Skocz do zawartości

Zablokowane Jak puszczać muzykę na teamspeaku3 bez użycia programów.


Elisabeth ;*

Rekomendowane odpowiedzi


                                                                 Witam!

 

 Ten poradnik powinien się wam bardzo przydać. Obecnie sama z niego korzystam. 

 

                                                   Pierwsze co musimy zrobić to:

 

                               1. W prawym dolnym rogu powinien się znaleźć biały głośniczek, na który najeżdżamy myszką i klikamy prawym

 

                                 przyciskiem myszy. Następnie klikamy "URZĄDZENIA DO NAGRYWANIA". W tej zakładce powinno być coś

 

                              takiego jak "MIKS STEREO". Skoro mamy coś takiego to klikamy prawym przyciskiem myszy i klikamy "WŁĄCZ"

 

 

                                     2. Drugim krokiem jest włączenie naszego TEAMSPEAKA3 i odnalezienie ustawień. (Ustawienia znajdziecie w

 

                                 zakładce "SETTINGS").  Po naciśnięciu "SETTINGS" klikamy "OPTIONS" a następnie gdy otworzy nam się okienko

 

                                   klikamy "CAPTURE". Gdy klikniemy w ta zakładkę musimy odnaleźć coś takiego jak "CAPTURE DEVICE". Jak już

 

                                odnajdziemy, to po prawej stronie jest napisane "DEFAULT". Musimy rozwinąć listę i dać na "MIKS STEREO". Gdy

 

                                 mamy to już zaznaczone to pod spodem musimy zaznaczyć  "CONTINUOUS TRANSMISSION". Gdy mamy już już

 

                                                                       to wszystko zaznaczone klikamy "APPLY" i "OK".  

 

 

Mam nadzieję, że wam się spodoba ten poradnik i będzie dość użyteczny w waszym korzystaniu z Teamspeaka3.  

 

PS. Komentarze mile widziane  

Edytowane przez Elisabeth ;*
1be2ecfeca.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: undefined

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

mME97MF_ed407.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie