Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Informacja dotycząca Serwera Jailbreak #2


Musk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Postanowiłem założyć ten temat, gdyż jak zapewne wszyscy zauważyli mój serwer jest nowy na sieci CSowicze.pl w związku z powyższym postanowiłem założyć temat informacyjny,a więc zapraszam do czytania!

Pierwsza informacja dotyczy konkursów CSowicze.pl 

Zapewne niektórzy zauważyli,że mój JailBreak nie bierze udziału w konkursach,które wymyśli Właściciele Sieci,których na starcie pozdrawiam.Co do tematu informuję,że nie jestem jakimś 'żydem',który nie chce dać swoim graczą darmowej funkcji itp. Nie zgodziłem się na udział mojego serwera z powodów:
1.Mój JB ma włączoną funkcje losowania vipa/svipa a więc twierdzę,że KAŻDY kto będzie/gra na serwerze dość aktywnie prędzej czy póżniej owe funkcje przetestuje.

2.Mam zamiar sam robić konkursy związane tylko i wyłącznie z moim serwerem.\

Druga informacja dotyczy kupna vipa/svipa

A więc tak Vipa/svipa można zakupić w bardzo łatwy i tradycyjny sposób;

Osoba zainteresowana pisze do mnie na GG:50412450 i mówi,że chce kupić ... Wtedy ja podaje cenę danej usługi i ewentualnie nr i treść do wysłania.

Trzecia informacja dotyczy mojej pracy na serwerze.

Niedługo zostanie otwarta 'Szybka rekrutacja na Admina' gdyż ludzie bez serca piszą do mnie na GG o dość wczesnej porze(ok.10 rano) abym wszedł na JB i tak piszą przez cały dzień.Zazwyczaj wstaje,ubieram się, włączam kompa i jestem,ale nie spamcie na GG po 20 wiad. abym przeczytał...Niedługo biorę się za serwer bo jest tam trochę rzeczy do ogarnięcia tylko potrzebuje czasu i chęci.

Czwarta i ostatnia informacja dotyczy losowania vipa/svipa

Vipa/svipa można wylosować grająć na serwerze.Owe funkcje losowane są NA MAPE i przyznawane na początku jej(ok.5 min po zmianie) Aby losowanie się odbyło potrzeba 6 graczy.

Więcej informacji nie mam, jeśli jakieś dostane na PW raczej podzielę się wiadomością i odpowiedzią tutaj edytując post.

Edytowane przez Musk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak #2 >> 80.72.33.54:27300Informacje / Konkursy"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie