG : 10532883 Skype: mario25012 Steam: ElManuel

Dlaczego własnie Ty?: Uważam się za odpowiedzialną osobę, która potrafi zachować kulturę i dać przykład innym. Jestem sumienny, nie lubię lecieć z czymkolwiek w kulki. Jest dużo plusów, które odpowiedziały by same za siebie dla czego się nadaje w to miejsce. Do tego wszystkiego dość sporo gram, a minutki ciągle się zwiększają każdego dnia. Razem z Moją Kobitką pogrywamy sobie na Eb. 

 

Plusy mojego bycia:

+Bardzo dobra znajomość Amx

+Ogarniam wszelakie blockmakery i pluginy z nimi związane. Także ich edycje 

+Kiedyś byłem właścicielem serwera Slow/Noslow mam na myśli jedną z znanych ale już upadłych serwerowni Lajty mój nick "Lajtovy ' " Razem z diablixem prowadziłem serwer poprzez 1,5 roku. Ale na wszystko nadchodzi czas, jego przekręty i oszustwa przerosły moje oczekiwania i zwątpiłem a po drugie serwery upadły przez jego krętactwo.

+Ogarniam wgrywanie pluginów poprzez program Total Commander jak i itp sprawy związane z jakąkolwiek podstawą i budową serwera.

+Jestem w stanie ogarnąć z postawieniem Slowa i także tam patrolować tereny, jednocześnie ściągając tam starych znajomych z dawnych lat (Przypływ pieniążków powiedzmy za Vipa 04 Wink )

+Staż w Counter-Striku 1.6 mam już od czasów swojej komunii i od początku bawiłem się w różne typy modyfikacji.

+Na EasyBlocku gram od powstania pierwszych serwerów tego typu. Nie będę wymieniał pokolei bo to niema sensu

 

Ps. Byłem Adminem jeszcze do przed wczoraj na serwerowni EvoGame na Easyblocku , ale jak dowiedziałem się co robi ten fraje*** właściciel serwera z ludźmi jak ich robi na pieniądze, okrada. Tam nawet vip jest oszukany bo jedyne co w nim działa to podwójny exp na bloku.. A jest 10opcji które tak naprawdę są wpisane a wcale nie działają, żałosne. Ogółem każdą osobę która tam wchodziła kieruje do was, już kilka osób ściągnąłem . Ale dostałem Perma, od Sztosa, za to, że jedyny byłem w stanie napisać mu co o nim myślę wprost. Jakim jest zerem społecznym. HeadAdmin który kompletnie w dupie ma serwer, okrada ludzi, wiecznie nachlany... :) Także doszedłem do wniosku, że jak mam pracować na czyjąś korzyść to wole dać tutaj coś od Siebie i wiedzieć,że to się nie zmarnuje.. 

 

Pozdrawiam gorąco ElManuel

G7TYNd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie