Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UB] ~eZ. ;) ;) Stary wyjadacz powrócił ;p


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: ~eZ.
Nick oskarżonego: izcoN
IP/SID oskarżonego: właściciel
Godzina i data zdarzenia: 10 minut temu
Mapa: darkover
Screeny/demo: To jest jakby prośba o UB wraz ze skargą.
Opis sytuacji: Ostatnio dostałem cynk, że jest reaktywacja JB na którym grałem od roku z przerwą, miałem admina i byłem opiekunem tego serwera, więc postanowiłem zajrzeć. Gram na tym serwerze bardzo rzadko, ogólnie to gram w globala, a tutaj gram ze względu na starych wyjadaczy z poprzedniego jb. Dzisiaj spotkałem Pyrokena, moją prawilną mordeczkę za którą tęskniłem, a on także. Był też izcoN który musiał się przyczepić do naszej rozmowy. Zacząłem z nim gadać, że przeszedłem już dawno temu na cs:go, a na serwerze czasami zaglądam i teraz się zaczęło. Powiedziałem, że serwer jest ogólnie z neta, Pyroken to poparł, przecież byłem adminem na serwerze JB Topmas*** u naXe kiedy był u szczytu formy i to był 2014 rok w marcu ;) Kupa czasu co nie? Teraz ta paczka JB jest umieszczona na amxx.pl i akurat ten serwer tę paczkę posiada.. Więc powiedziałem, że paczka z neta, a izcoN do mnie "Ciebie robili w internecie", potem dodał, że zrobili mnie "na omegle". Zauważyłem u niego, że ma kiepskie mikro to powiedziałem "Fajne mikro, zrobiłeś je z patyków i kamieni w jaskini"? Nie dam sobie w taki sposób wejść na głowę, jesteś właścicielem sieci, a tak się odnosisz do innych.. Wtedy dostałem bana..

 

Świadkowie? Pyroken i kolega izcoN'a DawcaMocy, który wątpię, żeby się szczerze wypowiedział ;)
 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: `izcoN
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'Lamerski Laczek'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:1439148'
[AMXBans] Twoje IP: '95.49.67.98'
[AMXBans] ===============================================

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Tej paczki nie ma w necie bo wczoraj ją robiłem od rana do później nocy i sam pisałem większość pluginów .

Po 2. Nigdy nie miałeś opiekuna na TM bo tam nigdy nie był na szczycie tylko jeszcze w TOPFrags , Opiekunem był zawsze VooFy który dobrze mnie zna . naXe też powinien mnie kojarzyć. Grałem na jego serwerze jeszcze chyba w 2010 na RzeZni.eu.

Po 3. Paczka na pewno nie jest naXego bo naXe nigdy nie stawiał serwera na Cypisie i nigdy nie udostępnił paczki :)

/edit

Po 4. Źle przeczytałem . Nawet jeśli miałeś admina to co z tego ? jakaś wysoka ranga ?

 

Pokaż mi tą paczka a potem pokażę ci kawałek kodu z moich pluginów i zobaczysz że nie mam żadnych poważnych pluginów z jakiejś paczki 

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Identycznie zrobione zabawy znajdują się na amxx.pl, ale to nie o to chodzi teraz, a o mój ban.

 

Źle mnie zrozumiałeś.. Na TM nie miałem opiekuna, ale admina i chodziło mi o czasy świetności sieci TM a nie Topfrags, bo na topfrags też byłem.

Opiekuna miałem na Twoim serwerze kiedy się nim w ogóle nie interesowałeś, wtedy byłem tylko ja i Patison.

 

Może nie tyle co paczka, ale jest dużo rzeczy.. Z serwerem naXe było tak, że wszystkie modele były robione u niego "na życzenie", wszystko było unikatowe, a potem inne serwery takie miały, bo właściciele serwerów kradli modele z TM. Bo skąd masz aktualne modele czyli model więźnia "Pedobear", "Kutas" etc? Wszystko było u naXe, potem na innych serwerach, a teraz te modele są na amxx.pl w paczce, którą masz.. Dzień głosowania. Identycznie jest na amxx, nie mów mi, że paczka z neta nie jest, bo nawet Patison mi pisał o tym.

 

Z resztą, rok temu nie potrafiłeś zrobić prostej zabawy, szedłeś na łatwiznę i w zabawie "1shot1kill" zrobiłeś dla każdego 1hp <śmieszek>.

 

Teraz wyszła kłótnia, ale przeanalizuj sytuację, czekam na UB. ;)

Może coś tam napisałeś, nie wnikam, ale praktycznie wszystko, wszystkie zabawy znajdę na amxx..

 

http://amxx.pl/topic/146785-paczka-jailbreak-dotychczas-unikatowa/

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co miałem sam pisać zabawy skoro znajdowały się na amxx.pl ? jakie pedobery ? obecne modele mam z ruskiej strony i wątpię żeby jaki kolwiek serwer je miał . Tą paczkę która mi dałeś miałem na początku ale jako iż występowały w niej liczne crashe to ją zmieniłem 

 

Po za tym jakbyś dobrze patrzał to w tej paczce występuje moja zabawa , jail_votehs , jest tam nawet jeszcze ścieżka do mojego audio . jailbreakice/kd.mp3 więc nie jak nie wiesz to nie gadaj , a to że paczka jest podobna to tej z neta nie znaczy że jest taka sama bo jakbyś nie wiedział to liczy się jeszcze wydajność i sposób napisania kilku dodatków ,  Moja jest dużo bardziej soptymalizowana 

		client_cmd(0, "mp3 play sound/jailbreakice/kd.mp3");

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: ub

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

WŁAŚCICIEL SERWERA JAILBREAK i ONLY DD2+DM

gg:45617355

POMOGLEM ? ZOSTAW +

CSowicze.pl

~BaRa


ccK2SFA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [Jailbreak #1] IP: 80.72.45.138:27835Skargi na admina/gracza"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie