Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Na haju


Kodek

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA

 

Twój nick:Kodek
Nick oskarżonego:Na haju;xx
IP/SID oskarżonego:Niewiem
Godzina i data zdarzenia:20:50   02.07.2015
Mapa:bb_elosz_v3
Screeny/demo:Niema ale mam świadka I don`t Spr!Nt
Opis sytuacji:Poprosiłem go o przesunięcie klocka  a on powiedział ze nie umie a mial go tylko przesunąc w prawą strone.A poszedł do kolegi naprawiac mu kampe.
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety on ma Rację. Na haju nie nadaje się na admina nie ogarnia Amx moda jak i menu admina. A wy mu daliśćie Opiekuna Bez jaj.

 

 Miałem podobną sytułacje nie prośiłem o pomoc a przyleciał i kampe zdupczył !!!

 

Pytanie Ogarnia ktoś ten serwer ? tak szczerze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kodku, informuję Cie że administrator nie ma obowiązku pomóc, w każdej rundzie proszisz o pomoc i wsadzenia na kempe, nawet nie raczyłes napisac co mialem zrobic tylko strzelales w klocek ... Joll, dlaczego nie nadaję się na admina ?? I czemu kłamiesz że nie znam AMX ?? Amx znam 9,9/10 więc nie opowiadaj głupot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie znasz 13 psotów WTF no dobra na Admina to rozumiem każdego dadzą. Ale opiekuna WTF jakim cudem.

 

Widocznie masz kontakty z Revengestem.   W to nie wnikam

 

Ale uwierz wszyscy przeciw tobie są Nie zabawisz na Tym serwie długo. - Chyba że Revengest nie ogarnia 

 

Ale powiem krótko jak się nie ogarniesz to Serwer upadnie !!!!!!

Edytowane przez joll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nic nie ogarniasz drogi Na haju nie ogarniasz demka nie sprawdzone moje podanie nie sprawdzone moje propozycje nie sprawdzone 

 

Co to Kur** ma być ?  bez obrazy ale jak będę miał admina nie będę się czepiał 

Edytowane przez joll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kodku, informuję Cie że administrator nie ma obowiązku pomóc, w każdej rundzie proszisz o pomoc i wsadzenia na kempe, nawet nie raczyłes napisac co mialem zrobic tylko strzelales w klocek ... Joll, dlaczego nie nadaję się na admina ?? I czemu kłamiesz że nie znam AMX ?? Amx znam 9,9/10 więc nie opowiadaj głupot...

 

Znasz na serio 9.9/10 amxx? Umiesz pisać pluginy / edytować je itd? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodek drogi kolego nie widziałem cie na serwie oczywiście że czasami haju przesadza ale opiekuna każdy może mieć który ogarnia ftp i STDL więc ja mówię ze haju ogarnia a co do don spinter czasami wyzywa graczy od kur.. proszę zobaczyć htlv

 

Jacek ja nie mówie kur** do graczy ja mówie jak się wkurze a po 2 pokaż dowody bo jakoś nigdy nie pamiętam ,żebym kogoś obraził to na haju obraża mnie od bez mózgów 

gówien i debili więc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha 9.9 ha on w ogóle nie wie ile się trzeba uczyć amxx moda. Nich ale to nich nie jest w stanie ogarniać 10/10 czy 9/10.

Każdy się pomyli a żeby umieć chociaż 5/10 to trzeba się już trochę poduczyć. 

Samo pisanie pluginów wymaga 7/10 amx moda iż tam są zawarte znaki jak i dodawane skrypty gry

 

Serwer już upadł !. Wiec ratujmy to co się da ratować.

 

Na haju nawet nie umie zakańczać postów/Tematów.  co się wiąże z tym że Forum serwera BB już też upada !!!

Edytowane przez joll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joll, jakos skargi nie widze ze ci kampe "zadupczyl".

Hajek, admin ma obowiazek pomagac.

Joll, jemu chodzi o amxmodmenu.

Kodek jezeli nie napisales co ma z tym klockiem zrobic to nie zrobi..

Moze wygladac na to ze bronie tego Na HaJu ale po prostu go znam a wy sie go czepiacie o DOSLOWNIE wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> EliteBaseBuilder >> 80.72.41.98:27044Skargi na admina"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie