Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nowy dzial.


Gatki

Rekomendowane odpowiedzi

ale to jest forum cs a nie forum tematyczne xd takie pytania moga pisac w "pytania/problemy" albo w offtopie wlasnie.

 

"ale to jest forum cs a nie forum tematyczne...", popatrz koleżanko na działy i potem pisz.

Jakby było tylko i wyłącznie z tematyką Counter-Strike, to by były działy tylko do tego, a zauważ, że są też dodatkowe działy, które czynią to forum już nie tylko o tematyce CS, lecz ogólnej.

 

 

 

Co to tematu, jestem za. :)

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to ze kazdy dzial jest zwiazany z czyms na forum. Dzial z radiem np bo jest soundmix. Amxx bo serwery na tym sie przeciez opieraja ;) dalej grafika - no przeciez na forum mamy grafike to i dzial do tego ;) strefa pomocy - coz inna tematyka. I Hydepark zeby forum nie bylo nudne.
Widzisz jak bedzie nawalone od groma dzialow to tak naprawde ludzie beda sie gubic na forum, ja jestem tego zdania ze jak jest forum cs to cs. Dodatki sa ale bez przesady, takie straszne dac w offtopie ? Ewentualnie w strefie pomocy dodac ale uwazam to za bezsens. Wiele dzialow jest pustych pisza tam chyba tylko po to by nabic posty, i to jest niedorzeczne robic dzialy aby byly. Jak to wyglada patrzac ogolem ? wbija ktos na forum i patrzy ze polowa dzialow jest pusta. To po co sie rejestrowac jak sie nic nie dzieje na forum ? niestety wiekszosc tak na to patrzy. Dodacie dzial i moze 2 tematy beda i 10 wypowiedzi i taki dzial umrze smiercia naturalna.

Takie jest moje zdanie. To jest propozycja i kazdy ma prawo wypowiedzi. Prosze na mnie nie naskakiwac.

sygnadladiablicy3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Propozycja odrzucona. Brak zainteresowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie