Skocz do zawartości

Zablokowane [Redaktor] BadGerDog


BadGerDog

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz
Wiek: 18 latek
Kontakt [steam/Gadu-Gadu]: Steam (mój profil) / prywatna wiadomość na forum / teamspeak 3 / gg :12701128
Staż na forum: od 03 lut 2015
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Kiedyś pisałem wywiady. Ogólnie lubię dużo pisać, więc zawsze można spróbować
Twoje osiągnięcia na forum CSowicze.pl:  Jak na razie to brak ale w przyszłości kto wie ?
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: 6 i 1/2
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: minimum 2h
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie):

 

BadGerDog: Hej, witam czy mógłbyś poświęcić mi chwilkę czasu na wywiad ?

 

KozackO: Cześć, tak.
 

BadGerDog: To na początek przedstaw się, napisz kilka słów o sobie.

 

KozackO: A więc, na imię mam Kacper, 15 lat (za miesiąc 16). Interesuje się dziewczynami, piłką nożną i podróżowaniem.

 

BadGerDog: Podróżowanie ? w jakich krajach już byłeś ?

 

KozackO: Ohooho, trzeba było się spytać w jakich nie byłem. ^ ^ Podróżuje już od 8 lat a byłem w Portugalii, Hiszpanii, Francji, Grecji a jutro (17.07.2015r.) udaję się do Włoch (Rimini).

 

BadGerDog: A jaki kraj byś polecił najbardziej naszym CSowiczom ?

 

KozackO: Zależy kto co lubi, dla fanatyka piłki nożnej to proponuje, żeby udał się do Hiszpanii (Madryt lub Barcelona) jest tam wiele atrakcji, gdzie może się dobrze bawić i potrenować z jakimś piłkarzem (jest taka możliwość), jak ktoś jedzie na jakieś wakacje (para), no to proponuje do Francji do Paryża lub na Lazurowe Wybrzeże, przepięknie tam.
W Portugalii natomiast jest wiele fajnych imprez (dla tych co lubią się bawić).
Ja się interesuję piłką nożną, więc ja proponuje Hiszpanię.

 

BadGerDog: Piłką nożną się bardzo interesujesz a możesz nam powiedzieć jakiemu klubowi/ zespołowi najbardziej kibicujesz ?

 

KozackO: Od 5 lat jestem kibicem Barcelony. :)
"W moim sercu tylko ona Katalońska Barcelona.!"

 

BadGerDog: Ja również jestem kibicem Barcelony :) Opowiesz nam jak rozpoczęła się twoja przygoda z Counter-Strike ?

 

KozackO: O to fajnie. ^^ Oczywiście, że opowiem. A zaczęło się to 6 lat temu, jak byłem u sąsiada w domu i pokazał mi wtedy CS 1.6 i od tamtego momentu gram w CS, po 6 latach zakończyłem grę w CS 1.6 a zacząłem w CS:GO. (3 miesiąc). :)

 

BadGerDog: A w jaki sposób trafiłeś na sieć Csowicze.pl ?

 

KozackO: A jaki sposób? Rok temu szukałem serwerów cs 1.6 o modzie DD2 i tak znalazłem serwerek Rumcajsa i tak na nim grałem, póki nie dostałem bana, bo od czasu bana zacząłem częściej przesiadywać na forum niż na serwerze. I tak jestem do teraz. :)

 

BadGerDog: A wracając do twoich zainteresowań, to bardzo lubisz dziewczyny :) Masz już dziewczynę ? Jaki jest twój ideał dziewczyny ?

 

KozackO: Lubić lubię, ale już jedną kocham. Mój ideał dziewczyny jest aby była miła, sympatyczna, piękna i kochana. :)

 

BadGerDog: Bardzo dziękuje, że poświęciłeś swój czas na przeprowadzenie że mną wywiadu. Na koniec możesz kogoś pozdrowić, dodać coś od siebie.

 

KozackO: Również dziękuje za wywiad. Oczywiście, a pozdrawiam Rumcajsa, Ciebie i resztę CSowiczów i moją Gabrysię :*

 

BadGerDog: Dziękuje za pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRekrutacja - [KLIKNIJ]online.png Redaktor"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie